Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

farabutto

Members
 • Content count

  384
 • Joined

 • Last visited

About farabutto

 • Rank
  Advanced Member
 1. Pamiętacie Dziewczynę, która pisała tu pod nickiem Karmi? Odeszła na zawsze. Pogrzeb odbył się 17 stycznia 2016 r. Nie zapomnę jej... [*]
 2. myślistwo/ myśliwi złe czy dobre...

  Pamiętacie Dziewczynę, która pisała tu pod nickiem Karmi? Z żalem informuję, że odeszła na zawsze... Pogrzeb odbył się 17 stycznia 2016 r. Pozostanie na zawsze w mojej pamięci. [*]
 3. Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem

  http://www.zkwp.pl/zg/komunikat_ZG_ciecie_uszu.pdf KOMUNIKAT ZG ZKwP   W związku z uchwaloną przez Sejm RP nowelizacją Ustawy o Ochronie Zwierząt (DZ.U.2011,nr 230, poz.1373), która w art.6, ust.2, pkt. 1 w sposób nie budzący wątpliwości zakazuje wykonywania zabiegów kopiowania uszu i ogonów, Zarząd Główny na posiedzeniu w dn. 29.10.2011 podjął następujące uchwały:   1. Wszystkie psy urodzone w Polsce po 01.01.2012r.muszą mieć pozostawione naturalne uszy i ogony.   2. Zarząd Główny ZKwP na posiedzeniu w dniu 16.09.2015r. podjął uchwałę że od 1 stycznia 2016r. nie będą przyjmowane na wystawy psy urodzone w Polsce po 1 stycznia 2012 r. z kopiowanymi uszami i/lub ogonami.   3. Psy urodzone w krajach, w których obowiązuje zakaz cięcia muszą mieć uszy i/lub ogony pozostawione naturalne jako warunek przyjęcia na wystawę i poddania ocenie w ringu.   4. Psy urodzone w krajach, w których nie obowiązuje zakaz cięcia będą przyjmowane na wystawy z uszami i /lub ogonami ciętymi i naturalnymi.     I co wy na to?
 4. Dwa zastrzelone owczarki...

    Otóż to.
 5. Dwa zastrzelone owczarki...

    Mylisz sie. Czytaj art. 6 ust. 1 pkt 5 ustawy o ochronie zwierząt
 6. Do końca kadencji Sejmu pozostały tylko trzy posiedzenia. Jedno w sierpniu i dwa we wrześniu. Moim zdaniem szanse na uchwalenie tego projektu są zerowe.
 7. Aleksander Waszkowski (PL)

  Podnoszę.
 8. Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem

  Wronka, piszę to jako przestrogę.   http://www.dogomania.com/forum/topic/20228-aleksander-waszkowski-pl/page-2
 9. Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem

  Piszę trochę prześmiewczo, bo gostek pod tymi telefonami jest ważną szyszką Zwiazku Kynologicznego, który niby jest taki ważny i szlachetny! http://www.zkwp.pl/zg/
 10. Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem

  To dowód, że baranów nadal nie brakuje.   Ale znaj moje serce. Gdybyś mieszkał w okolicach Torunia, a pies doznałby kontuzji uszu lub ogona, poleciłbym dzwonić na numer tel. 56 6232125, kom.509053154.
 11. Aleksander Waszkowski (PL)

  Chodzą słuchy, że pan AW pomimo skazania go w sądzie, nadal kopiuje psy. Jezeli ktoś ma dowód na to, na przykład kopie zaświadczenia, które wypisał hodowcy pan AW dla udokumentowania kopiowania i chce pomóc, proszę wysłać taką kopię do:   Prokuratura Rejonowa Centrum - Zachód ul. Grudziądzka 45 87-100 TORUŃ   Tu sie nim zajmą, jak należy.
 12. pytanie o kopiowanie uszy w toruniu

  Chodzą słuchy, że pan AW pomimo skazania go w sądzie, nadal kopiuje psy. Jezeli ktoś ma dowód na to, na przykład kopie zaświadczenia, które wypisał hodowcy pan AW dla udokumentowania kopiowania i chce pomóc, proszę wysłać taką kopię do:   Prokuratura Rejonowa Centrum - Zachód ul. Grudziądzka 45 87-100 TORUŃ   Tu sie nim zajmą, jak należy.
 13. Aleksander Waszkowski (PL)

  Widział ktoś ostatnio Waszkowskiego na ringu? Jeżeli9 tak, to gdzie?   To byłby ciekawy precedens. 
 14. http://torun.gazeta.pl/torun/1,48723,16884632,Weterynarz_obcial_psom_ogony__Skazany_zostal_za_znecanie.html   Tylko kompletne bezmózgi jeszcze teraz tna uszy/ogony u psów!!!!!!!!!
×