Jump to content
Dogomania

Schronisko dla zwierząt w Swarzędzu (k. Poznania) - Pierwszy post - aktualizacja!!


Saint

Recommended Posts

Grzybkowa, masz rację, jesteś krótko na dogo.
Czy wiesz, że Nina miała sunie z Ostatniej Szansy na DT 1 dzień, suka uciekła.. a Nina siedząc w pracy oferowała siebie jako DT dla kolejnych psów.
Suka się nie znalazła, a miała jechać po nowe, lepsze życie...

Jak to jest, że na jednym wątku prosi o pomoc finansową, a na drugim deklaruje się na 130zł miesięcznie? I nie płaci, co było do przewidzenia. Tylko później w ratach, mniejszych.. Bazarkiem.. ja na przesyłkę wciąż czekam, bo wysłała mi połowę rzeczy.
Łatwo jest rzucić hasło, pomóżcie.. a potem olać.
Też mogę z Krk nawyciągać psów.. zakładając wątek, bierze się odpowiedzialność za psa, chyba że zakłada się go na prośbę kogoś.
I Nina by ich nie wyciągnęła, gdyby Andzia nie zorganizowała pomocy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[INDENT]Jestem z wątku [U]Kudłacze w potrzebie.[/U]

[B]Chciałam na wątek dodać kilka Waszych kudłatych psiaków. [/B]
[B]Akurat
na stronie internetowej schroniska w Szwarzędzu i na początku tego wątku widziałam kilka pieknych kudłaczy, ale nie wiem czy te psiaki są aktualne. No i czy możliwe są jakieś ich dodatkowe zdjecia i więcej info o nich.[/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Grzybkowa, tak, uważam, że taka pomoc szkodzi. Czy wyobrażasz sobie, co by było, gdyby się okazało (zresztą, to wcale nie jest gdybanie, bo to się może stać w każdej chwili), że Nina [B]bezmyślnie [/B]wyciągnęła ze schroniska psa ciężko chorego, wymagającego leczenia o kosztach idących w tysiące złotych? Tego się nie da opłacić bazarkami, a żadna osoba prywatna nie weźmie takich wydatków na siebie. Co wtedy stałoby się z psem?
Uważasz, że zabieranie psa ze schroniska i przewożenie do hotelu, na który nie ma się pieniędzy, to rozsądne działanie? Ja zawsze wychodziłam z założenia, że jeśli nie ma się w zapasie sumy pozwalającej na bezpieczne przechowanie psa przez kilka miesięcy, to lepiej się na to w ogóle nie porywać.

Link to comment
Share on other sites

Biorę psy tylko wtedy, kiedy mamy wolne środki na koncie stowarzyszenia.Zawsze liczę tylko na siebie, bo z kasą z
deklaracji różnie bywa.Nie składam deklaracji pomocy , bo prywatnie mnie na to nie stać, wystaczy mi bid u nas ,na miejscu.
Nie mogę znalezć wątku szczeniaków , więc wpisuję tutaj.
Oneczki Leosia waży 9,3 kg
Leoś nadal malutki,tylko 5,6kg
Mały ,brązowaty Pituś-Aztek 6,6kg Andzia ,ten czarny nie dojechał do mnie.
Rudy kundelek 6,3kg

Czują się dobrze .

Link to comment
Share on other sites

noi nie bardzo mnie zrozumialyscie ... mi nie chodzi o Ninke !!! (po prostu operowalam na jej przykladzie).
chodzilo mi bardziej ogólnie o linczowanie na wątkach o potrzebujacych psach...(i czy linczowanie to jedyne co mozna zrobic z ludzmi ktorzy popelniaja bledy? - tak na dobra sprawe to chodzilo mi zeby wlasnie tego sie dowiedziec)

poza tym są od tego czarne listy- wpisujcie tam caly ten jad i pretensje... albo zalożcie watek "ninka(lub inny uzytkownik) jest BE" i dawajcie upust emocjom !

nie mialyscie nigdy tak ze czekalyscie na jakims watku na nowe info o losie psiakow a tam jakies baby na siebie wyzywaly (zamiast wnosic cos do watku) ???
jak chcecie sie poklocic to zalozcie watek i dajcie linka na danym forum - jak ktos bedzie mial ochote to czytac to wejdzie i poczyta...

to tyle... bo w sumie rozkrecilam dyskusje troche off topic, ale fkurzylo mnie ze juz na kolejnym watku jakies lincze odchodza i to na ta sama osobe... jak juz musicie to nie psujcie klotniami wiecej niz jednego watku (a najlepiej zalozcie osobny!!)
to tyle :)

mariamc, super ze u szczeniorow wszystko ok !! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Przepraszam bardzo, że zakłócam dyskusję, ale chciałam sie dowiedzieć
czy są tutaj jacyś wolontariusze ze schroniska w Swarzędzu. I czy kudłacze na pierwszych stronach wątku są aktualne.[/QUOTE]
tak jak napisała grzybkowa w natłoku kłotni i najeżdzania nikt nie zauważa postów istotnych dla sprawy...
orientuje się Ninka, ale ona od pewnego czasu nie udziela sie na forum... jest jeszcze chyba Saint i Linka
mariamc super, że szczeniory zdrowe :-))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]SZUKAMY miejsca na TYDZIEŃ dla niewielkiego kudłatego GUCIA z dt !!![/B]
Cz ktoś z Poznania mógłby zaoferować tygodniowy tymczas dla Gucia ? Piesek jest na dt, wiele przeszedł. Osoba u której przebywa na dt wyjeżdza na tydzień (23-30 XII). I na ten tydzień potrzebny tymczasowy tymczas dla Gucia.
Może znacie kogoś kto mółby pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym was zawiadomić że schronisko całkiem się odizolowała a pracownicy nie mają prawa mieć styczności z wolontariuszami i z byłymi pracownikami schroniska.
Ja nawet po tylu latach pracy zostałam potraktowana jak intruz z etykietką wroga więc od dzisiaj będę wrogiem dla ludzi pracujących w schronie a przede wszystkim dla dyktatury Prezesa TOZu ok.Poznań

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lania']Chciałabym was zawiadomić że schronisko całkiem się odizolowała a pracownicy nie mają prawa mieć styczności z wolontariuszami i z byłymi pracownikami schroniska.
Ja nawet po tylu latach pracy zostałam potraktowana jak intruz z etykietką wroga więc od dzisiaj będę wrogiem dla ludzi pracujących w schronie a przede wszystkim dla dyktatury Prezesa TOZu ok.Poznań[/QUOTE]

No, no, popieram w pełni!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...