Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='arjuna']czy GoniaP ma dostęp do neta? a jeśli nie to kiedy będzie miała? czy ew. jest na forum inna osoba z Emira mająca wgląd w konto? (...) zanim wyślę towar kupującym, musze mieć pewnosć, że należność jest już na koncie emira.(...)chciałabym się uporać z wysyłkami w tydzień, wiec liczę na sprawną współpracę.[/quote]
Z tego, co wcześniej pisała Gonia, to ma zajrzeć w sb na wątek. Do netu ma sporadyczny, z tego co widzę, dostęp. Kiedy to się ustabilizuje? Na to pytanie musi odpowiedzieć sama Gonia.
Na wątku nikt inny z EMIR się nie ujawnił. Nie wiem również, czy w ogóle ktoś inny, poza Gonią, ma dostęp do poznańskiego konta EMIR.
Absolutnie z kolei nie dziwię się, że chcesz wiedzieć, na czym stoisz.
Te sprawy muszą być załatwione sprawnie, bez dwóch zdań.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='majqa']Z tego, co wcześniej pisała Gonia, to ma zajrzeć w sb na wątek. Do netu ma sporadyczny, z tego co widzę, dostęp. Kiedy to się ustabilizuje? Na to pytanie musi odpowiedzieć sama Gonia.
Na wątku nikt inny z EMIR się nie ujawnił. Nie wiem również, czy w ogóle ktoś inny, poza Gonią, ma dostęp do poznańskiego konta EMIR.
Absolutnie z kolei nie dziwię się, że chcesz wiedzieć, na czym stoisz.
Te sprawy muszą być załatwione sprawnie, bez dwóch zdań.[/quote]

w takim razie czekam do soboty.

uzbierało sie do tej pory niecałe 900zł., liczę, że dobije do 1000.
będzie na drugą łapkę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'](...)czy te wszystkie domki, które się pchają po pixie, sa już jakoś sprawdzane, czy czekacie na koniec leczenia?[/quote]
Mam nadzieję, że Gonia ma kontakt z tymi, które można wstępnie uznać za b.dobre i te zechcą poczekać. Jestem natomiast niemal pewna, że fundacja wyadoptuje sunię dopiero po wyprowadzeniu jej na prostą. Chyba, że...trafi się taki dom, który rzuci na kolana i sprawnością finansową (bo to wcale nie jest bez znaczenia) i troską i kompetencją w opiece nad tak skrzywdzonym zwierzęciem. Musimy zdać sobie sprawę, że jeden błąd może obrócić w ruinę to, co udało się zyskać.

Link to comment
Share on other sites

no ba, no ba. jak jest wybór, to należy marudzić i dokładnie pixie przygotować.
a reszcie można zaproponowac inne psity. bullowate, jak ktos chce wyjątkowo takie - jest tłum do wyboru; innych ras i nie ras też, razem - tłum większy, niż mi teraz za oknem idzie (pracuję w centrum wawy :diabloti:). krótko mówiąc "przegrani" moga być potencjalnie dobrymi kontaktami i kandydatami na dom inych psów.

na przykład śliwki, hihi (tu zaśmiałam się chytrze).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday'](...) [B]a reszcie można zaproponowac inne psity[/B] (...).[/quote]
Chciałabym to zobaczyć na własne oczy, co wiecej też usłyszeć, jak Gonia z kamienną twarzą mówi: "Panie Kowalski mam Panu do zaoferowania psitę!" :megagrin: :megagrin: :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Z tego, co wcześniej pisała Gonia, to ma zajrzeć w sb na wątek. Do netu ma sporadyczny, z tego co widzę, dostęp. Kiedy to się ustabilizuje? Na to pytanie musi odpowiedzieć sama Gonia.
Na wątku nikt inny z EMIR się nie ujawnił. Nie wiem również, czy w ogóle ktoś inny, poza Gonią, ma dostęp do poznańskiego konta EMIR.
Absolutnie z kolei nie dziwię się, że chcesz wiedzieć, na czym stoisz.
Te sprawy muszą być załatwione sprawnie, bez dwóch zdań.[/quote]

Zapewniam, że są inne osoby z Emir-a, które śledzą na bierząco wątek. :-) Wgląd w konto oddziału poznańskiego ma tylko szef oddziału poznańskiego ( GoniaP) , oraz p. Prezes Krystyna Sroczyńska (Emir). O ile wiem, Gonia jest w trakcie załatwiania dostępu elektonicznego do subkonta ( do tej pory tylko wyciągi) .
Dzisiaj GoniaP jest na weselu, a Emir napewno nie ma czasu na finanse, w związku z akcją w mordowni biedrzyckiej ( miejscowość Krężel) : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119313"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119313[/B][/URL] .
Arjuna - musisz poczekać, lub po prostu zaufać licytującym...
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']nie znam wszystkich licytujących, poza tym-ufam tylko moim psom;]

poczekam, aż GoniaP wytrzeźwieje:lol: i załatwi sobie internet..[/quote]

Ja to nawet sam sobe już nie wierzę :evil_lol: . Gonia internet to ma, miałem na myśli internetowy dostęp do konta bankowego.. Poczekajmy więc na Gonię:beerchug: :huh:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Ja to nawet sam sobe już nie wierzę :evil_lol: .(...)[/quote]
To jest nas już dwoje. ;) Dzięki za odzew na wątku Medar. :lol: Wiemy, wiemy, że Pani Krystyna ma urwanie pędzla ze wspomnianą bonanzą.
Czekamy na wieści od Goni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Czy jest już 2gie allegro na Pixie ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Jeszcze nie, bo Isadora czeka na nowe fotki do wykorzystania to raz, dwa aktualnie walczy na jamniczym froncie (wątek 11 jamników i wysyp jamników w jej domu).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Jeszcze nie, bo Isadora czeka na nowe fotki do wykorzystania to raz, dwa aktualnie walczy na jamniczym froncie (wątek 11 jamników i wysyp jamników w jej domu).[/quote]

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]oki ....dzięki za info:loveu:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']Hopaj Pixie nasza kochana na gore.
W poniedzialek robie zbiorke kasy w pracy dla naszej biednej Perry!!![/quote]
Bardzo, bardzo dziękujemy. :loveu: Szkoda, że Pixie nie może tak w pełni, namacalnie doświadczyć ogromu ludzkiej serdeczności, jaka do niej płynie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Szkoda, że Pixie nie może tak w pełni, namacalnie doświadczyć ogromu ludzkiej serdeczności, jaka do niej płynie.[/quote]

Mogłaby nie przeżyć takiej ilości czułości :evil_lol:.

Preparatu HydraDerm na łupież nie udało mi się załatwić, bo nie ma w hurtowni. Pani w aptece powiedziała, że od dawna nie ma go na rynku. Po wysłuchaniu historii Pixie obiecała sprawdzić w poniedziałek w innej hurtowni. Poszukałam w necie.
JEST :) [URL]http://www.krakvet.pl/eurowet-hydraderm-spray-przeciw-lojotokowi-rogowaceniu-skory-psow-200ml-p-9099.html[/URL]

W najgorszym razie ściągnę stamtąd :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Osho, zadajesz bardzo trudne pytania blondynce :evil_lol:
ALe chyba i jedno i drugie... Mam czarny ekran....
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wszędzie podany jest mój e-mail... A ja zapomniałam hasła i nie mogę wejść do skrzynki z innego kompa. Logowałam się zawsze automatycznie :-( I teraz ci wszyscy ludzie pomyślą, że ich olewam... O rozpoczętych adopcjach nie wspomnę :shake:[/quote]

Można spróbować odłączyć laptopa od sieci, wyjąć baterię, włożyć ją na nowo i włączyć komputer jeszcze raz - to czasem działa.

Link to comment
Share on other sites

OOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooo JEZDEM :roll: ale nic mądrego nie napiszę :evil_lol: Dajcie mi chwilkę na poskładanie się.
Dziękuję, że jesteście.
Dziś ładna pogoda, więc jak TZ stanie do pionu, to Pixie idzie na "spacerek".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...