Jump to content
Dogomania

Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem


TuathaDea

Recommended Posts

[quote name='Vectra']i matiz i twingo i multipla , to wymysł szatana :evil_lol: tani tandetny plastik ... fuj wnętrze i te krzesełka jak w tramwaju.[/QUOTE]

oj , z tej trójki to Multipla( multitapla ;)) to dzielo sztuki ... najgorsze auto z wygladu i ze wzgledów bezpieczeństwa to TICO a z wygladu Panda :roll: tak jakby normalnemu autu coś dupe obcięło

Link to comment
Share on other sites

tico jeździłam dwa tygodnie , bo takie stało sobie jedno do testów w TZ warsztacie.
Szatan jakich mało :evil_lol: buja do osiemdzisięciu całkiem bystro , tylko na łuku wyskoczyłam w krzaki.
Zapomniałam że to nie moje sportowe , obniżane , twarde zawieszenie , na szerokich gumach.
Tico drogi się nie trzyma wcale :shake: pomijam wygodę za sterami - bo takiej nie było.
Ale chyba lepsze , niż trzeszczący plastikiem matiz.

Niemniej nie stać mnie na takie coś jak tico , bo koszty eksploatacji to ma z kosmosu. :evil_lol:

Odkąd wsadziłam dupę , w amerykański czołg ... to tak mi w nich najwygodniej. Leniwy , wygodnicki amerykański naród. Ma jeden plus - wygodne fury :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Co do amerykanców się zgodzę :) uwielbiam :)
Natomiast z naprawdę wielkim żalem się rozstałem z multiplą. Powiem tak :) wygląd to sprawa osobna ;) ale komfort jazdy bardzo fajny. Plus to miejsce...dużo miejsca...jeszcze więcej miejsca :) w każdym razie: drugiego takiego auta nie ma !

Link to comment
Share on other sites

:-o Ja mam spaczony punkt widzenia? Och Wy Potfory! :cool1: i spółka....
:lol:

Małe, zgrabne, dobrze noszone uszko nie szpeci psa. A teraz, jak mam piesa ogoniastego, to kopiowany pinczer wygląda dla mnie jak ..... kaleka. :razz: Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Zwłaszcza do rozmerdanego ogonka i leżących uszek. :loveu:
Cięcie nie jest najważniejsze. Wybrałabym psa lepiej zbudowanego, z dobrym charakterem, a nie tylko wyłącznie ciętego. Cięcie to drobiazg. Dopełnienie całości. Ładnie wygląda, ale bez przesady. Zarzynać się nie będę, że mam nieciętego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']kopiowany jest po prostu :evil_lol:[/QUOTE]
:splat: ano fackt

[quote name='Faustus']Co do amerykanców się zgodzę :) uwielbiam :)
Natomiast z naprawdę wielkim żalem się rozstałem z multiplą. Powiem tak :) wygląd to sprawa osobna ;) ale komfort jazdy bardzo fajny. Plus to miejsce...dużo miejsca...jeszcze więcej miejsca :) w każdym razie: drugiego takiego auta nie ma ![/QUOTE]

o to to multiplą fajnie się podróżuje , poza tym z dziwacznych aut to ona naprawdę sympatycznie się prezentuje

Link to comment
Share on other sites

W przypadku pinczerów zakaz mi wisi. Psiska podobają mi się z tymi długimi antenami od radia (podłączę się pod policyjne :diabloti:) i oklapniętymi uszami. Ale doberman czy rott w wersji nieciętej to dla mnie porażka. Przypomina gończego, a nie dobermana... W przypadku bokserów to uszy bardziej przypadają mi do gustu uszy klapnięte, ale ogon - zdecydowanie nie. Widziałam raz w swoim mieście (jeszcze przed wejściem zakazu) boksera ogoniastego. Dopiero, gdy mu się przypatrzyłam to ogarnęłam, że to bokser. :eviltong:
I teraz uwaga, najgorsza zbrodnia - nie jestem wegetarianinem, dodatkowo z pinem chcę agility uprawiać. Jestem takim okropnym człowiekiem. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Iii tam. Nie znacie się. Jaka pogięta antena? Ogon ma być (i jest) prosty, noszony wysoko. Jak szabla. :-D

Vectra, to zapraszam do mnie. Pokażesz mi co twój pies umie. I jak szybko.

Nie wiem jak wygląda cc niekopiowane ale pinczer wygląda fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ma oczy na skroniach? :lol:[/QUOTE]

no prawie :lol:

[quote name='FredziaFredzia']Kopiowana jest?[/QUOTE]
ja tam pod kiecke nie zagladam :lol:

[quote name='Doginka']Cicho, bo przyjdą donosiciele i Alę zbanują tak jak Olka za te słowa:razz:

[/QUOTE]

ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...