Jump to content
Dogomania

Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem


TuathaDea

Recommended Posts

Kopiowane cudeńka:loveu:
Ja dorzucę jeszcze sznupa:lol:

Takie właśnie uwielbiam, nie zadługie, nie za krótkie i właśnie tak wyprofilowane - bez zbytniej ilości małżowiny;-)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8JKZwW7m7Wg/T71uZKcoDEI/AAAAAAAALRQ/MaIiz97GYLA/s512/Zrobione%2520na%2520cacy%2520%252819%2529.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R37FjUDXw_4/T71u2qsZGTI/AAAAAAAALTs/7hXxg90iQlo/s640/Zrobione%2520na%2520cacy%2520%25285%2529.JPG[/IMG]

A tu jeden kłapciaty:lol:;-)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3siF3PwzyaA/T71uu_YiBqI/AAAAAAAALS4/Yskq9x8BiZY/s640/Zrobione%2520na%2520cacy%2520%252831%2529.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

U boksera niekopiowane ucho mi nie przeszkadza ale ogon stanowczo tak , doberman cały do bani niekopiowany , rotek z ogonem ...też mi się nie podoba ... Ozzy ma szczęście że ma extra uszy( prawe troche spsute po zabiegu usuwania krwiaka ale to normalne ) ...ale są asty niekopiowane z radarami albo zwisającymi naleśnikami ... one już i tak mają wzrok jełopka a co dopiero takie przyćpane , spaniel też mi się bardziej podoba bez ogona , to samo fox ...kurcze ...to co ja musze mieć za psa w przyszłości abym go psuć nie musiała :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
A tak wygląda... Eeee lepiej dam w linku, żeby nie straszyć :diabloti:

[URL]http://marko1962.smugmug.com/Pets/Ozzy/i-DmBhFmw/0/XL/Ozzy9monthsC5-XL.jpg[/URL][/QUOTE]

o zgrozo, faktycznie słabo to wygląda


U sznupów, briardów, foxów, spanieli kopiowanie jak dla mnie jest zbędne... nie robi mi czy mają cięte uszy/ogony czy nie ale molosy, bulle, dobki, wyżły i jeszcze sporo innych bez cięcia wyglądają po prostu źle
jestem okrutna ale nikt mi nie powie że np. CC nie nabiera pięknego wyrazu pyska kiedy ma skopiowane uszy ... z takimi naleśnikami wygląda jak ofiara losu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Nie chciała :(
powiedziała , że śmierdzi i pierdzi , chrapie i sapie i że to nie pies :([/QUOTE]

no i musiałaś wygadać :( ...no ale w ostateczności żeby Bogusławowi przykro nie było to ..... wezmę na spacerek :)

aaaa co do zachowań psów w stosunku do BF to sprawdzone na Ozzym ;) , szczeniak mu chciała nafuczeć do uszka koffam cię a ten zrobił irokeza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']o zgrozo, faktycznie słabo to wygląda


U sznupów, briardów, foxów, spanieli kopiowanie jak dla mnie jest zbędne... nie robi mi czy mają cięte uszy/ogony czy nie ale molosy, bulle, dobki, wyżły i jeszcze sporo innych bez cięcia wyglądają po prostu źle
jestem okrutna ale nikt mi nie powie że np. [B]CC nie nabiera pięknego wyrazu pyska kiedy ma skopiowane uszy[/B] ... z takimi naleśnikami wygląda jak ofiara losu :evil_lol:[/QUOTE]

o to to! Lubię to. U CCtów, kopiowane uszy, podkreslają pysk. Uszy w wersji bio, no cóz, jak pies ma ładną głowe i odpowiedni wyraz, plus uszy nosi ładnie, są kształtne, to traci niewiele. Gorzej jak ma słabą głowkę, za długą kufę i klapiate uszy, to zaczyna przypominać jakiegoś maszkarona.
A przez tyle lat kopiowania, nie wiadomo, który linie dają CCty z ładnymi uszami, a które kłapouszki z naleśnikami i to jeszcze poskręcanymi.

Także kopiowanie na tak!

BF są w ogole specyficzne, takie molosy w kurduplowatej wersji. Charakterek to one mają i jak bym miała coś o nich powiedziec, to są takie napoleonki w psim futrze.

[SIZE=1]mówiać napoleonki mam na mysli tego bonaparte, a nie ciastka [/SIZE]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
aaaa co do zachowań psów w stosunku do BF to sprawdzone na Ozzym ;) , szczeniak mu chciała nafuczeć do uszka koffam cię a ten zrobił irokeza[/QUOTE]

e tam, moja suczka je uwielbia :eviltong: oczywiście nigdy nie są w stanie za nią nadążyć, ale to też ją chyba bawi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']o to to! Lubię to. U CCtów, kopiowane uszy, podkreslają pysk. Uszy w wersji bio, no cóz, jak pies ma ładną głowe i odpowiedni wyraz, plus uszy nosi ładnie, są kształtne, to traci niewiele. Gorzej jak ma słabą głowkę, za długą kufę i klapiate uszy, to zaczyna przypominać jakiegoś maszkarona.
A przez tyle lat kopiowania, nie wiadomo, który linie dają CCty z ładnymi uszami, a które kłapouszki z naleśnikami i to jeszcze poskręcanymi.
[/QUOTE]

Podobnie jak np. z ast'ami... jak ładna głowa i ładnie noszone, nie za duże ucho to nie razi aż tak ale często aż uszy się proszą o przycięcie.
Salsa niby kundel w typie ale też na początku jej się uszy różnie układały, chciałam żeby były w płatek róży więc stale poprawiałam... czasami nawet kleiłam i tak zostały na całe szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N&N'][B]Amber[/B], daj brzydszego biodobka. Postaraj się, poszukaj. Ten z linka, co dałaś podoba mi się. :-) :loveu: Ładny jest, pomimo niecięcia.[/QUOTE]
A można dać ładniejszą lub brzydszą Multiple? Może i można, ale nadal jest to Multipla i nadal jest brzydka. Może być tylko jeszcze bardziej brzydka, aż jest tak brzydka, że dzieci zaczynają płakać na jej widok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A można dać ładniejszą lub brzydszą Multiple? Może i można, ale nadal jest to Multipla i nadal jest brzydka. Może być tylko jeszcze bardziej brzydka, aż jest tak brzydka, że dzieci zaczynają płakać na jej widok.[/QUOTE]

N&N ma pinczera, więc sie nie liczy, ma spaczony punkt widzenia :diabloti: a tak serio, ja bym jednak się pokusiła o porównanie z Matizem jeszcze. Tez brzydkie, ale zaleznie od upodobań bardziej brzydkie lub mniej brzydkie od multipli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Twingo to zupełnie inna klasa niż Matiz i mimo, że Matizem jeździło mi się lepiej niż Twingo (bosz, co za design w środku i na zewnątrz) to z rozsądku wybrałabym Twingo.

A najlepiej Multiple. To są bardzo fajne samochody :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...