Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

Haniu,bardzo dziękuję za wiadomości o Silverze.Cieszę się,że czuje się u Ciebie bardzo swobodnie,to daje szanse na szybsze znalezienie mu domu.Czekamy na zdjęcia i dalsze relacje z zachowania malucha,da nam to obraz jaki Silver ma charakter i jakiego domu należy mu szukać.

A teraz strona finansowa,bardzo proszę o napisanie jak wyglądają koszta transportu,komu należy zwrócić pieniążki i w jakiej kwocie.

Link to comment
Share on other sites

Poker,wiadomości o psiakach dostarcza nam Tola i ona wie,jak się dany pies zachowuje w boksie.Co do Gryzi,to ona mi bardzo leżała na sercu ale po analizie,jednak nie widziałam jej w hoteliku u Hani, mimo że to domowy,a tym bardziej w innym i to w boksie.Tylko domowe dt może sprawić cuda i dlatego tak bardzo cieszę się,że do Was trafiła.Nie będzie łatwo,ale mocno i z całego serca Wam Kibicuję! :)

Link to comment
Share on other sites

Anulko,ja jeszcze tak pomyślałam,żeby za jakiś czas Hania poszła z Silverkiem do weta,celem przebadania.Trzeba mu oglądnąć uszy,zęby itd.Dobrze też by było pobrać mu krew dla pewności,że jest zdrowy i chyba też szczepienia nie ma na wirusówki?

Bogusik,oczywiście,poproszę Hanię aby Silvera zawiozła do weta,niech przeglądnie chłopczyka.Tak się cieszę,że już dotarł do Hani i jest na wolności.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Tolą -  czeka na rozliczenie transportu. Wiadomo ,że będzie taniej bo PatiC  wiozła z Zamościa jeszcze jednego psiaka.

Bardzo się cieszę ,że Silver ma taki fajny charakter. Teraz tylko kontrola u weta i szybko do DS.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Tolą -  czeka na rozliczenie transportu. Wiadomo ,że będzie taniej bo PatiC  wiozła z Zamościa jeszcze jednego psiaka.

Bardzo się cieszę ,że Silver ma taki fajny charakter. Teraz tylko kontrola u weta i szybko do DS.

Tak - rozmawiałam z pati i czekam na rozliczenie transportu (po połowie z drugim psem), zaraz potem prześlę Anuli nr konta pati.

Link to comment
Share on other sites

Silverek jest podobny zachowaniem do Filipa. Nie potrzebuje towarzystwa innych psiaków i jakichś zabaw, chodzi własnymi ścieżkami, i najważniejsze, żeby była kanapa. Silver jak jest głaskany, to nie może podejść inny pies, bo z zazdrości go goni warcząc i kłapiąc ząbkami. Nie jest to wielce agresywne, bardziej stanowcze zachowanie i pokazanie, że teraz to jego chwila.

Link to comment
Share on other sites

Cudny psiaczek :)

Dostałam sms od  Pati - koszt połowy transportu do Warszawy to 190 zł.

Anula - wysyłam nr konta Pati na PW.

 

A tutaj jeszcze zdjęcia, które zrobiła zadra w Zamościu

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/0ed57c931b5ebf12]0ed57c931b5ebf12med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/329fab94883b16ef]329fab94883b16efmed.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/0db44d2e7e4c104d]0db44d2e7e4c104dmed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...