Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

  • 1 month later...
2 godziny temu, Nesiowata napisał:

W sobotę oglądałam serial z Aleksem. I zabrakło mi śpiewu Nesi. Ona zawsze śpiewała przy melodii na początku i końcu odcinka. A teraz - cisza.

I długo jeszcze tak będzie, że drobne, codzienne czynności będą się kojarzyć z obecnością, a raczej przypominać o braku tej ukochanej istoty.... jak bardzo znam to uczucie.... przytulam! <3

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2021 o 09:17, mari23 napisał:

I długo jeszcze tak będzie, że drobne, codzienne czynności będą się kojarzyć z obecnością, a raczej przypominać o braku tej ukochanej istoty.... jak bardzo znam to uczucie.... przytulam! ❤️

To fakt. Poprzedniczka Nesi, Aza, śpiewała przy Klanie. I bardzo długo brakowało mi właśnie tego. Nesiuia wybrała sobie inny film. I też tego brakuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 29.11.2021 o 14:59, limonka80 napisał:

Zawsze ich brakuje, wszystkich które odeszły, niezależnie ile czasu upłynie....

tak, brakuje bardzo tych ukochanych istot, czasem nawet z każdym tygodniem, miesiącem brakuje coraz bardziej, jakby ta pustka rosła...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Dnia 20.06.2022 o 08:24, Nesiowata napisał:

Coraz więcej czasu od śmierci Neski. Jakoś nic się nie zmienia, ta niesprawiedliwość boli.

Chyba  Cię nie pocieszę, ale moja ukochana Dolly umarła 14 lat temu i też się  nic nie zmienia...

Oczywiście ból jest  mniej przejmujący stał się taki bardziej tępy, ale wciąż jest, o tęsknocie nie wspomnę.

Ale co zrobić, cieszymy się że obecnością tych, które wciąż są z nami ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...