Jump to content
Dogomania

TuathaDea

Members
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TuathaDea

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  6598586
 1. TuathaDea

  Hormonalne wspomaganie zapłodnienia

  [quote name='xxxx52']Moze ktos mnie odpowie ,a jakie maja uboczne dzialania te hormony dla bydla ,a stosowane u psow.?Gdyz kazdy lek zostawia w organizmie przeciez slady.[/quote] Przez pewien czas mięso takich psów nie powinno być spożywane.
 2. TuathaDea

  Hormonalne wspomaganie zapłodnienia

  [quote name='Rinuś'][B][I]Ale jest on też stosowany w leczeniu bezpłodności.[/I][/B][/quote] Ale nie jest odpowiednikiem Receptalu. Zresztą oba są produktami tej samej firmy.
 3. TuathaDea

  Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35

  [quote name='dog_master']Co Wam znowu Wojewódzki zrobił? :D[/quote] Zamordował Jarocin :snipersm:
 4. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  Sprawa została już wyjaśniona. W tym roku informacja pojawiła się ponownie :evil_lol:
 5. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [B][COLOR=darkolivegreen]6.nierozgarnięty g....[/COLOR][/B]
 6. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [quote name='niceravik'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Oto cały urobek wczorajszego eksperymentu:[/FONT][/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=darkolivegreen]5.wymiękły napinacz.[/COLOR][/B] [quote name='niceravik'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Zamykam eksperyment :lol:.[/FONT][/COLOR][/B][/quote]
 7. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [quote name='ara']Niceravik:loveu::loveu::loveu: dostałaś pewnie już masę privów od dumnych kopiujących, co?:cool3:[/quote] oświadczenie miało być w formie pisemnej, a nie na priv:cool3: a adresu nie ma - musi jakaś ściema :evil_lol:
 8. TuathaDea

  Wrocław 2008

  lepiej teraz? [quote name='czapla']Niunio [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/15/56f9f6e71097f275.jpg[/IMG][/URL] Daisy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/371/04c7a016c971e5dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/337315bfe8135141.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/03aa0d828731d1c5.jpg[/IMG][/URL][/quote]
 9. TuathaDea

  Mieszkamy w szklanej pułapce w zoo:(

  [quote name='LALUNA']To powiedz dlaczego nie mieli czasu przez tyle lat podpisac konwencji Europejskiej ochrony zwierząt domowych z 87 r.[/quote] może ze względu na działalność zbyt radykalnych przygłupów?
 10. TuathaDea

  Publikacja wizerunku osoby fizycznej bez jej zgody

  [quote name='MaBo']Onek - sama prawidłowo cytujesz przepisy,ale jednocześnie rozstrzygasz,że w konkretnym przypadku nie było naruszenia prawa.[/quote] w tym akurat przypadku. bo w innych Iwonka potrafi bez sądowego wyroku autorytatywnie stwierdzić, że naruszenie było. Filozofia Kalego... ps. Luśka mnie wycięła...
 11. TuathaDea

  Publikacja wizerunku osoby fizycznej bez jej zgody

  nooo... i kolejny bełkotek się ujawnił :lol:
 12. TuathaDea

  Publikacja wizerunku osoby fizycznej bez jej zgody

  [quote name='onek']Nie napisałam tego w wątku o zabiegach profilaktycznych, tylko odniosłam sie do wypowiedzi MaBo na tym wątku. Czepiasz się :)[/quote] nie czepiam się, do tamtego tematu też nawiązywała m.in. BejBi :cool3:
 13. TuathaDea

  Publikacja wizerunku osoby fizycznej bez jej zgody

  [quote name='onek']Puli nie wymieniła jako przykład wykadrowanego handlera. Czepiasz sie. Podałam Ci przepis :)[/quote] nie czepiam się, Puli nawiązała do możliwości publikacji wizerunku [B]osoby [/B]niepublicznej
 14. TuathaDea

  Mieszkamy w szklanej pułapce w zoo:(

  [quote name='onek']TuathaDea :) art.24 kc tak, o ile mamy do czynienia z działaniem bezprawnym. Publikacja wizerunku osoby fizycznej bez jej zgody nie będzie bezprawna jeżeli [FONT=Verdana]osoba ta stanowi jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza :)[/FONT] [/quote]jeśli jest to zdjęcie imprezy, to masz racje. Jeśli zdjęcie osoby, to może ona sobie nie życzyć publikacji wizerunku nawet, jeśli w takiej imprezie brała udział.
 15. TuathaDea

  Publikacja wizerunku osoby fizycznej bez jej zgody

  [quote name='onek']Wykadrowany bez psa ? :cool3:[/quote] pies nie podlega ochronie wizerunku
×