Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=red]musimy jeszcze rozstrzygnąć techniczne sprawy związane z datkami, za które jestem naprawde tak wdzięczna i pełna podziwu - ale nieobraźcie się, narazie to jeszcze na bok ...[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]CISZYMY SIĘ MARO!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=red]JAK JA JESTEM WAM WDZIĘCZNA LUDZIEEEEE!!!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu'][B][COLOR=red]musimy jeszcze rozstrzygnąć techniczne sprawy związane z datkami, za które jestem naprawde tak wdzięczna i pełna podziwu - ale nieobraźcie się, narazie to jeszcze na bok ...[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]CISZYMY SIĘ MARO!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]JAK JA JESTEM WAM WDZIĘCZNA LUDZIEEEEE!!!!!!![/COLOR][/B][/quote]
Mój przelew pójdzie jutro:) Myslę że kasa zebrana będzie potrzebna na badania, leczenie i poprawienie kondyncji psiaka:) Cioteczki, zgadzacie się ze mną:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo się cieszę!!! :multi::multi::multi: To PRZECUDOWNA WIADOMOŚĆ!!! :loveu::loveu::loveu:

Nie wiem nawet, co napisać...taki ciężki, a wręcz tragiczny dzień...jedno życie odchodzi, a drugie dostaje nową szansę... Naprawdę się cieszę!!! :)

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
BARDZO, BARDZO się cieszę !!!!
Peter Beny - jesteś WIELKI !!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Albiemu - wielkie ukłony oczywiście i w Twoją stronę :loveu: :loveu: :loveu:

HURRRRAAAAAAAAAAa :multi: :multi: :multi: !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Albiemu i Peter Beny [SIZE=5][COLOR=red]KOCHAM WAS!!![SIZE=2][COLOR=black]Po stokroć dzięki!!! Dziękuję też całej Rodzinie Dogomaniaków - spisaliście się jak zwykle na medal! Dziewczyny, z wiadomo którego schroniska - wielkie uznanie za pracę jaką wykonujecie. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
:smilecol::laugh2_2::Cool!::iloveyou::Rose::sweetCyb::klacz::bigcool:- emocje naszej rodzinki (Aza, Tofik, Rubik, Kociamber, Króliś i Szynszyl) w pigułce.

PS. jeśli Maro trafi w moje okolice czy można Go odwiedzić?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę ze względu na psiaka ale nie tylko... też ze względu na ludzi, którym taka adopcja przywraca codziennie traconą wiarę w człowieka...
Może i potrąconemu i porzuconemu na drodze Rudzikowi się poszczęści i znajdzie kogoś o wielkim sercu....
Oby dalsze życie MARO było jednym pasmem miłości i troski. Taki biedny a taki kochany psiak.

Link to comment
Share on other sites

Kochani nie do mnie te gratulację tylko do osoby która go bierze ............
Ale jej tu na Dogo nie ma ;) Podziękujcie Edycie :lol::lol::lol::lol: Piesek będzie miał na imię Brajl;) Tyle wiem i w piątek jadę po niego :cool3: Będzie mieszkał w Sosnowcu :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...