Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgadzam się z opiniami, że trzeba coś zrobić w mediach z tą sprawą. Miejmy nadzieję, że jutro będą informacje odnośnie domku dla Biedaczka.
Dziewczyny, macie absolutną rację, że chcecie poczekać na wydanie pieska ze schroniska ale patrząc na to "pospolite ruszenie" obawiam się, że schronisko niebawem się dowie... Sprawa w mediach jest o tyle istotna, że może ktoś sobie skojarzy psa albo przypomni coś co mogłoby być istotne. Według mnie tylko tak można trafić do oprawcy. [COLOR=red]Jeśli ktoś zrobił coś tak potwornego, o czym normalny człowiek nie byłby w stanie nawet pomyśleć, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobi to ponownie.[/COLOR] Dlatego to jest takie ważne. Wierzę, że uda się dotrzeć do tego patologicznego zwyrodnialca. Jeśli ONek trafi w okolice Krakowa, Częstochowy bądź Katowic - oferuję pomoc w zajmowaniu się nim. Już drugi dzień rozważam przygarnięcie na stałe ale mam ONkę Azę - przewodniczkę stada i dwa szczeniaki z dogo Tofika i Rubika - obawiam się, że ta wesoła gromada byłaby "zbyt wesoła" dla Niego. Chociaż jak już nie będzie innych opcji...
Oczywiście pomoc finansową również deklaruję.
Najważniejszą teraz rzeczą jest skonsultowanie Jego stanu zdrowia z najlepszymi lekarzami - skoro tyle osób zadeklarowało pomoc to nie powinno być problemu z finansami. Jeśli chodzi o transport to służę tak jak wspomniałam wyżej na terenie Krakowa i Katowic. Trzymam kciuki i śledzę wątek nawet nocą...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o media i podrzuceniu im więcej podobnych do tego przypadków to przypominam o Kubusiu, ślepym staruszku, któremu ktoś spętał łapy, skatował, poderżnął gardło i porzucił:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=13330[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Medar ja podaję fakty , domek już jest , DT prawie pewny (nie wiesz u kogo )
Po co te negatywy:shake::shake::shake::shake:
Nie znasz mnie:shake:[/quote]
Dla Ciebie tylko pozytywy :-), troszkę się już znamy, mam jak najlepsza opinię. Posty pojawiaja się zbyt szybko i wątpliwości nie dotyczyły Twojej osoby ( j/w).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Witaj Peter Beny, :lol: pojawiłes się w odpowiednim momencie.Dziewczyny ,jak ten człowiek mówi ,że załatwił to załatwił :cool3: , a nie tylko mówi.Nie walcie :shake: go po głowie na dzień dobry ,proszę.[/quote]

Dziękuję za obronę :lol: Ale nic nie zapewniam , jutro dam znać , i nie piszę do wiatru :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Już nie raz rezygnowałem z Dogo , bo ludzie tego nie są warci (MOJEJ POMOCY ), ale psy sobie sami nie pomogą :placz::placz::placz::placz:
Rano dam znać :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Dziękuję za obronę :lol: Ale nic nie zapewniam , jutro dam znać , i nie piszę do wiatru :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Już nie raz rezygnowałem z Dogo , bo ludzie tego nie są warci (MOJEJ POMOCY ), ale psy sobie sami nie pomogą :placz::placz::placz::placz:
Rano dam znać :razz:[/quote]
Czekam z zapartym tchem:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ze nie na temat ale jest tu tyle osob...
[B]Czy ktoś z Was jest ze Slupska?[/B]
Pilnie szukam od kilku dni osoby mogącej doglądnać psa z wypadku, ktory trafil do schroniska w Slupsku. Jeśli ktoś ze Słupska jest tutaj bardzo prosze o wiadomosc na priva. Mały Rudzik czeka na pomoc.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8658251#post8658251[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ta sprawa wywołała wyjątkowy odzew, jednak jest to też wyjątkowo okrutny, straszny, przerażający czyn. Wywołuje też niesamowite reakcje, nie zawsze racjonalne, przemyślane, my Wszyscy tu tak bardzo kochamy Zwierzęta, tak bardzo nie rozumiemy jak mozna zrobić cos takiego, że piszemy bez zastanowienia, chcemy zrobić już, natychmiast coś co ulży, pomoże, ja też tak mam, chciałabym zabrać Maro natychmiast ze schronu, zrobić to samo Jego oprawcom, ukarać ich, nagłośnić sprawe, zeby Jego cierpienie nie przeszło beż echa, z drugiej strony musze też myśleć racjonalnie, co jest trudne w takiej sytuacji.
Maro śliczny, kochany Piesku zyczę Ci szybkiego, ale przede wszystkim wspaniałego, bardzo kochającego domku!.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugusia7']
[COLOR=red][B]Jeśli ktoś zrobił coś tak potwornego, o czym normalny człowiek nie byłby w stanie nawet pomyśleć, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobi to ponownie[/B].[/COLOR]
[/quote]
bo tak na 100% będzie jak nie już zostało wykonane-zazwyczaj biją żony, znęcają się nad swymi dziecmi, i tak dalej-to osobnicy z wypaczoną psychiką i z atrofią wszelkich uczuc.......

Link to comment
Share on other sites

Oktawia aż boję się pomyśleć w jakiej psychice zrodził się sam pomysł nie mówiąc o wykonaniu. Naprawdę wierzę, że uda się znaleźć "autora" - nie z zemsty ale żeby zapobiegać dalszym okaleczeniom i sadyzmowi. A swoją drogą to podziwiam nasze Słoneczko, które ciągle ufa... i to jest piękne. Wiem, że Go nie zawiedziemy! Już nie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugusia7']
Oktawia aż boję się pomyśleć w jakiej psychice zrodził się sam pomysł nie mówiąc o wykonaniu.
Naprawdę wierzę, że uda się znaleźć "autora" -
[/quote]
[B]a mnie zastanawia dodatkowo fakt-że kilkanaście razy wiele osób pytało się o sprawcę: czy coś jest zrobione, czy sprawa jest w prokuraturze coś.....cokolwiek-nie rozumiem tego, że pytania te są po prostu ignorowane-bo można powiedziec proste "nie wiem"....ale cokolwiek....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6'] kilkanaście razy wiele osób pytało się o sprawcę: czy coś jest zrobione, czy sprawa jest w prokuraturze coś.....cokolwiek-nie rozumiem tego, że pytania te są po prostu ignorowane-bo można powiedziec proste "nie wiem"....ale cokolwiek...[/quote]
[B]Oktawio[/B], wątek jest tak długi, że chyba przegapiłaś. 'Proste "nie wiem" ale cokolwiek', to akurat było. [B]To posty Albiemu[/B]:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8631116&postcount=83[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8644381&postcount=216[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']
[B]Oktawio[/B], wątek jest tak długi, że chyba przegapiłaś. 'Proste "nie wiem" ale cokolwiek', to akurat było. [B]To posty Albiemu[/B]:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8631116&postcount=83[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8644381&postcount=216[/URL]
[/quote]
oczywiście dzięki;): ale to porażka-ta dziewczyna nie pyta się o dane sprawcy, tylko czy coś zostało w tej sprawie zrobione-to nie jest wiele ale minimum i powina dociekac tego-dziwne by było dyby było inaczej: sory pies ma wydłubane oczy wybite zęby i wszystko o.k.? dla mnie absolutnie nie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Peter Beny[/B] dzieki serdeczne- nie przejmuj sie negatywnymi wypowiedziami, niestety dogo zawsze się rządziło prawami buszu- nie szanuje sie wypowiedzi tylko swoje frustracje wylewa na innych. I działaj!!!!
Ps. dzieki za pomoc dla Beja, mam nadzieje, że twoje "układy" z najlepszymi wetami w tej sprawie zostaną tez wykorzystane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']oczywiście dzięki;): ale to porażka-ta dziewczyna nie pyta się o dane sprawcy, tylko czy coś zostało w tej sprawie zrobione-to nie jest wiele ale minimum i powina dociekac tego-dziwne by było dyby było inaczej: sory pies ma wydłubane oczy wybite zęby i wszystko o.k.? dla mnie absolutnie nie:shake:[/quote]

Oktawio6 czy mogłabyś okazać nieco szacunku dla osoby, dzięki ktorej zostanie wyrwany z piekła kolejny potwornie skrzywdzony pies.:angryy: To ona jest tam na miejscu i najlepiej wie jak działać. Pisała zresztą o tym wielokrotnie. Nikt z nas wygodnie rozparty na fotelu przed monitorem komputera, kilkaset kilometrow od miejsca pobytu psa [B]nie ma prawa oceniać [/B]postępowania tych dzielnych, zaangażowanych dziewczyn. Nikt z nas, choćby nie wiem jak się starał nie będzie przeżywał takich napięć, stresow i negatywnych emocji jak [B]Albiemu.
Oktawio6 - [/B]zapewniam Cię, że w tej historii przyjdzie czas na działania zmierzające do wykrycia sprawcy tego potwornego czynu. Twoja bezmyślna krytyka na pewno nie przyczyni się do tego. A niepotrzebnie rani działających w tej sprawie. :angryy::angryy::angryy::angryy:

([B]Dla przypomnienia - [/B]człowiek to też zwierze i też go boli jak się mu dokopie :mad:)

[B]Peter Beny - [/B]działaj chłopie i nieczem siem nie przejmuj. Pozdrawiam:lol:[B]
Albiemu - [/B]jestem pełna podziwu dla Twojej odwagi i poświęcenia, nie mam najmniejszej wątpliwości, [B]że żadna zbiorowa mądrość nie wie lepiej od Ciebie jak postępować w tej sprawie.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']oczywiście dzięki;): ale to porażka-ta dziewczyna nie pyta się o dane sprawcy, tylko czy coś zostało w tej sprawie zrobione-to nie jest wiele ale minimum i powina dociekac tego-dziwne by było dyby było inaczej: sory pies ma wydłubane oczy wybite zęby i wszystko o.k.? dla mnie absolutnie nie:shake:[/quote]

[COLOR=black][B][COLOR=red]octawia6 nie będę z Tobą wdawać się w dyskusje bo nie mam na to czasu, wolę nadal szukać domu dla Maro. Pogadamy jak zaczniesz udzielać się w Orzechowcach przynajmniej .... tydzień .... wtedy będę mogła z Tobą porozmawiać. Ty przeciw mnie masz dwa dni na wątku dotyczącego psa z orzechowców ja przeciw Tobie ponad rok wolontariatu w tym schronisku, nie dyskutuj ze mną tylko to uszanuj proszę. Oddałam z dziewczynami do adopcji ponad 50 psów w tym czasie i to różnych, nie wrócił do nas ani jeden. Wiem co robię i co mogę i to ostatni raz jak odpowiadam na podobne posty. Porażka? To nie moja bezczynność bo uwierz mi nie jestem bezczynna, dotarłam do straży miejskiej, ale mam zasadę pisać o tym co już wiem a nie tak jak Ty walić po głowie bez opamięania na ślepo. Proszę i więcej szacunku bo określenie mnie PORAŻKĄ świadczy w tej chwili tylko o tym jak szybko i bez podstaw oceniasz człowieka. [/COLOR][/B][/COLOR]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Dzięki tym, ktorzy mają do mnie więcej zaufania.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...