Jump to content
Dogomania

ulana

Members
 • Content Count

  1,542
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ulana last won the day on October 1 2014

ulana had the most liked content!

About ulana

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ulana

  Psy które mnie kochały i reszta bandy

  Nie było mnie tak długo... Późno, ale przykro mi. ;( Skrobnij coś jak tam u Was.
 2. ulana

  Moje tymczasy od A do Z

  Tu też cisza, widzę. Jak u Tazzia i spółki... A już sobie wczoraj smaku narobiłam, no. ;)
 3. No to zajrzałam po latach. ;) Poprzeglądałam wątek i... qrczę, zatęskniło mi się za dogo.
 4. ulana

  Psy które mnie kochały i reszta bandy

  Człowiek zajrzy raz na jakiś czas i proszę w jakie tematy wpada od razu. Strach zaglądać normalnie. ;)
 5. Ja też zaniedbałam, ale trochę mnie pogoniono i zajrzałam. :) Bety wrzuć coś od czasu do czasu, bo Twoje fotki przyrodnicze to cudo.   Dziś rano nas spacerze z Zibim obserwowałam gawrona. Skrzeczał i skrzeczał. Myślałam, że może na psa, ale w końcu przyleciał drugi i wszekie wrzaski ustały. :)   Jak tam Inari?
 6. ulana

  Psy które mnie kochały i reszta bandy

  Dlaczego Glutek? Kapie mu z nochala? ;)
 7. Phase nie mogę Ci nic przesłać. Dostają komunikat, że nie możesz odbierać wiadomości. Może masz wypchaną skrzynkę?   Zibi - jak widać - nie pożera całych kości. W najlepszym razie wyskubuje mięsko i co nieco pomamle i pomlaszcze. Nie ma szans, żeby coś rozgrzyzł i zjadł. Daję mu do podgryzania tylko duże gości, najczęściej z indyka, z udźca. Małe może by i się zdecydował kiedyś rozgryźć, ale ja się boję tych igiełek właśnie.   Wy to normalne psy macie, więc gryzą jak należy, kopią dołki i inne takie, a ja to właściwie nie wiem co to za pies z tego mojego, kiedy mu trzeba pomagać obgryzać kość?
 8. ulana

  Psy które mnie kochały i reszta bandy

  Dużo zdrowia Kocykowi. :)
 9. ulana

  Moje tymczasy od A do Z

  Cha, cha. :) Oszukanica z Ciebie. :) Całkiem nieźle schudł Twój małżonek. Żeby tak mój chciał... 2,5 tygodnia to zupełnie dobry wynik jak na pierwszy raz. I jak się czułaś? Ja mam zamiar zacząć w końcu przyszłego tygodnia, bo Młody jeszcze zalicza szpital od środy, więc już potem. Chociaż pewnie powinnam już teraz, bo i tak od tego kompa w pracy głowa mnie boli niemiłosiernie.
 10. ulana

  Moje tymczasy od A do Z

  Haj, Watacha! Jak tam dieta i kuracja wodą utlenioną? Ciekawam. ;)
 11. Jestem po urlopie. :) Nie wiem jak na razie w co ręce włożyć, a tu z fb i ostatnich postów widzę, że coś się pozmieniało i to chyba na plus. Czy ktoś by mógł mi w dwóch słowach przybliżyć sytuację?
 12. Och, z niego to urodzony fotomodel jest. :)   Zibi tuż przed burzą oświadczył, że on musi koniecznie i natychmiast. Gnałam z nim jak wariatka, a on jeszcze przecież całe podwórko musiał oblecieć zanim wybrał miejsce to jedynie właściwe. Wracaliśmy biegiem w pierwszych kroplach deszczu. Nie wiem tylko czemu piszczał przez cały czas - czy tak mu się chciało, czy się bał grzmotów, czy może że to ja taka okropna jestem i przeze mnie wszystko?
×