Jump to content
Dogomania

Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!


Margo05

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba nie ma takiej opcji,że Czarnuszek pojedzie do DS bez zdiagnozowania i ew.leczenia? Weekend tuż,tuż. Z tego co widzę, ds na Mazurach.Czy nie będzie tak,że Czarnuszek wyląduje na łańcuchu ? KWL, czy masz wiedzę o tym ds?Przepraszam najmocniej,że tak piszę, ale do tej pory był w szpitalu w schronie, nie wiadomo co mu jest.W trakcie leczenia-to były ostatnio znane info.Teraz,za 2 dni ma iść do ds na Mazury...A gdzie dobry wet,gdzie diagnoza i leczenie, a dopiero po nim miał trafić do domu, najlepiej stałego? Prosiłam magdyskę25 o info, tak jak napisała na dogo,że tylko na pw.I niestety,cisza.:-(

Link to comment
Share on other sites

Easy, misunderstanding as i see :-)
Oczywiście Czarnuszek musi być zdiagnozowany w Warszawie, to proste tu mamy o wiele większe możliwości załatwienia leczenia (i to w wielu wypadkach ze zniżkami).
Nie chcę aby się okazało że w DT/DS są problemy z leczeniem z braku specjalistów i możliwości.
Żadnego łańcucha, domek rozpoznany. Jeśli nie zdążymy do weekendu mogę przełożyć adopcję.

Link to comment
Share on other sites

Uff, kamień mi z serca spadł/ przynajmniej ten cięższy/.Dzięki Ci KWL za odzew.Fajnie,że i Margo wcześniej się odezwała, chociaż taka jest"zaproblemowana", zresztą, tak jak i Ty, KWL. Podziwiam Was, jesteście niesamowici! Trzymam kciuki za pomyślne zakończenie ...wszystkich,wszystkich,wszystkich spraw psio-ludzkich.

Link to comment
Share on other sites

No zakręcony jestem :-) W ten weekend się nie wyrobimy. Jutro co prawda będę na Paluchu ale logistyka nam leży, przepraszam nie dałem rady.
Sytuacja wyglada tak:
Mamy DT z perspektywami na DS, ale zanim tam pojedzie musimy go solidnie zdiagnozować i w miarę sensownych ram czasowych podleczyć. Czyli mozemy go zabrać z Palucha ale musimy miec lecznice z całodobową opieką i zgromadzone środki na pokrycie diagnozy i zabiegów. DT/DS też się dorzuci ale nie można go obarczać całymi kosztami - znam osobę i wiem ze mimo serca do zwierzaków nie jest w stanie tego sfinansować.

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, musisz bywać :loveu::loveu::loveu:

Przepraszam kochani, ale mam urwanie głowy w pracy i po pracy tez. Nie daję rady wskoczyć na dogo, tym bardziej, że wciąż szukam domu dla nas.

Na chwilę obecną, na Czarnuszkowym koncie mamy kwotę 176 zł. Prosimy więc o wsparcie, a cioteczkę Isadorę o pomoc przy zrobieniu aukcji cegiełkowej :)

Rotuś, na razie może wstrzymajmy się z allegro Czarnuszkowym. Nie oznacza to jednak, że Czarnuś ma już zaklepany dom na 100%. Są takie założenia, jednak najpierw chłopak musi zostać zbadany i ew. podleczony. Dlatego bardzo proszę, nie zapominajcie o tej czarnej górze ciepła i miłości. Wiem, że jest wiele bid na dogo, jednak nie chciałabym, by Czarnuś znów został sam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Ciotka, musisz bywać :loveu::loveu::loveu:

Przepraszam kochani, ale mam urwanie głowy w pracy i po pracy tez. Nie daję rady wskoczyć na dogo, tym bardziej, że wciąż szukam domu dla nas.

Na chwilę obecną, na Czarnuszkowym koncie mamy kwotę 176 zł. Prosimy więc o wsparcie, a cioteczkę Isadorę o pomoc przy zrobieniu aukcji cegiełkowej :)

Rotuś, na razie może wstrzymajmy się z allegro Czarnuszkowym. Nie oznacza to jednak, że Czarnuś ma już zaklepany dom na 100%. Są takie założenia, jednak najpierw chłopak musi zostać zbadany i ew. podleczony. Dlatego bardzo proszę, nie zapominajcie o tej czarnej górze ciepła i miłości. Wiem, że jest wiele bid na dogo, jednak nie chciałabym, by Czarnuś znów został sam.[/quote]
No czyli jakaś nadzieja jest!:multi:
Więc ja się wstrzymam z alegratką.;)

Link to comment
Share on other sites

Czy znaleźliście już lecznicę,która zdiagnozowałaby Czarnuszka?.Biedny psiak.On cierpi na Paluchu, a tu...Nie ma farta.Tyle czasu upłynęło...Może ktoś mi wyjaśni, bo nie wiem jak to rozumieć?.Zbieracie kasę,okey.A ile tej kasy potrzeba,skoro nawet nie był u dobrego weta i nie wiadomo co mu tak naprawdę jest i czy można mu pomóc?.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...