Jump to content
Dogomania

Farbowanie psow


kasiah72

Recommended Posts

Ja tak samo nigdy bym nie zafarbowała mojego psa :shake:
Według mnie to wcale nie jest zabawne. Mnie to nie satysfakcjonuje.
W ogóle jak to wygląda :crazyeye: Ludzie to robią tylko po to aby zwrócić uwagę innych na psa no i na właściciela :roll: Eh, ja jestem przeciwko takim zabawom :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś organizowałby festyn ze zbiórką pieniędzy/darów dla psów ze schronisk, i proponowałby właścicielom psów przyjście z pofarbowanymi psami (np na różowo) To ja bym bardzo chętnie pofarbowała psa i poszła tam. Oczywiście specjalną farbą niepodrażniającą skóry i sierści. A nazajutrz pies wróciłby do 'swego' koloru i wszystko OK. Co w tym złego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']moze ja jestem jakas niedzisiejsza, ale dla mnie to bez sensu...przestanmy poprawiac nature.wiedziala co robi! pomylila sie chba tylko raz...stwarzajac czlowieka[/QUOTE]
Ta... a pudle, shih tzu, yorki, pomeraniany, sznaucery, chińczyki i setki innych stworzyła natura :evil_lol:

Ogarnijcie sie. Dla większosci ludzi jest chore posiadanie psa z sierścią dłuższą niż 1 cm.

Wystawowe psy z długa sierścią kąpie sie co tydzień, rozczesuje, suszy, prostuje, później wsadza do klatki, jedzie dziesiątki, setki lub nawet tysiące kilometrów na wystawę, gdzie powtarza się te zabiegi do znudzenia, a na koniec wsadza się je z powrotem w papiloty, w których spedzaja 3/4 życia... i powrót do domu...

Tylko to jest piękne i wzbudza zachwyt, ile to wiedzy i pracy kosztuje, a ufarbowany wzbudza uśmiech, więc wykonawcy czy też właściciele są idiotami...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]No jej:D
Jak ma tak we wzorcu to oczywiście xP
Nie no ja tam nie preferuje farbienia psów no ale jak ich
właściciele tak chcą...ich sprawa nic się nie zrobi:),no a jak im się taki podoba
spoko każdy ma gusta inne:D
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To nie ataki - to tylko pytania z ciekawości ;).

Ja jestem zdania, że jeśli mi się nie podobają fioletowo-zielone psy w różowe ciapki to swojego tak nie farbuje... ale jeśli komuś innemu się to podoba to... hulaj duszo, piekła nie ma - twój pie si rób co chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Wiem tylko tak se żartuje:D

Przecież napisałam wcześniej że mi się niezbyt to podoba i bym psa swojego nie zafarbowała ale jak ktoś tak chce proszę bardzo:)
wg mnie to troszkę śmiesznie wygląda ale ok każdy ma inny gust każdy co innego lubi i o gustach nie powinno się dyskutować:)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się. :cool3:

A propo przeczytałam cały wątek .. :mad:

[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No ok rozumiem takie zafarbowanie np żeby komuś pomóc spoko
i też to spoko jak psa nic nie swędzi ani nic ale wg mnie to głupio wygląda np różowy pies:/
[/COLOR][/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gdybym była psem a ktoś strzelił mi np zielono fioletowe łapy to chyba nie byłabym zbyt szczęśliwa:shake:. Mysle ze nie czują sie z tym zbyt fajnie.
Poza tym każda farba niszczy w jakiś sposób włosy, nam ludziom a co dopiero psom które mają zupełnie inną sierść i skórę...
Nie wygląda to ładnie, oszpeca psiaka który powinien ( moim zdaniem) mieć taką sierśc jaką mu bozia dała. Można co najwyżej mu pomóc ja oczyścić z błotka jak już sam sie ufarbował na brąz:p

Link to comment
Share on other sites

Te farby działają na tochę innej zasadzie niż ludzkie.
Próbowałaś sobie kiedyś farbować włosy krepom ?
Psu nie robi różnicy jaki ma na sobie kolor, za to jest dużo psów, które lubią być w centrum zainteresowania i np. różowa czupryna im to znacznie ułatwia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania']Te farby działają na tochę innej zasadzie niż ludzkie.
Próbowałaś sobie kiedyś farbować włosy krepom ?
Psu nie robi różnicy jaki ma na sobie kolor, za to jest dużo psów, które lubią być w centrum zainteresowania i np. różowa czupryna im to znacznie ułatwia :lol:[/quote]

Muszę sie zgodzić. Ja mam właśnie takiego psa, kocha być w centrum. Może czas mu strzelić jakiś róż czy fiolecik:eviltong:. Będzie w niebie jak wszyscy będą zwracać na niego uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Nie no, psa nie obchodzi jakiego jest koloru, ale pytam po co? Czy psom w ich naturalnym umaszczeniu nie jest ładniej niż w jakiś sztucznych odcieniach?
Rzecz gustu, ale osobiście nie jestem za malowaniem psa.
No i na psi włos, też nie jest obojętna ta farba, wiadomo żę to chemia...

A psu który chce być w centrum zainteresowania można założyć jakąś kamizelę z fajnym napisem albo bandamkę i też inaczej i fajnie wygląda:)

Ups, zapomniałam dodać
[URL]http://youtube.com/watch?v=VtoSgmwBPuE&feature=related[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...