Jump to content
Dogomania

Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!


Margo05

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy ktoś w ogóle wie,że on jest w trakcie leczenia?.Pisały wcześniej Cioteczki,że nie wiedzą w schronie co mu jest tak naprawdę? Nie wierzę,żeby tyle czasu schron leczył psa! Może już jest na wybiegu, jeśli żyje, bo ciągle właściwie nic nie wiadomo w jego sprawie.I nawet nie ma komu walczyć o tego cudnego psiaka:-(.Olenka daleko. Zaoferowała pomoc i ....nie ma jak wykorzystać tej pomocy, a to dopiero smutny paradoks.Wszyscy urlopują, powyjeżdzali???

Link to comment
Share on other sites

Będę w środę w schronisku (co jest rzadkością)- mam nadzieję że w tym dniu będzie Pani Dyrektor także dowiem się co i jak.....
Nie byłam dawno na dogo także nie bardzo już się orientuję w tym wszystkim- czyli chcecie wyciągnąć Czarnuszka?? Ma gdzie iść?? Jeżeli tak to mogę porozmawiać o adopcji z dyrekcją zobaczymy co powiedzą.
Proszę mi tylko wysłać smsa w środę z przypomnieniem- jestem taka zakręcona że mogłabym zapomnieć:roll: to mój nr 609 266 951.
Jak są jeszcze jakieś pytania to proszę na pv gdyż jak już pisałam na dogo teraz bywam rzadko.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jest pewna szansa na DS, na dziś jest to DT. Ludzie bardzo fajni ale nie bogaci. Gdyby nie był to chory Czarnuszek dał bym im psa bez wachania. Czarnuszka poznali bo jest w zdjęciach na moim lapie i bardzo się im spodobał. Ja sie obawiam czy dadzą radę sie ni zająć. Moim zdaniem może się udać ale muszę ich bardzo monitorować i wspierać. Czy dogo wesprze czrnuszka leczonego w DT/może DS ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...