Jump to content
Dogomania

Wrocław. KOCHANY ZIUTUŚ /ZENNY - NASZ CUDOWNY LISEK ODSZEDŁ ZA TM !


iwa77

Recommended Posts

Reksiu wydaje mi się , ze w takiej sytuacji to nie ma możliwości uniknięcia stresu. Jakbyś go codziennie zabierała na noc a potem odwoziła z powrotem
to miałby też przecież stres i to codzienny - raz tu raz tam.
A poza ty wiem z doświadczenia , ze przy ciężkim stanie to wożenie nie wychodzi na dobre - lepiej leczyć stacjonarnie ! A opiekę ma na pewno bardzo dobrą !Czekam na najnowsze wieści z nadzieją !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem juz. Ziutusia odebralam w poniedzialek popoludniu. Okropnie wygladal z tymi rurkami. Podaczyli go do dwoch lapek jednoczesnie, zeby bylo plukanie bardziej efektywne. Narazie nawet dobrze. Lepiej sie czuje niz przed szpitalem, niespi juz calymi dniami tylko chodzi zamna krok w krok. Ale pierwszego dnia byl namnie wyraznie obrazony ze go do kliniki oddalam. W piniedzialek bedziemy wiedziec wiecej jak stan jego zdrowia, bo lekarz mowil ze wtedy sie okaze czy nerki dzialaja. Jak wyniki beda znow gorsze, to juz nic niemozna zrobic, bo caly czas go podlaczonego trzymac zeby zyl.....
Jezeli wyniki beda takie same lub nawet lepsze, to jest szansa ze sie wykuruje. Takze narazie czekamy.
Ogolnie to dobrze sie zachowuje, biega na dworze, po schodach nawet 3 pietra skacze jak wiewiorka. Pierwszego dnia byl bardzo slaby, musialam go wnosic do gory, a drugiego juz sam chcial wchodzic.
[SIZE=4][COLOR=blue]Mam jednak problem.......[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]Wolno mu tylko Royal jesc, a wogole niechce. Juz pytalam sie w klinice co mu moge gotowac, lecz lekarze sami zabardzo niewiedza, mowia zeby inne nerkowe jedzenie probowac (Hills K/D). A ja mam Royal i puszki, i suche, a on wogole niechce jesc tego, a powinien, bo schudl dosyc, pozatym w ten sposob to jak ma miec sile.:shake: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]Popytajcie sie prosze innych ktorzy mieli psa nerkowca, co wolno mu jesc. Powiedzieli mi tylko ze jak najmniej bialka, tak wiec mieso praktycznie odpada.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]On dzisiaj dorwal skorke surowego ziemniaka i zjadl, wczoraj znalazl salate zielona, a dzis spadla corce fasolka szparagowa surowa! to tez polknal. Jak mu dam suchy chleb to tez je, a puszki ani nic. On szuka jedzenia, ma apetyt, normalnie nieweim co mu moge dac.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Bogu za takie wiadomości !
Miejmy nadzieję , że wszystko zmierza w dobrym kierunku i Ziutus się jakoś wykuruje !
Co do jedzenia - to dobrze , że ma chęć jeść ! Tylko trzeba coś wymyślić co mu zasmakuje , a jest bez białka . Popytam !
Myślami jestem cały czas z Wami . Powiedz Ziuteczkowi na uszko , że go wszyscy tu bardzo kochamy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...