Jump to content
Dogomania

Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !


basia0607

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Muszę szczerze przyznać,że podziwiam dziewczyny,które jeżdżą do Krzyczek..Ja bym się bała..Bo albo bym się tam zapłakała,albo bym komuś tak serdecznie,z całego serca dała w zęby...Macie wielkie serca i wiele odwagi by zmierzyć się z cierpieniem.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo największym plusem na tym allegro jest to że cegiełki są taniutkie i każdego na nie stać ...i wtedy większa ilość osób może sobie na ten zakup pozwolic :multi:osoba która wystawiła wspaniale to pomyślała:calus:

[/B][/COLOR][/FONT]
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]Allegro dla Bobiego
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]cegiełki tylko po 2 zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]

Alicjo, dziękuję :loveu: starałam się.
Do dziś sprzedano 86 cegiełek :multi:. Basiu, czy wpływają już wpłaty z allegro, jeśli tak, czy możesz je wypisać, to wystawię komentarze. Osoby z allegro powinny w tytule wpłaty wpisywać nick i słowo allegro, żeby można ich było odróżnić.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam przez inteligo wplaty. Są zaksiegowane na 2.02 -pasahupati. Cirgon , razem 60 zl
Nie denerwujcie sie bo wypadla sobota i niedziela , wszystkie wplaty na pewno nie są zaksiegowane.
Co u Bobiego. Chlopak wraca do życia, interesuje się otoczeniem, chce częściej być na podwórku. Nasze 2 suczynki maja cieczki i to też tchnęło w Bobiego życie ! U nas nie ma plastikowych komtenerków. Musze jechać do Elblaga albo popatrze na allegro. Nie widzialam Bobiego po kapieli ale Iwona mowi, ze jest sliczny, do tulenia i pieszczenia. Przychodzi i sam dopomina sie o pieszczoty. Mnie napewno w takim stopniu nie zaakceptuje, bo jestem tam 2 razy na tydzień, za to inne suki witają nas tak , ze nie można wyjść z samochodu , trzeba wrzystkie po kolei wymiziać i dać prezencik. Mieszkańcy naszego miasta pytaja nas o adres Psiego Raju, nie mówie dokladnie gdzie to jest, bo wiem , ze bedą tam przywiązywać psy do drzew!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Sprawdziłam przez inteligo wplaty. Są zaksiegowane na 2.02 -pasahupati. Cirgon , razem 60 zl
Nie denerwujcie sie bo wypadla sobota i niedziela , wszystkie wplaty na pewno nie są zaksiegowane.
Co u Bobiego. Chlopak wraca do życia, interesuje się otoczeniem, chce częściej być na podwórku. Nasze 2 suczynki maja cieczki i to też tchnęło w Bobiego życie ! U nas nie ma plastikowych komtenerków. Musze jechać do Elblaga albo popatrze na allegro. Nie widzialam Bobiego po kapieli ale Iwona mowi, ze jest sliczny, do tulenia i pieszczenia. Przychodzi i sam dopomina sie o pieszczoty. Mnie napewno w takim stopniu nie zaakceptuje, bo jestem tam 2 razy na tydzień, za to inne suki witają nas tak , ze nie można wyjść z samochodu , trzeba wrzystkie po kolei wymiziać i dać prezencik. Mieszkańcy naszego miasta pytaja nas o adres Psiego Raju, nie mówie dokladnie gdzie to jest, bo wiem , ze bedą tam przywiązywać psy do drzew![/quote]
Serce rośnie że Bobiś ma się lepiej!
Ale martwi że ludzie moga podrzucać zwierzęta:( Jak temu zapobiec????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']
Wiecie co ? Iwona przedchwilą mi sie przyznała , że po kąpieli wzieła Bobiego i polożyła sie z nim na kanapie. Bala sie wczesniej przyznać , bo wie , że zabronilam kontaktu z innymi psami ze wzgledu na chorobe skóry Bobiego. Zawineła go w kocyk i razem tak leżeli. Bobi się tulił, mrużyl oczy i chyba był wtedy w raju.Chcialabym wiedzieć co sobie myślał ? Rano podczas dawania zastrzyku , tak naprężyl mięsni, że częśc leku wyplynęła. Trzymał go wtedy jej mąż.
[B]Wieczorem Iwona sama dala mu zastrzyk bez problemu, stal i ani drgnął. Tak go stresowala obecnośc Iwony męża.[/B]
[B]Wszystkie psy poschroniskowe boją się facetów ![/B]
[/quote]
[B]no patrz jakie to zastanawiające...ciekawe czemu? no po prostu nie wiem!:angryy::[/B]

[IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6751/tnpc220424zo8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4527/tnpc220432rg1.jpg[/IMG]

[B]dobre żeby morde tym darmozjadom obic porządnie:[/B]
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1926/tnpc220323cq2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Alicjo, dziękuję :loveu: starałam się.
Do dziś sprzedano 86 cegiełek :multi:. Basiu, czy wpływają już wpłaty z allegro, jeśli tak, czy możesz je wypisać, to wystawię komentarze. Osoby z allegro powinny w tytule wpłaty wpisywać nick i słowo allegro, żeby można ich było odróżnić.[/quote]

:loveu::loveu:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a ja to Cirgon :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[URL]http://www.allegro.pl/item305925165_horror_o_zyciu_i_smierci_decyduja_pieniadze_.html[/URL]


[CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]Allegro dla Bobiego
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]cegiełki tylko po 2 zł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607'] Mieszkańcy naszego miasta pytaja nas o adres Psiego Raju, nie mówie dokladnie gdzie to jest, bo wiem , ze bedą tam przywiązywać psy do drzew![/quote]

Basiu, ja balabym sié ze jak nie bédá wiedzieli gdzie te psy podrzucic to i tak sié ich pozbédá- tyle ze nikt ich moze juz nie odnalezc... Moze lepiej podac im ten adres i jesli pojawi sié plaga przywiázan, odtransportowywac nadwyzké psów do innych miejsc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Basiu, ja balabym sié ze jak nie bédá wiedzieli gdzie te psy podrzucic to i tak sié ich pozbédá- tyle ze nikt ich moze juz nie odnalezc... Moze lepiej podac im ten adres i jesli pojawi sié plaga przywiázan, odtransportowywac nadwyzké psów do innych miejsc?[/quote]
To samo pomyślałam!

Link to comment
Share on other sites

Oktawia - te Twoje zdjecia ... :-(:-(:-( czasem mnie dobijasz.:-(:-(:-(.. czasem budzisz we mnie instynkty do których nie chciałabym sie przyznawać... :angryy::angryy::angryy:
nie napiszę więcej żeby mod mnie nie ścignał ale czasem aż się prosi żeby chłopaków z podwórka poprosić o przysługę..
zmierzenie sie z równym sobie - to by był wlasciwy sprawdzian dla tych 'panów".... takie chojraki wobec bezbronnych zwierzat, zobaczyłoby sie czy tak zawsze... czy potrafią rozmawiac na przykład

PS nie moge patrzec na to zdjecie tego ciagnietego psa, po prostu nie mogę... :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Napewno z czasem sie dowiedzą. Nizawodna opieka spoleczna juz wie. Psi Raj leży w innej gminie. Panie z opieki przyslaly panią na przeszpiegi. Pani boi sie psów, a nasze psy są bardzo całusne i rwały sie do calowania.
Pani nie proszona weszla do pokoju Bobiego a tam kałuża na podlodze. Pani spojrzala na dach i stwierdziła , ze dach przecieka. Iwonka jej przytaknęla , chociaż wcale na deszcz się nie zanosilo. Pani stwierdzila , że w rodzinie nie jest żle bo stać ich wyżywic tyle psów.Kontrola niby rutynowa ale ja wiem , że nie. Powiem Wam jedno jestem pewna , że jak ludzie sie dowiedza zaczna nam podrzucać swoje psy.Tak jak mi podrzucaja na posesje szczeniaki. W wiadomościach lokalnych i w radio, wyrażnie okreslilam , że nie jestesmy hyclami ani nie mamy schroniska.
Pomagamy zwierzetom w najwiekszej potrzebie. Po wypadkach, szczeniakom, psom chorym lub zabranym w wyniku interwencji. Przestrzegam tego, ponieważ nie chce skonczćc jak Violetta ! Prawie co dzień ktos do mnie dzwoni,Że ma psa ale urodzilo sie dziecko lub alergia - odmawiam bo nie sztuka nazbierać psow , sztuka je utrzymac !

Co u Bobiczka. Zrobilam zakupy dla psow na caly tydzień. Dla Bobiczka wolowina , jutro bedzie watrobka. Dzisiaj byl z Iwoną na dlugim spacerze.
Nie robi już w domu ale na dworze. Sika i zaznacza caly teren.
Jeżeli starczy pieniedzy , myśle kupić mu przenośny kojec. Widzialam na allegro. Można go rozstawic na trawniku i bylby dlugo na dworze. Oczywiście jak bedzie cieplo. Postawilibyśmy mu kojec pod świerkami w pobliżu bud. Tak sobie tylko na glos myslę , co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Miseczka jeszcze nie dotarla. Skora Bobiego jest caraz lepsza, tzn. strupy powoli odpadają, rany zagojone. Czerwone placki zniknęly. Czekamy kiedy mu zaczną piórka odrastać, bo z przodu jest całkiem łysy. On jest leczony na chorobe skóry, dostaje zastrzyki na świerzb, nużeńcz, grzybicę i widać poprawę. On wraca do zycia !!! Moja Iwonka widziala na forum psa z wydlubanymi oczami i niby o nic mnie nie prosila ale wiem , ze tylko czeka aż powiem , że go bierzemy. Nie mogę bo dzisiaj dzwonili do mnie , ze na wsi zmarla pani zostaly 2 psy , nikt ich nie chce. Pani leżala 5 dni nieprzytomna , drzwi otwarte a sąsiedzi nie reagowali-to jest Polska wieś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...