Jump to content
Dogomania

Azir

Members
 • Content Count

  916
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

3 Followers

About Azir

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://obediencepoznan.za.pl/

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  psy :)
 1. [COLOR=#008000][B]Suczka z przytuliska w Glinnie ma już nowy dom! [/B]:multi:[/COLOR]
 2. To pewnie nie Julka, ale jak zobaczyłam tę psinę, to od razu pomyślałam o Julce... [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,12681490.html?i=1[/URL]
 3. Ania_Mor A tervueren nie może być? Podobno taki pies przebywa obecnie w poznańskim schronisku. Niestety, jestem uziemiona i nie mogę tego sama sprawdzić.
 4. [URL]http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,7809240,Psy_napily_sie_wody_na_Cytadeli__Zatruly_sie.html[/URL]
 5. Myślę, że kastracja może pomóc. A, znając życie, to on jest pewnie rozpuszczony. Szkolenie przyda się Wam jak najbardziej. Powodzenia.
 6. [B][COLOR=SeaGreen]Wyodrębniłam z wątku owczarków belgijskich w potrzebie, gdyż nie jest to pies tej rasy, za to [COLOR=YellowGreen]bardzo potrzebujący[/COLOR]. Autorka wątku najwyraźniej nie poradzi sobie sama z pomocą psu, a dziesięciomiesięczny szczeniak nie powinien tułać się sam, w dodatku w taką aurę. Może komuś zginął. Małopolanie, pomóżcie!!! Azir[/COLOR][/B]
 7. Igaaaaa, proszę, wstawiaj zdjęcia zgodne z regulaminem, ponieważ jak do tej pory wszystkie Twoje fotki strasznie rozciągają stronę.

  pozdrawiam

  Mod Azir

 8. Niestety, nie udało się uratować Rudzielca :(. W imieniu Kaśki oraz rzecz jasna w swoim imieniu dziękuję za chęć niesienia pomocy psiakowi wszystkim obecnym w tym wątku a także GoniP. [quote name='MonikaP'] Że też nikt nie zapamiętał numerów rejestracyjnych tego samochodu...[/quote] To był samochód na obcych numerach. Mojej koleżance wydaje się, że już go parę razy widziała i że pojawia się on w tej okolicy. Jeśli go spotka, na pewno tego tak nie zostawi, tym bardziej, że ma świadka, który jechał innym wozem. Na razie nie ma co rozstrząsać, bo cisną mi się na klawiaturę same inwektywy. Wobec tego [B]proszę Moderatora o zamknięcie tematu[/B]. Biegaj sobie piesku po niebieskich łąkach. Tam już nikt nie sprawi Ci bólu... [*]
 9. W lecznicy na Orła Białego powiedzieli, że od 1000 złotych. Nie podali dokładniejszej sumy, bo do końca nie wiadomo, co jeszcze trzeba będzie wyleczyć. Dziś wiadomo, że uszkodzone są dwa stawy tylnej nogi i zwieracz. Jeden ze stawów pieska jest w fatalnym stanie, łapa przekręciła się w drugą stronę. I pomyśleć, że gdyby ten zwyrodnialec specjalnie nie wjechał w tego psa, to pies by dalej był zdrowy. Przez jakiegoś idiotę trzeba będzie angażować wiele osób, żeby Rudzielca z tego wyciągnąć. Mam nadzieję, że ten typek jeszcze dostanie za swoje... [B]Isadoro[/B], liczę na Twoją wenę twórczą :)
 10. Alarm! Potrzebne są pieniądze na operację psiaka! Liczy się czas i każda złotówka. Musimy uzbierać ponad 1000 zł Czy możecie pomóc? Przydałoby się też zrobienie banerka żeby go umieścić w podpisie. Przyznam, że nigdy się tym nie zajmowałam. O Isadoro, miło Cię widzieć :).
 11. Trafiłam na taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/trzy-blakajace-si*****-w-skorzewie-pod-poznaniem-139011/#post12383641[/URL] Jest w nim mowa o czarno-białym psie błąkającym się w Skórzewie.
 12. To jest pies z obrożą. Niestety nie wiem dokładnie z jaką obrożą.
×
×
 • Create New...