Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

Pamiętam zdjęcie robione w schronie a w nim zakołtuniony, smutny pies, cierpiący z powodu upałów. Wystarczyła kąpiel, wyczesanie i trawa ! Teraz Silverek się uśmiecha, jest wolny i szczęśliwy !

 

To prawda Havanko! Te schronowe zdjęcia smutnego Silvera,złamały nam wszystkim serca.Teraz napełniają radością i widząc go tak szczęśliwego,buzia sama się śmieje :)

Link to comment
Share on other sites

 

To prawda Havanko! Te schronowe zdjęcia smutnego Silvera,złamały nam wszystkim serca.Teraz napełniają radością i widząc go tak szczęśliwego,buzia sama się śmieje :)

 

Oj, naprawdę złamały! Tak się cieszę, ze udało się go wyciągnąć z tego miejsca !

Anula, przelałam 290 zł z bazarku kilometrowego na transport psiaczka. Jutro powinny być na Twoim koncie. Gdy się pojawią, proszę, potwierdź tu i na bazarku kilometrowym, ok?
Link to comment
Share on other sites

Ja poproszę o wizytę u weta.Niech wet go oglądnie ogólnie,sprawdzi uszka,może trzeba obciąć pazurki.

Już przelew poszedł za transport Zamość-Warszawa w kwocie 190,00zł.Transport Warszawa-Zielona Góra zapłaciła Hania P.Maćkowi 60,00zł.Transport Zielona Góra-Nowa Sól Hania zafundowała Silverowy za co serdecznie dziękuję.

Tu rozliczę finanse Silvera aby gdzieś nie umknęło.Filipek miał opłacony cały wrzesień za Hotelik,pieniążki przechodzą na Silvera.

Filip - 5 dni września=41,66zł ; Silver - 13 dni września=108,33zł ; Razem: 149,99zł

Transport - P.Maciek - 60,00zł ; Razem: 149,99+60zł,00zł=209,99zł

Pozostało: 40,00zł u Hani.

 

Hawanka jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc dla Silvera.Jesteś Kochana.Oczywiście potwierdzę nadejście pieniążków.Pędzę rozliczyć finanse Silvera do 2 postu.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Silverem u weta. Silver jest zdrowy, uszy też ma zdrowe. Został zaszczepiony na wirusówki. Psiak waży 13,2 kg. Wg książeczki schroniskowej ma 4 lata. Jest grzecznym psem, tzn. nie jest szczekliwy, albo wyjący, bez problemu zostaje sam w domu, na krótkiej smyczy chodzi ładnie, a na długiej wiadomo :) Myślę, że Silverowi potrzebny jest dom bez zwierząt. Toleruje i bawi się z innymi, ale zdarzyło się, że bawi się, albo spaceruje i nagle rzuca się na któregoś prawie z zębami. Nie skrzywdził jeszcze żadnego, ale odseparowałam Silvera na wszelki wypadek. Zula i Irys zdecydowanie czują się przy nim niepewnie. Obecnie wychodzą wszystkie razem i Silver z nimi, ale on na smyczy, a potem puszczam go jeszcze samego. Silver był w schroniskowym kojcu z dużymi, więc może one go atakowały, a teraz on odreagowuje. Nie wiem, ale muszę zapewnić spokój i bezpieczeństwo wszystkim. Także chyba najlepiej będzie, jak w nowym domku będzie jedynakiem.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst do ogłoszeń Silvera. Zanim zacznę robić ogłoszenia, rzućcie kochane okiem, czy może być:

Silver - srebrny pies, na ostatniej prostej w drodze do domu.

"Afrykański upał i On, ze zrezygnowanym, smutnym wzrokiem i tą masą kołtunów na sobie, człapie po rozgrzanym, betonowym boksie, już chyba bez nadziei". Tak opisała psa, osoba, która widziała go za kratami schroniska.
Dzięki staraniom wielu osób, Silvera, udało się umieścić w domu tymczasowym w Nowej Soli. W tym przyjaznym miejscu, nasz maluch zmienił się nie do poznania ! Okazało się, ze jest wielbicielem kanapy, lubi poznawać nowe miejsca, inne psy i ludzi. Potrafi chodzić na smyczy, zostawiony sam w domu nie szczeka, tylko cierpliwie czeka na powrót opiekuna.
Silver ma 4 lata i waży 13,2 kg. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.
Szukamy mu nowego domu, w którym bezpieczny i szczęśliwy, spędzi resztę życia.
Dodatkowe informacje o Silverze, można uzyskać pod podanym numerem telefonu.
660 169 929

Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst do ogłoszeń Silvera. Zanim zacznę robić ogłoszenia, rzućcie kochane okiem, czy może być:

Silver - srebrny pies, na ostatniej prostej w drodze do domu.

"Afrykański  upał i On, ze zrezygnowanym, smutnym wzrokiem i tą masą kołtunów na sobie  człapie po rozgrzanym, betonowym boksie, już chyba bez nadziei". Tak opisała psa osoba, która widziała go za kratami schroniska.
Dzięki staraniom wielu ludzi dobrej woli  Silvera udało się umieścić w domu tymczasowym w Nowej Soli. W tym przyjaznym miejscu  nasz maluch zmienił się nie do poznania ! Okazało się, że jest wielbicielem kanapy, lubi poznawać nowe miejsca, inne psy i ludzi. Potrafi chodzić na smyczy, a zostawiony sam w domu nie szczeka  tylko cierpliwie czeka na powrót opiekuna.
Silver ma 4 lata i waży 13,2 kg. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.
Szukamy mu  domu, w którym bezpieczny i szczęśliwy spędzi resztę życia.
Dodatkowe informacje o Silverze  można uzyskać pod podanym numerem telefonu  660 169 929

Tekst fajny.  Poprawię troszkę, OK?  Poprawiłam na skopiowanym tekście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...