Jump to content
Dogomania

Kopiowanie uszu i ogonów jest zgodne z prawem


TuathaDea

Recommended Posts

Bassety, onki, bulldogi a nawet labradory. Przerasowienie to ogromny problem naszych czasów, a psy płacą za to ogromną cenę, bo zdrowiem. Ale to wszystko było robione dla wyglądu, kiedyś dla użytkowości a dzisiaj by ładnie się prezentowały na ringach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kurde wasze psy zwalają ogonami kubki ze stołu?
Ja moje kopie przy beczce w ryja z 2razy dziennie to łażą z podkulonymi:evil_lol::lol:(żart jakby sztywne kije nie pojęły):diabloti:[/QUOTE]

Taaa, żart :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Kurde wasze psy zwalają ogonami kubki ze stołu?
Ja moje kopie przy beczce w ryja z 2razy dziennie to łażą z podkulonymi:evil_lol::lol:(żart jakby sztywne kije nie pojęły):diabloti:[/QUOTE]

Jakbyś kopnął raz a dobrze, to nie musiałbyś dwa razy dziennie tego robić ;) ale trzeba umić, tak jak z kopiowaniem, nie każdy się nadaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Jakbyś kopnął raz a dobrze, to nie musiałbyś dwa razy dziennie tego robić ;) ale trzeba umić, tak jak z kopiowaniem, nie każdy się nadaje.[/QUOTE]

Kurna ,a nauczysz mnie?Bo ani raz farba nie poszła:-(Za to sami sobie wzajemnie robią dziurki na kolczyki w faflach:diabloti:
Paulinabemol-chyba mieszkasz obok mnie ,nie zdradzaj sekretu ,że nawet beczki nie mają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Biorąc pod uwagę problemy z uszami, powinno kopiować się wszystko co kłapouche. Klapnięte uszy to wylęgarnia bakterii, ciągłe problemy,a ogon? u małych może nie przeszkadza, ale co większe to tym ogonem potrafi narozrabiać. Ale przecież nikt nie utnie uszu basetom, ani spanielom, ani setrom.[/QUOTE]

U mysliwskich to nie kwesita wyglądu, wyobraź sobie takie odsłonięte ucho wewnetrzne w połączeniu z wodą, szuwarami i krzaczorami, ktoś te uszy wymyślił, wszystko u psów rasowych stworzonych do pracy jest po coś i nie ma co tego negować, ludzie kiedyś byli mądrzejsi, bo psy były po coś, może i żarły pomyje, czasem dostały kopa w d.pe, ale robiły to do czego były stworzone, a to dawało im najwieksze szczęście, a nie kanapa, kołderka i rojal kanin.

Link to comment
Share on other sites

Płaczą nad kopiowanym ogonkiem :placz: ( potem płaczą że np bokser rozpierdziela ogon na ścianie i cała chałupa zbryzgana krwią , bo rana ciągle się otwiera) ale nie płaczą nad ustawianymi szczękami i innym zabiegami dla ,,zdrowotności rasy,,:diabloti:

[quote name='Kyu']U mysliwskich to nie kwesita wyglądu, wyobraź sobie takie odsłonięte ucho wewnetrzne w połączeniu z wodą, szuwarami i krzaczorami, ktoś te uszy wymyślił, wszystko u psów rasowych stworzonych do pracy jest po coś i nie ma co tego negować, ludzie kiedyś byli mądrzejsi, bo psy były po coś, może i żarły pomyje, czasem dostały kopa w d.pe, ale robiły to do czego były stworzone, a to dawało im najwieksze szczęście, a nie kanapa, kołderka i rojal kanin.[/QUOTE]

no dokładnie ...bo po co wyżłowi , spanielowi długi ogon ?? chyba po to by się spaniel w krzakach zawiesił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']

no dokładnie ...bo po co wyżłowi , spanielowi długi ogon ?? chyba po to by się spaniel w krzakach zawiesił[/QUOTE]

fajnie by było, żeby te wszystkie skopiowane psy, były pocięte faktycznie dla użytkowości, a nie dla widzimisię właściciela ;) ile spanieli w dzisiejszym świecie aktywnie pracuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']fajnie by było, żeby te wszystkie skopiowane psy, były pocięte faktycznie dla użytkowości, a nie dla widzimisię właściciela ;) ile spanieli w dzisiejszym świecie aktywnie pracuje?[/QUOTE]

a mi się podoba kopiowany spaniel , miałam bezogoniastą i taki spaniel ma być , bokser , rotek , dobek z kikutkiem to jest to a nie z szablą którą rozpierdziela gdzie i rusz ...za to nie podoba mi sie splaszczony do zola pekińczyk , bf , mops , psy które kiedyś miały kufy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ciekawe czy wykonują u psów , zabieg liposukcji ... bo ja to bym wysysała ten tłuszcz z psów i wysysała ... to jest dopiero niezdrowe i z tego są kaleki ...[/QUOTE]

[I][B]ja to bym chętnie swojego psa na takie wysysanie zapisała... no i jeszcze kilku innym zapasłym prosiakom :diabloti: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ja to nie dość, że kocham okaleczone psy, to jeszcze jestem sadystką i na żywca rwę im włosy na łysą glacę raz do roku, a nieraz i dwa:lol:;-)[/QUOTE]

Kamie rwałam martwe włosiska z uszu i z czuba głowy ...teraz kurna to ze spanielami latają pod maszynkę :shock: normalnie pogięło ludzi ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Na siłownie go zabieraj egoistko :diabloti: bieżnia i poszedł z tłuszczem :diabloti:[/QUOTE]

[I][B]nie wpuszczają pieseczków :-( ale to jest myśl - kupię bieżnie i załatwiać będzie się na balkonie a wybiega się na bieżni :multi: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]nie wpuszczają pieseczków :-( ale to jest myśl - kupię bieżnie i załatwiać będzie się na balkonie a wybiega się na bieżni :multi: [/B][/I][/QUOTE]
jak to nie wpuszczają piesków ? cóż za znieczulica :(

a jak na balkonie zmarznie mu siusiak i odpadnie ? ty dziewucho z fotoblogów co serca nie masz :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak to nie wpuszczają piesków ? cóż za znieczulica :(

a jak na balkonie zmarznie mu siusiak i odpadnie ? ty dziewucho z fotoblogów co serca nie masz :placz:[/QUOTE]
[I][B]wypraszam sobie - JA JESTEM Z LABRADORÓW :diabloti: Nie mam galeryjki na fotoblożkach :diabloti:
to będzie kopiowany siusiak - tak apropo's tematu wątku :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]wypraszam sobie - JA JESTEM Z LABRADORÓW :diabloti: Nie mam galeryjki na fotoblożkach :diabloti:
to będzie kopiowany siusiak - tak apropo's tematu wątku :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]
aaaa to dlatego takie masz barbarzyńskie pomysły , boś Ty wyobcowana :shake:

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o spaniela to on pracując zawzięcie macha ogonem , myslę że po pierwsze sygnał obciętego ogona był czytelniejszy po 2gie gługi ogon na bark wczepił by sie w krzaki i było by nieszczęście , pies zostałby uwięziony :)
to taka moja opinia jako byłej właścicielki suki spanielki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...