Jump to content
Dogomania

Wrocław. KOCHANY ZIUTUŚ /ZENNY - NASZ CUDOWNY LISEK ODSZEDŁ ZA TM !


iwa77

Recommended Posts

jak Pimciur mój był chory to dawałam za Eukanubę bagatela, 18 złotych za kilogram!!! Ale wydaje mi się, że karmidło zdziałało cuda, bo mu wszystko elegancko przeszło! To chyba podobny przypadek u Ziutka mamy, usunięcie guza takiego jak dawny pimkowy i komplikacje z nerkami, dziś mijają dokładnie 2 lata po tym i pies żyje ma się dobrze! Ja głęboko wierzę, że tak będzie!

Furosemid czy coś takiego powinnam jeszcze miec, poszukam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B][SIZE=6]KOCHAM:loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://images33.fotosik.pl/195/8705f00d9835dce9.jpg[/IMG]

[/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=Purple][SIZE=3]fotka jest boska!!! Ale ja mu dam w kośc pieszczotami! jak bym mogła to bym wzięła go na zawsze! I jaki pysio uśmiechnięty i zadowolony!!!

[COLOR=Red][SIZE=4]Ale przepraszam bardzo, czy Ziutek już jest spakowany???[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Przejęzyczyłam się LESPEWET!!! Trzymajcie kciuki, żebym znalazła mój dobytek zawarty jest w 40 pudełkach ogromnych rozmiarów!!!
Ale czego się nie robi dla zwierzów???

POnawiam pytanie! czy Ziuteczek kochany już spakowany??? Pożyczyc może jakąś walizeczkę???

Link to comment
Share on other sites

Czy ten Lespewet jest na receptę? Ecci znajdzie miejmy nadzieję u siebie to co jej zostało ale dobrze by było wykupić tę receptę, może poprosić o receptę na kolejną porcję albo na ten drugi lek na "w razie czego", miejmy nadzieję, że nie trzeba będzie go wykupować... A teraz karma, ustalcie proszę z wetem na miejscu jaka ma być i szybko składka, choc mam wątpliwość czy da radę kupić do niedzieli ze składkowych pieniędzy, pewnie za mnie musiałby ktoś założyć bo przelew na pewno do niedzieli nie dojdzie :-( Moim zdaniem dobrze by było kupić jak największy worek, żeby starczyło na długo. Deklaruję 50 PLN na karmę co z lekami? Zdecydujcie ile kupujemy i ile to będzie kosztowało to dorzucę jeszcze coś na leki i wyślę przelewem.
Całusy, ale się cieszę Kochane, że tak się jednak ładnie układa,
Ściskam Was mocno i cmok dla Ziucia w czółko :-)
F

Link to comment
Share on other sites

chcialabym tylko niesmialo dodac, ze wprawdzie badania i leki sa oczywiscie w niemczech drozsze...to akurat karmy lecznicze sa troszeczke tansze niz w polsce. Ja dla swojej kupuje np.: hepatica royala i kupuje w niemczech...wyszlo taniej...chyba ze macie jakies dobre hurtowe zrodla, a ja porownalam cene tylko ze sklepowymi tutaj...

fajnie, ze Ecci udalo sie zalatwic wyjazd..
ja prawdopodobnie bede juz ok. 13,40 w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Poker - 50 zl ktore wyłozyłam za Ciebie poszło na transport - juz przelane na konto Kikou - więc tym juz chyba nie możemy dysponowac.

Ecci - 500 zl na transport uzbierane jest bez Twoich 20-30 zl.
Mozesz wydac jak chcesz na leki lub karmę ....


Jak karma jest tansza w Niemczech to uzbieramy kase i przeslemy Reksiu i tam kupi.
Na leki potrzeba myśle ok 60 - 80 zl na 3 lub 4 opakowania.

Wroclawianie - przejdzcie sie po swoich wetach - ja dostałam bezplatne probki
Royala Renal. Zawsze cos by było!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']To chyba Furosemid ale doktor sugerował wyrażnie ten weterynaryjny , ze w takim przypadku jak Ziutek będzie lepszy.[/QUOTE]
Poker ja Ci juz wczesniej odpowiedzialam jak widzisz.
Ale my potrzebujemy LESPEWET a nie ludzki odpowiednik!

Link to comment
Share on other sites

Reksiu :Eukanuba VD Phase 1 RENAL - w Polsce 5 kg to wydatek rzędu 150 zl.
A w Niemczech z tego co piszesz (przy tym kursie EUR )masz 7 kg.
Puriny nie znam dokładnie nazwy ale na pewno też cos tam , cos tam RENAL.
Ceny tez nie mam pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Reksiu czy Ty masz jakiekolwiek konto w Polsce.
Bo na tych przelewach zagranicznych to straszne prowizje są.
I z tego co widzę to zrobimy chyba tak , ze pozbieramy pieniądze na karmę i prześlemy Tobie .
Jak na razie mamy 150 zl z deklaracji czyli nie wystarczy na karmę i leki.
Nie wiem ale wydaje mi sie , ze leki trzeba kupic tutaj bo u Ciebie na pewno droższe.A to co zostanie do prześlemy na karmę.Wiem , ze to nie wiele
ale choc na początku będzie jakas pomoc ( to sa deklaracje jednorazowych wpłat) Obys tylko miała konto w PL.

Link to comment
Share on other sites

No, znalazlam jeszcze trzy inne dobre firmy ktore maja specjalistyczna:
Hill's, Veterinary Advance, i Happy Dog.
A wiec Eukanuba - 5kg 35,20
Hill's k/d 14kg 67,90
Avdvance Veterinary Diet 3kg 20,25 10kg 51,05
Wszystkie trzy sa drozsze od Royal.

Jedyna tansza to Happy Dog Sano-Croq N 7,5kg 27,99
Ale to jest taka bardziej ogolna na nerki i watrobe.
Ja kupuje tej firmy karme dla wszystkich moich psiakow, tylko Lamb and Rice, i bardzo dobrze przyjmuja. Moze to by byla dalsza mozliwosc dla Ziutka, najpierw Royal a potem na dluzsza mete to, bo jest jednak tansze a tez dobrej jakosci, bez zadnych odpadow, kolorow i srodkow, produkowane w Niemczech.

Tyle sie dowiedzialam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...