Jump to content
Dogomania

Marta i Wika

Members
 • Posts

  1817
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  5752817

Converted

 • Location
  Poznań/Kosieczyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marta i Wika's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. Płyty i książki - ponad 100 rzeczy! BAZAREK dla podopiecznych SOS Dalmatyńczyki!

  Serdecznie zapraszam!

  frodoigimlibazarek.jpg

 2. [quote name='PaulinaT']I co? Słucha się?[/QUOTE] Ostatnio nie bardzo :shake: Jak zwykle po wakacjach zwierzę zdziczało. Ale już zaczęłam przypominające pranie mózgu ;)
 3. [quote name='PaulinaT']No ja nie wiem. Tak nogami?? W psa?? :shake:[/QUOTE] Bo psa trzeba kopać od czasu do czasu, żeby się słuchał :p [quote name='APSA']Kurczaczek :roflt: nic dziwnego, że Wika uważa go za atrakcyjną padlinkę, skoro leżał od Wielkanocy do września :lol:[/QUOTE] On ma parę lat co najmniej :lol:
 4. Marta i Wika

  Barf

  Czasem psy jedzą ogólnie więcej i są bardziej żarłoczne, gdy brakuje im jakiegoś składnika w diecie. Spróbuj zmienić proporcje, urozmaicić żarcie, dawać jak najbardziej różnorodne rzeczy, wszystko co Ci przyjdzie do głowy, może z czymś trafisz. A może o coś konkretnie żebrze bardziej? Wika ma takie fazy, czasem widać że potrzebuje akurat węglowodanów, wtedy oleje surowego kurczaka, a da się pokroić np. za kartofla który pozostał z obiadu. Czasem po prostu sępi o jabłko, które normalnie obeszłaby szerokim łukiem. A innym razem tylko mięso i nic innego.
 5. A ja poznałam wczoraj Hakera na żywo :razz: I stwierdzam że jest świetny :p Targetowanie tylnymi łapami kiosku rewelacyjne. I w ogóle - podziwiam całokształt :-)
 6. Marta i Wika

  kliker

  Jeśli całkowicie palisz miskę, dobrze jest zapewnić psu w ciągu dnia coś do gryzienia, żucia, jakiś gryzak, kość prasowaną itp. Jedzenie wyłącznie za pracę nie zawsze jest dobre dla psa, dla jego kondycji psychicznej. Pies potrzebuje w spokoju sobie coś pogryźć, to pozwala mu się zrelaksować. Myślę też, że palenie miski powinno być raczej czymś przejściowym, awaryjnym, co pomaga w nawiązaniu relacji, ale nie jest na zawsze. W końcu pies ma nawiązywać relację z Tobą, a nie ze smakołykami.
 7. Marta i Wika

  Barf

  [quote name='*Monia*']Oglądałam porcje rosołowe i szyje, ale jakoś te maleńkie kosteczki do mnie nie przemawiały, a tu się okazuje że najlepsze właśnie to. [/quote] Szyje mają maleńkie kosteczki? One właściwie wcale kostek nie mają. Same chrząstki. Korpusy zresztą też, kostek jest niewiele, trochę przy żeberkach, ale one są bezpieczne. Fajne są też takie cielęce kości, "kość typu kość", jak u psa Reksio. Pies nie jest w stanie łyknąć - musi ogryzać, bo to wielkie jest. Tylko tę środkową część lepiej zabrać, bo twarda.
 8. Tak myślałam, że to Baladre, taki ciemny :cool3: Podobają mi się te kudłacze katalońskie.
 9. Dwa filmiki. Wika i kurczak. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2ygP8AEcb-4[/youtube] Wika i ja :p z muzyczką [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Le7fITozP4k[/youtube]
 10. Pierwsze katalończyki urodzone w Polsce. Polska Linia... tylko który to maluch? :cool3:
 11. Marta i Wika

  Barf

  10% u szczeniora jest realne, tyle że musi być rozbite na kilka posiłków! A skrzydła indycze - też uważam, że to nie są rewelacyjne kości na początek. Szczególnie te długie, grube. "Porcje rosołowe" - czyli korpusy kurczaka, skrzydełka kurczaka, szyje indycze, ewentualnie duże kości cielęce do ogryzania.
 12. Gratulacje urodzinowe :cool3: Baloty to piękna rzecz dla psa i dla fotografa.
 13. Dziękujemy ;) Wikowe portrety trzy. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/181/782009b10db63289.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/181/ec0450c244aed5a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/177/d1a3a5394abc4e52.jpg[/IMG][/URL] I czwarty, dokumentujący minę Wiki tuż po strzyżeniu. "Jak mogłaś mi to zrobić... już nigdy ci nie zaufam..." ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/176/a3957c2b2d52a351.jpg[/IMG][/URL]
 14. [quote name='Kinia']Oooo fajnie, że wróciłaś!!![/quote] [quote name='Anza&Hacker']SUPER, że wróciłaś na dogo :grins:[/QUOTE] [quote name='APSA']Marta, Ty tutaj? :lol:[/quote] Oj tam, zaraz wróciłam, po prostu chwilowo mam trochę więcej czasu na marnowanie ;) albo jeszcze inaczej - muszę sobie znaleźć dodatkową rozrywkę żeby nie zgłupieć od ciągłej roboty ;) [quote]Ostatnio trafiłam na zdjęcie małej Airy z konkursu na psiej[COLOR=White].[/COLOR]kości - prawie się nie zmieniła ;-)[/QUOTE] Trochę wyładniała. Z rzeczy które mi się w owym realu przydarzyły krótko po ostatnich wklejonych tu zdjęciach (czyli w grudniu 2008 ), to właściwie ta jedna jest najważniejsza ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/172/569a8a708f899494.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/171/bb13ba5fe2f58528.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/176/b8c32ce31b1a82d7.jpg[/IMG][/URL]
×
×
 • Create New...