Jump to content
Dogomania

Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bobi wychodzi na dwór bez smyczy. Leci do psow przy budach i sie wita.
Misia juz po cieczce więc nie ma niebezpieczeństwa o małe Bobiczki. Jutro czeka go wizyta u weta, kontrolna. Bobi ma jeszcze w skarpecie pieniądze i zastanawiam sie jak je mądrze wydać. Cały czas szukam na allegro tego przenośnego kojca i nie moge znależć. Bobi już nie chce siedzieć w domu . Domu mu jeszcze nie szukam bo chyba za szybko aby znowu przeżywał stres. Chyba mam dom dla labkowatej suni ale po niedzieli czeka ją sterylka.Wet. stwierdzł , że nigdy nie robil sterylki aborcyjnej i ma trochę moralne opory. Sunia trafila do nas prawdopodobnie w ciązy ale nie wiem od kiedy. Tak naprawdę u weta grałam hojraka , ale myśle tak samo jak on.

Link to comment
Share on other sites

Widzialam te klatki. Mnie nie o takie chodzi. Szukam takiego metalowego skladanego w okrąg płotka. Można go składać z elementów.Jest lekki i można go ustawiac w różnych miejscach. W schronisku widzialam taki dla szczeniakow. Bobi byłby nie wiązany ,kupilabym mu małą budę .Postawilibysmy ją na trawniku pod oknem w kuchni a na noc Bobiczek wracałby do domu. Tam są naokolo lasy , pustkowie a teren nieogrodzony.

Link to comment
Share on other sites

Bobi dzisiaj byl u lekarza. Przed wizyta Iwona zajechala do mnie do pracy.
Pies siedzial w samochodzie i dygotał ze strachu. Dlugo ta schroniskowa trauma bedzie w nim tkwić. Lekarz stwierdzil , że na razie koniec leczenia.
W miejscu gdzie Bobi byl łysy odrasta ciemna sierśc ! Myślę , że pozostanie to jako pamiątka z koszmaru.
Zaczynamy mieć problemy z Korą. Do nas jest bardzo przymilna ale obcego chyba by pogryzła. Konie i kozy też wzbudzają w niej agresje.Ona chyba poczuła sie już pewnie i pilnuje domu. Bobi już wychodzi na dwór bez smyczy, leci od razu do Kory i się wita.

Konto-Warm. Mazur. Stowarz. Obrońcow Praw Zwierzat
im. Św. F. z Asyżu
ul. Plac Grunwaldzki 8
14-400 Pasłęk
62 1020 1752 0000 0502 0096 5400

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi sie ten kojec , jak wiekszego nie znajde to kupię ten , który mi proponują. Dziękuje .
Bobiczek juz wesoły, podchodzi do mnie, domaga sie pieszczot.Na dwór wychodzi bez smyczy. Obchodzi swoje tereny, wita sie z psami. Wczoraj pojechaly do Gdyni jego 2 koleżaki ale dzisiaj przyjechala nowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Podoba mi sie ten kojec , jak wiekszego nie znajde to kupię ten , który mi proponują. Dziękuje .
Bobiczek juz wesoły, podchodzi do mnie, domaga sie pieszczot.Na dwór wychodzi bez smyczy. Obchodzi swoje tereny, wita sie z psami. Wczoraj pojechaly do Gdyni jego 2 koleżaki ale dzisiaj przyjechala nowa.[/quote]
Fajny z Niego chłopak:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']

Konto-Warm. Mazur. Stowarz. Obrońcow Praw Zwierzat
im. Św. F. z Asyżu
ul. Plac Grunwaldzki 8
14-400 Pasłęk
62 1020 1752 0000 0502 0096 5400[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro wpłace z bazarków- już wszyscy wpłacili... wyszło tego 98 zł ...

rozumiem że na to konto?????


jesooo przypomnijcie mi za dnia bo ja mam taaaaki mentlik w głowie że zapominam o takich rzeczach :roll::oops:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Wątek Bobika został zmoderowany i ponownie otwarty.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]Posty nie związane bezpośrednio z tematem wątku zostały przeniesione do Archiwum.[/COLOR][/B][/quote]

Dziękujemy bardzo! Sorki za ostre słowa:oops: Maupa4!

Basiu, prosimy o nowe wiadomości o Bobiku, wielu dogomaniaków chciałoby wiedzieć co z psinką się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...