Jump to content
Dogomania

TuathaDea

Members
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TuathaDea

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  6598586
 1. TuathaDea

  Hormonalne wspomaganie zapłodnienia

  [quote name='Rinuś'][B][I]Ale jest on też stosowany w leczeniu bezpłodności.[/I][/B][/quote] Ale nie jest odpowiednikiem Receptalu. Zresztą oba są produktami tej samej firmy.
 2. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [B][COLOR=darkolivegreen]6.nierozgarnięty g....[/COLOR][/B]
 3. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [quote name='niceravik'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Oto cały urobek wczorajszego eksperymentu:[/FONT][/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=darkolivegreen]5.wymiękły napinacz.[/COLOR][/B] [quote name='niceravik'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Zamykam eksperyment :lol:.[/FONT][/COLOR][/B][/quote]
 4. TuathaDea

  Mieszkamy w szklanej pułapce w zoo:(

  [quote name='LALUNA']To powiedz dlaczego nie mieli czasu przez tyle lat podpisac konwencji Europejskiej ochrony zwierząt domowych z 87 r.[/quote] może ze względu na działalność zbyt radykalnych przygłupów?
 5. TuathaDea

  Mieszkamy w szklanej pułapce w zoo:(

  [quote name='puli'].Nie maja prawa. To publiczna impreza.[/quote] mają prawo - art. 24 kc
 6. TuathaDea

  czy obroże antyszczekowe są skuteczne?

  [quote name='sajtka']miejscowo na pewno, ale zniesienie napięcia mięsniowego jest w całym organizmie ( człowiek się np natychmiastowo przewraca, mimo, że dotknęlismy go miejscowo tylko w tułów) , więc jak to się wg Ciebie rozprzestrzenia? ?Poczytaj w instrukcji: jest też napisane, aby go nie dotykać w trakcie porażania, bo się samemu można poczęstować...[/quote] Jak się poczęstujesz paralizatorem w przedramię, to się nie przewrócisz. Dotykać też można, byle nie oburącz.
 7. TuathaDea

  kopiowanie-czesc kolejna

  [quote name='Rinuś'][B][I]kogoś chyba niesie...[/I][/B][/quote] Chodzi Ci o wydzielenie moich postów do tego wątku? Widocznie tamten dotyczy wyłącznie sędziów eksterieru :niewiem:
 8. TuathaDea

  kopiowanie-czesc kolejna

  [quote name='Berek']Słynny weimarczyk?[/quote] A skąd... retriever...
 9. TuathaDea

  kopiowanie-czesc kolejna

  [quote name='Berek']Niezbędny - to zależy. Porozmawiaj zresztą na ten temat z A. ...[/quote] :hmmmm: O ile pamiętam, to parę słów na ten temat zamieniłem - o niezbędności do szczęścia nie słyszałem... [quote name='Berek'] :shake: Po co sprawiać psu - co najmniej - dyskomfort na resztę życia...[/quote] A na temat dyskomfortu u psa notorycznie kaleczącego ogon porozmawiaj zresztą z B. ...
 10. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  Co do quAsimatrymonialnych propozycji, to Krzyś nie był niestety pierwszy. Ale mnie nie pociągają paniusie skłonne (a może zmuszone?) korzystać z usług żigolaków, jak również rola ta zupełnie mi nie odpowiada, więc nie czekaj 2-3 lata nadaremnie Luśka [quote name='LALUNA']Jeżeli chcesz, aby kobiety Ci płaciły to musisz trochę popracowac. Z logiką cienizna i już nie dasz rady, więc może spróbuj na siłowni rzeźby. I zgłoś sie za jakie 2-3 lata, moze dasz radę w jakimś zespole tanecznym.[/quote]
 11. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [quote name='LALUNA']A fe obrażasz Ministra Rolnictwa? :crazyeye:[/quote] Nie obrażam, zrobić ci wykład? Ale stawka wzrosła trzykrotnie, bo uczeń widać nieprzeciętnie niepojętny. Może onek wyłoży ci za free.
 12. TuathaDea

  Kopiowane - Czy to karalne?

  [quote name='iwona&CAR']Beda i jeszcze dlugo ale juz nie wszystkie zostana wpuszczone czyli te obciete po Kwietniu 2007.[/quote] Eeee tam, zostaną wpuszczone... od 2010 w ramach promocji zrobią [I]one day entry free[/I] ;)
 13. TuathaDea

  Kopiowanie ( ogony i uszy)

  [quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Luzik. Dawno już zauważyłam, że masz osobliwe Idol’liczne... ekscytacje.[/FONT][/COLOR][/quote] Nie pochlebiaj sobie... [quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Mnie humor poprawiają inne „ciasteczka”.[/FONT][/COLOR][/quote] Spoko, cieszę się, że mogę dać ci trochę przyjemności... więc teraz włóż rączki pod kołderkę aramisku...:hand:
 14. TuathaDea

  kopiować czy nie?

  [quote name='Bzikowa']ok, tnijcie sobie psom które są naprawdę na nie narażone.[/quote] a jaka jest prawdziwa przyczyna narażenia?
 15. TuathaDea

  kopiować czy nie?

  [quote name='Bzikowa']Napisałam przecież, że moim zdaniem tych polujących wyżłów jest mało.[/quote] To napisz jeszcze na jakiej podstawie tak twierdzisz. Bo o ile co do polskich się nie orientuję, to co do zarejestrowanych w niemieckim klubie wyżła niemieckiego jest to 99% :evil_lol:
×