Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Oooo... to już duży sukces : Nesca w Usiatkowym łożu ;)  Mnie cieszy najbardziej to że mała utrzymuje czystośc i nie niszczy :) Martynka powiedziała że Nesca jak dotąd była najgrzeczniejszym jej  tymczasowym psiakiem   :) Nieustająco trzymam kciuki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oooo... to już duży sukces : Nesca w Usiatkowym łożu ;)  Mnie cieszy najbardziej to że mała utrzymuje czystośc i nie niszczy :) Martynka powiedziała że Nesca jak dotąd była najgrzeczniejszym jej  tymczasowym psiakiem   :) Nieustająco trzymam kciuki :)

Bo ona bardzo szanuje to co ma. Wyszła z biedy to teraz potrafi docenić jak ma fajnie :) . 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tymczas idealny - takie lubię najbardziej.

Tylko te durnowate pytania mojego męża "dlaczego nie możemy sobie zostawić tego porządnego, mądrego psa, a w ich miejsce oddać te nasze wariatki?!" No nie możemy, bo porządnego mądrego psa chcą wszyscy, a wariatek demolantek nie chce nikt, więc my musimy chcieć ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chwalili, chwalili, aż się Nesia wkurzyła, że za taką niemotę Ją mają, a Ona jest prawdziwy pies i zęby posiada  :P  tradycji stało się zadość - dzisiaj było badanie, czy futryna drzwi to z prawdziwego drewna jest, czy tylko atrapa?  :D  na szczęście, drewno okazało się być 100% drewnem i łatwo nie było więc i niewiele zdziałała, szybko się zmęczyła  ;) chyba wszystko wyplute zostało bo koopka była ok.

Malizna aklimatyzuje się coraz bardziej - już ładnie śpiewa, gdy mnie wita po powrocie z pracy, spacerki w miarę ogarnięte a nawet daje się często głaskać Pani od Perełki. Póki co - suczki toleruje, a pieski lubi bardziej - dziś mnie zaskoczyła na spacerze i z kolegą shih tzu zaczęła bawić się w najlepsze, podskakując jak zajączek  :lol: i kilka fotek (trudno mi je robic bo jedna ręka jednak zajęta smyczą, ale jeszcze boję się Ją spuścić ze smyczy, choć osiedle ogrodzone... jeszcze chwilę poczekamy...)

 

157fchx.jpg

 

2h2h1ub.jpg

 

98zpqt.jpg

 

 

Serdecznie dziękujemy ciociom za sekundowanie Nesiuli w pokonywaniu strachów na drodze do lepszego życia  0059.gif

 

P.S. Oleno, mieszkamy na Bielanach

Link to comment
Share on other sites

Meldunek na szybko bo jesteśmy bardzo zajęte:

od wczoraj chwila minęła więc dzisiaj Nesia dziarsko paradowała na spacerze (a nawet dwóch) bez smyczy...  iconeekch1.gif taaak, to jest to, co Nesia lubi happy.gif (fotek nie ma, póki co, bo musiałam zachować czujność i gotowość, na wszelki słuczaj czyli ręce swobodne, trampki na nogach i łyknięty żeń szeń  ;) ). Malizna chodzi za Larą jak cień i tylko lekko odstaje gdy napotka interesujące zapachy w trawie. Także ładnie zaczyna reagować na przywołanie - najlepiej sprawdzają się podwójne klaski (gdy psice są ciut dalej ode mnie) lub pstrykanie palcami (kliker mi kiedys tam, gdzieś tam wsiąkł). 

Generalnie - dzień udany, dziewczynki nic nie nabroiły podczas samotności - może pomógł olejek goździkowy, a może włączona muzyka relaksacyjna (??). whistling.gif

Jutro będzie ciut stresu bo planujemy SPA dla Nesi i zobaczymy jak zareaguje na kąpiel i zabiegi pielęgnacyjne. Dlatego uprasza się ciocie o wsparcie duchowe dzielnej, maleńkiej Nesi, za co z góry bardzo, bardzo dziękujemy  kwiatkinh9.gif kwiatkinh9.gif

 

edycja: pracuję jeszcze to fotkę sprzed chwili zapodam - dobrej nocy od Nesi :)  

2uzusjn.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Żyjemy, żyjemy... wszystkie trzy   :D  w domu monitor zastrajkował, a w pracy zarobiona troszkę jestem; ale żem chwilkę znalazła to od razu na Dogo, meldunek złożyć: Nesiula rozkręca się coraz bardziej, już śmiga po boisku, a kółka to kręci takie że nie jestem w stanie zrobić Jej fotki bo wychodzą rozmazane, normalnie szatan nie pies!  :lol:  Coraz też śmielsza do ludzi, i co zauważyłam - Nesia lubuje się w starszych paniach - Panią od Perełki tak polubiła, że sama do Niej biegnie po głaski, a wczoraj na spacerze to sobie poszła z Panią oglądać kotki przez ogrodzenie  ;) dzisiaj już cieplej było w nocy, a od rana jest piękna pogoda to Nesiula zaliczy wreszcie kąpiel i będzie miała przyjemne wrażenia bo nie zmarznie po niej  ;)

Pozdrawiamy ciocie serdecznie życząc wszystkim miłego dnia :)

 

2ekhi5d.jpg

 

(kicam jak zajączek)

 

1zlvvpi.jpg

 

(a tu, to na pewno kotki chodziły, ani chybi)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...