Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='GoniaP'](...)Jest niesamowita, uwierzcie. Ma coraz lepszy humor i coraz więcej energii. To trochę niedobrze, po powinna leżeć i odpoczywać. Ja nie wiem jak ona wytrzyma z tym gipsem tak długo.'
Obecnie walczymy z łupieżem, ponoć wywołanym przez cierpienie, stres i narkozy. Jest niezwykła :loveu:[/quote]
To jest małe, zagipsowane tornadko!!! :loveu: Leżeć i odpoczywać...spróbuj jej to wytłumaczyć. :evil_lol: Z łupieżykiem sobie poradzicie. To również wynik zmiany diety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Goniu, wszystko już jest. DuDziaczku buźka!!! :loveu:
Czekam tylko na adres mailowy smsem, ściągnięcie skanów rachunku i co tam masz jeszcze, jak wstawisz na watek.[/quote] TZ poszedł spać... Najwyżej doślemy, zaznacz może tylko, że są...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']zanim przeczytałam posta Dudziaczkowej, chciałam pomóc ;)
to jak, Dudziaczku, ty połowę i ja połowę? :loveu:

EDIT: widzę, że po sprawie![/quote]

Hehe no prosze co za watek bija sie prawie zeby moc pomoc :evil_lol:

[quote name='majqa']Goniu, wszystko już jest. DuDziaczku buźka!!! :loveu:
Czekam tylko na adres mailowy smsem, ściągnięcie skanów rachunku i co tam masz jeszcze, jak wstawisz na watek.[/quote]

Nie ma za co ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']
Obecnie walczymy z łupieżem, ponoć wywołanym przez cierpienie, stres i narkozy.[/quote]

Mogę jej kupić Hydra-Derm Eurowetu przeciw łojotokowi i rogowaceniu skóry dla psów. Ten spray na bazie dziegciu bardzo sprawdził się u Drexa gdy przyszedł do mnie ze schroniska. Łatwy w użyciu :) Daj znać, czy mam kupić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']To jest małe, zagipsowane tornadko!!! :loveu: Leżeć i odpoczywać...spróbuj jej to wytłumaczyć. :evil_lol: [/quote] No właśnie, mamy z tym problem :evil_lol: Ale dobrze, że ma się jej na życie. Pierwsze dni były okropne! Teraz też ciężko patrzeć na tą naszą myszkę kalekę :-( To taki piękny, młodziutki psiak...
Ja bez Persenu nie egzystuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azir']Mogę jej kupić Hydra-Derm Eurowetu przeciw łojotokowi i rogowaceniu skóry dla psów. Ten spray na bazie dziegciu bardzo sprawdził się u Drexa gdy przyszedł do mnie ze schroniska. Łatwy w użyciu :) Daj znać, czy mam kupić.[/quote] Pixie prosi pięknie ciocię Azir o ten prezent :loveu:
W podzięce poda łapkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azir']Mogę jej kupić Hydra-Derm Eurowetu przeciw łojotokowi i rogowaceniu skóry dla psów. Ten spray na bazie dziegciu bardzo sprawdził się u Drexa gdy przyszedł do mnie ze schroniska.(...).[/quote]
Te dziegciowe cuda naprawdę skutkuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CASIA&ttb']to juz miłość-przepadłas moja droga :D[/quote]
To fakt. Przepadłam. :loveu: Dobranoc wszystkim wielbicielom Pixie!
A ten brzusio ma niezwykle ponętny i delikatny :)
Casia, musisz nas odwiedzić w przyszłym tygodniu i dać nam wskazówki jak z nią postępować! Ma dziewczyna teraz ulgi, ale trzeba pomyśleć nad tym jak ją prowadzić, by nie rozpaskudzić za bardzo, a tym samym nie utrudnić życia przyszłym właścicielom!
Dziś rano dzwonił do mnie rzecznik państwa pragnących zaadoptować Pixie... Zobaczymy co z tego wyjdzie... Na razie nie mam mowy o adopcji. Ona musi wyzdrowieć i stanąć twardo na 4 łapkach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'](...) trzeba pomyśleć nad tym jak ją prowadzić, by nie rozpaskudzić za bardzo, a tym samym nie utrudnić życia przyszłym właścicielom! (...)[/quote]
Czułość i konsekwencja, a jeśli karanie to wyłącznie brakiem nagrody i to takiej, na jakiej suni zależy np. mizianie. ;) U mojego potffora się sprawdza. Konkretne polecenia i nigdy sprzeczne (wydawane przez dwie osoby jednocześnie lub w stylu - każdy sobie rzepkę itd.).
Jak już, to jeden front. Sunia piorunem będzie chwytać reguły gry. Nie mam wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Pastylko, sunia nie ma wątku. Jest tylko na jakichś fotkach w zbiorczym.
Nie wiem, czy był odzew domkowy. Aukcja nie jest chyba wyróżniona.
Może ktoś zdołałby wspomóc Isadorę, bo ona ją robiła i zapłacił za wyróżnienie aukcji (tak jak ma swoją Pixie). Sama Isadora jest zagotowana pieniążkowo, bo do wystawianych psiaków na okrągło dokłada, a teraz ma 3 jaminiki, hurtem na tymczasie.[/quote]

Aukcja jest wyróżniona. Zawsze robię cegiełki z wyróżnieniem.


[quote name='GoniaP']Pastylko, sunia nie ma wątku, nie zdążyłam...
W piątek jedzie na operację, która ma kosztować około 800-1000zł.
Cegiełki idą kiepsko :-( Domu dla niej niema, ale i tak, po tym jakie miała życie, teraz ma raj.[/quote]

Goniu nie jest tak źle. mamy jeszcze 11 dni. Ja zakładam, że do końca zejdą wszystkie. Nie w każdej aukcji jest to 2-3-4 dni.

Myślę że tu działa to co wśród ludzi. Aczkolwiek ja się dziwię. Nie zawsze "Wszystkie dzieci nasze są". U Piexie zadziałała jej uroda, niewątpliwa zresztą. Perry jest zniszczona masakrycznie. Jasne że śliczna laseczka budzi większe zainteresowanie. Wg mnie nie powinno to działać w tak w przypadku piesków. No ale cóż samo życie. Dlatego Perry dłużej będzie zarabiałą na cegiełkach ale... ja wiem/wierzę że pójda wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

[B]A ja od wczoraj robię decoupażowe cudeńka, które mam zamiar wystawić na bazarku na rzecz Pixie :lol:. Jakby kto chciał niebanalny i niepowtarzalny drobiazg wykonany przez plastyka, to zapraszam za parę dni na bazarek[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Te dziegciowe cuda naprawdę skutkuję.[/quote]

a do karmy dodawajcie biotynę. mam sukę z adopcji, która trafiła do mnie praktycznie łysa

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104065&highlight=arjuna[/URL]

pół roku podawania biotyny i właściwego zywienia i sczka nie do poznania.

do kąpieli używam manusanu do kupienia w aptece. moim zdaniem nr1. jeśli chodzi o kąpiele psów z problemami skórnymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']Isadora przeslij mi prosze ten link z cegielkami dla drugiego pieska...;)[/quote]

[B]W moim podpisie jest link do moich aukcji. Zerknij i poczytaj.[/B]

[quote name='majqa']To dałam ciała. Ślepota jestem. Przepraszam Isadorko. :oops:
Dzień - Do - Berek wszystkim !!![/quote]
[B]
Tobie jestem w stanie wybaczyć wszystko:loveu:

Dzień Doberek all
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...