Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='Isadora7'][B]Nie wytrzymałam, wysłałam temu panu zapytanie czy wiatrówkę sprzedaje dlatego że kupił kałacha :grin::grin::grin::grin::grin:
z konta kolegi nie ze swojego :grin::grin::grin::grin::grin:[/B][/quote]

Facet nie widzi różnicy między psem, a samochodem. Kupił sobie nowy ładniejszy, to starego się pozbywa. Burak dorwał się do gotówki, to już mu kundel nie pasuje, Labradora (zauważcie ten szacunek - wielką literą pisze!) sobie na łańcuch postawi :angryy:
A najgorsze to są zdjęcia tej biednej psiny: łapkę podaje i liże rękę tego drania :-( nie zdając sobie sprawy, co pan szykuje :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='majqa']W oczekiwaniu na jakieś wieści od Goni, zerknijcie na moment w aukcję.
Zobaczcie, bo m.in. Gonia pisała, że powinno się pamiętać, że zwierzę nie jest rzeczą, inni w tym i ja poparli ją, że nie jest.
A czym tu jest to zwierzę? Argument/ powód potrzeby oddania nie do pobicia. Krótko i szczerze...
[URL]http://www.allegro.pl/item426737220_pies_do_oddania.html[/URL][/quote]
[B]Masakra ciekawe kiedy znudzi im sie nowy psiak. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pastylka']Dziewczyny czy wiecie co z ta sunia -> [URL]http://www.allegro.pl/item425271714_przepis_jak_zniszczyc_pitbulla_litosci.html[/URL] Serce mi sie kraje, a o tej porze juz za pozno by dzwonic.[/quote]
Robiłam tej niuni tekst. Gonia jest w temacie. Zbierana jest kasa na operację. Forsa potrzebna na już, bo może być za późno dla oczek biedulki.

Link to comment
Share on other sites

Orientujesz sie ile jeszcze potrzeba dozbierac?Bo ja bym w miare mozliwosci sypnela jakims groszem dla niej po wyplacie.Czy jakis domek dla niej sie kroji?Wziac niemoge, ale moze chociaz pooglaszac jesli nic niema na oku.Szukalam tematu na dogo tej suni ale nieznalazlam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pastylka']Orientujesz sie ile jeszcze potrzeba dozbierac?Bo ja bym w miare mozliwosci sypnela jakims groszem dla niej po wyplacie.Czy jakis domek dla niej sie kroji?Wziac niemoge, ale moze chociaz pooglaszac jesli nic niema na oku.Szukalam tematu na dogo tej suni ale nieznalazlam :([/quote]
Pastylko, sunia nie ma wątku. Jest tylko na jakichś fotkach w zbiorczym.
Nie wiem, czy był odzew domkowy. Aukcja nie jest chyba wyróżniona.
Może ktoś zdołałby wspomóc Isadorę, bo ona ją robiła i zapłacił za wyróżnienie aukcji (tak jak ma swoją Pixie). Sama Isadora jest zagotowana pieniążkowo, bo do wystawianych psiaków na okrągło dokłada, a teraz ma 3 jaminiki, hurtem na tymczasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Pomóżcie mi proszę. Robię coś na prośbę Goni i...albo ja mam problem z kompem albo...:roll:[/B]
[B]Zerknijcie, plizzz na str. 7, post Goni 66. czy otwiera Wam się link do zdjęć???[/B][/quote]
nie otwiera się.
Ale to chyba te fotki
[URL]http://picasaweb.google.com/Bolutojo/Pixie210808[/URL]
wydaje mi się, że Gonia zmieniła tytuł albumu i dlatego połączenie za pomocą tamtego linka było niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares'](...) Ale to chyba te fotki
[URL]http://picasaweb.google.com/Bolutojo/Pixie210808[/URL]
wydaje mi się, że Gonia zmieniła tytuł albumu i dlatego połączenie za pomocą tamtego linka było niemożliwe.[/quote]
Pliz, pliz...o pomoc dalej. :modla: Ściągnijcie je proszę tak by nie były w wersji mini i prześlijcie mi na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Koniecznie całość !!!

Tak, to te fotki!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pastylka']Orientujesz sie ile jeszcze potrzeba dozbierac?Bo ja bym w miare mozliwosci sypnela jakims groszem dla niej po wyplacie.Czy jakis domek dla niej sie kroji?Wziac niemoge, ale moze chociaz pooglaszac jesli nic niema na oku.Szukalam tematu na dogo tej suni ale nieznalazlam :([/quote] Pastylko, sunia nie ma wątku, nie zdążyłam...
W piątek jedzie na operację, która ma kosztować około 800-1000zł.
Cegiełki idą kiepsko :-( Domu dla niej niema, ale i tak, po tym jakie miała życie, teraz ma raj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Pliz, pliz...o pomoc dalej. :modla: Ściągnijcie je proszę tak by nie były w wersji mini i prześlijcie mi na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Koniecznie całość !!!

Tak, to te fotki!!! :multi:[/quote] Domi, pomóż proszę majdze, bo jej narobiłam dodatkowej roboty, a już późno! Proszę pięknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pixie miała dziś prawie dwu godzinny "spacer". Wciągała powietrze, próbowała kuśtykać w torbie od Azir, a potem w szelkach od Głogosi. No ale marnie to wychodzi, bo gips haczy o trawę i Pixie się potyka. To ją zniechęca, więc po prostu sobie leży, węszy, przysłuchuje się dźwiękom, nadstawia się do głaskania, drapania, całowania... Najbardziej lubi być smyrana i całowana po brzuszku :loveu: Ufa nam już całkowicie, ochoczo go więc odsłania, a jak się jej w ten brzusio prycha to dostaje głupawki, psika, kręci się, i wywala do góry kołami, niekiedy waląc całującego w głowę :cool1:.
Uwielbia towarzystwo. Powitaniom i buziaczkom nie ma końca.
Chodzenie po swoim pokoju opanowała wyśmienicie. Niesamowicie sprawnie wskakuje i schodzi z materaca. Jak się posiusia, zawsze idzie się kłaść w inne, suche miejsce, zawsze jak najdalej od mokrego. Z wdzięcznością przyjmuje zabiegi pielęgnacyjne. Chusteczki niemowlęce sprawdzają się wyśmienicie! Trzeba jej umyć wszystko, w tym pupkę i cipeczkę, śmiesznie to wygląda, jak rozkłada się bezwstydnie przy tych zabiegach.
Jest niesamowita, uwierzcie. Ma coraz lepszy humor i coraz więcej energii. To trochę niedobrze, po powinna leżeć i odpoczywać. Ja nie wiem jak ona wytrzyma z tym gipsem tak długo.'
Obecnie walczymy z łupieżem, ponoć wywołanym przez cierpienie, stres i narkozy.
Jest niezwykła :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...