Jump to content
Dogomania

Kira została, Kongo i Karo szczęsliwe w domu! Klara za TM [']


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']
Ale moja dorosła Laguna też ma odwałki - dzisiaj zamknięta na chwilę w sypialni - zeżarła nowo kypiony papier do pakowania prezentów. Nie nadaje się już do niczego niestety. TZ-a cosik trafi jak jutro wróci.
[/quote]
dziewczyno!
buciki ubieraj i leć kupić papier - żeby ten pożarty wyrzucić a żeby TZ nie zobaczył szkody!

Dzielny Karolek!
Taki mały skarbeczek...

Jak będzie wątek pudelka to proszę o link ;-)
Ale on ma śmieszny czarny nosek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaap']A ja zapytam w takim razie, czy to jest pytanie do mnie?[/QUOTE]
Nie do Ciebie, co Ty? Pytałam juz wcześniej na jego watku, a pytanie jest czysto retoryczne:cool1: Wkurzyło mnie, że nic o nim nie wiedziałam, ale to nic personalnego. To tak jakby Ci deser przeszedł koło nosa, a Ty dowiadujesz się o tytm po fakcie :placz: Może to niezbyt trafne porównanie :oops: Żałuję, że nie wiedziałam bo może udałoby mi się ubłagac rodzina i zabrałabym go :placz:
Edit: dla wyjasnienia, w sobotę byłam w Poznaniu, zabrałam do Radomia jedną z suczek Pauliny.
Przepraszam za offa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sahara']Nie do Ciebie, co Ty? Pytałam juz wcześniej na jego watku, a pytanie jest czysto retoryczne:cool1: Wkurzyło mnie, że nic o nim nie wiedziałam, ale to nic personalnego. To tak jakby Ci deser przeszedł koło nosa, a Ty dowiadujesz się o tytm po fakcie :placz: Może to niezbyt trafne porównanie :oops: Żałuję, że nie wiedziałam bo może udałoby mi się ubłagac rodzina i zabrałabym go :placz:
Edit: dla wyjasnienia, w sobotę byłam w Poznaniu, zabrałam do Radomia jedną z suczek Pauliny.
Przepraszam za offa![/quote]

A tam, wywaliłam poprzedniego posta, co będę sie wywnętrzać.
Chodzi o to, Sahara (i reszto), że naprawdę miałam bardzo trudny tydzień i po prostu nie mogłam wysłać fotek wcześniej.
Przykro mi, że jakaś szansa potencjalna przeszła psu kolo nosa być może - ale jak każdy mam ograniczoną wydolność czasową i fizyczną. I naprawdę jestem cholernie zmęczona.

Link to comment
Share on other sites

I teraz na wątku Karo zrobiło się niemiło. Cóz, szkoda.
Dobrze, moja wina niech będzie - mogłam wstawić wcześniej choc te fotki zza kraty. Ale jest jeszcze iles psów, którym nie robiłam wątku czekając na to że uda mi się zrobic lepsze foty.
Więc możecie wieszać psy na mnie jeśli to pomoże.

Tyle, że Karo niczemu nie jest winien. To że pożarł papier do pakowania, ładowarke i cosik tam jeszcze drobnego - nie wpływa na sprawę Mango.

Myślę, że wszystko wyjasnione. Fakt, nie pomyślałam, Sahara, że można Tobie wpakowac jeszcze jedno zwierze, tym bardziej, że przy naszym ostatnim spotkaniu (przy Owcy) wspominaliście, że więcej raczej nie.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Na tej samej zasadzie to może być moja wina, bo tych fotek nie wysłałam. Ale nie da się zrobić wszystkiego "akuratnie" jak ma się za dużo na karku i tyle, nie?

Wracając do bohatera wątku:lol:... współczuję szkód w domku... Oby szybko mały szkodnik zaczął rozwijać swe talenty gdzie indziej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kciuki w ruch. Jutro wieczorem jedziemy z Karolkiem w odwiedziny do pewnego zainteresowanego nim domku. Jeśli się nam i jemu spodoba - to może zostanie.
Będzie mi go brakowało. Naprawdę jego szkody to nic, znam więsze, które robiły u nas ostatni lokatorzy.
Z tych psiaków Karolek na pewno jest najmilszy, najspokojniejszy i przytulasny.

Dlatego zalezy nam na domku - super domku, dla niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dopiero wróciłam. Powiem tylko, że mam nadzieję iż bęzie dobrze. Ma 2 koty do towarzystwa, chomika i żółwia. I dzieciaki do zabawy.
Boje się o niego, on taki pieszczoch był.

Karolku - tęsknie ogromnie.[/quote]


Oj, Gosiu, nie mogłam się doczekać, aż coś napiszesz!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...