Jump to content
Dogomania

Wrocław. KOCHANY ZIUTUŚ /ZENNY - NASZ CUDOWNY LISEK ODSZEDŁ ZA TM !


iwa77

Recommended Posts

  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sorry ja juz nie bede przeszukiwac wątku żeby ci pokazac , ze pisalam .
Nie wiem dlaczego ? powiedzial wyraznie : trzeba podac lek moczopędny, ale nie Furosemid ,tylko dla niego lepszy będzie lek wet. Lespewet !
Ja nie dociekałam a czemu i dlaczego.Widocznie rozni sie czyms, jest rodzajem odpowiednika , moze bardziej w dzialaniu niz w substancji czynnej.

Link to comment
Share on other sites

Poker szelek będę pilnowac jak oka w głowie!

Sądzę, że z tym lekiem jest tak, że mimo tego, że jest on odpowiednikiem, jeden ze składników może go eliminowac, jako lek podawany zwierzętom! Może im bowiem albo bardzo zaszkodzic, albo nawet doprowadzic do zgonu zwierzęcia. tak może byc, ale głowy nie dam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Ja się nawet w te dyskusje nie wdaję, bo widzę, że niektórzy to życiem przypłacają, a chcę jeszcze trochę pożyć! :placz:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Słusznie:lol:
Uprzedzam, że dbać mi tu o Iwonkę bo jak ruszę doopkę (uupsss całą wielką:grins:) złapię kilku [I]warsiawskich żuli[/I] to zrobię porządki we Wrocku. A potem zwiedzę to chyba jedyne z dużych miast w Polsce w którym nie byłam. :haha::haha::haha:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']Dorotko serdecznie zapraszam do Wrocławia .A Iwonka jest już dużą dziewczynką i zadba o siebie sama.:razz:[/quote]

A ja jeszcze większą dziewczynką :loveu:, wiem że zadbasz o siebie ale takie pisanie to też metoda na podnoszenie wątku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Z tego co pamiętam, to w izolatce nie było zbyt ciasnawo- tak średnio na jeża- więc ze 2 miejsca się znajdą.
Natomiast w szczeniakarni mamy teraz [SIZE=6]jamniokarnię[/SIZE]:razz: i jest luuuuuuuuuz!;)[/quote]

[SIZE=6]jamniokarnię??? I co, i co tam teraz jest?????

:modla::modla::modla: MÓW [/SIZE][SIZE=6]:modla::modla::modla: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...