Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Podobno na tej samej ulicy z której wzięłam dzis sunie odezwał sie dozorca parkingu ( kolejnego na tej ulicy) który powiedział że weżmie to maleństwo do pilnowania parkingu jak bedzie wysterylizowana ...Nie bardzo sobie wyobrażam jak taki mikrusek stróżuje i odstrasza złodziei pięknych wypasionych aut Emotikon frown

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że mała dała się w końcu złapać i w ogóle była na miejscu.

Pewnie znowu jest zaciążona.

Do czego zapinacie 2 smycze?

Siedziała bidulka pod jakimś samochodem :( 

 

Jedna smycz zapinam do szelek a drugą do obroży ...może to nie za wygodnie ale za to bezpieczniej . Już miałam takich artystów co z ciasnych szelek wychodzili ...

Link to comment
Share on other sites

O mamo - cały weekend wisiałam na drabinie, a tu się nadziało...

Trzymam kciuki, żeby żmudnie tworzony plan wypalił na całej linii!

Usiatko - szacun, jak mawia młodzież. Chociaż ze swojego doświadczenia wiem, że na trudną żałobę po psim przyjacielu pomaga "psie działanie"... I dam głowę, że Twoja sunieczka maczała w tym wszystkim łapkę, obserwując Cię z Tęczowego Mostu ;)

 

Dosłownie to samo pomyslałam tylko ...nie miałam śmiałości napisac ... Tym bardziej że Usia Usiatki była ze świętokrzyskiego ...tak jak Nesca ;) Jakaś solidarnośc terytorialna czy cóś ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam ,ze Usiata straciła sunię.Przykro mi bardzo.

Siedziała bidulka pod jakimś samochodem :(

 

Jedna smycz zapinam do szelek a drugą do obroży ...może to nie za wygodnie ale za to bezpieczniej . Już miałam takich artystów co z ciasnych szelek wychodzili ...

Bardzo się cieszę ,ze jest tak zabezpieczona, Ostrożności nigdy za wiele przy takich piesiach,

Link to comment
Share on other sites

A pewnie, że trzymamy! I za sprawną sterylkę i za równie sprawny ciąg dalszy :D

Pan parkingowy niech nie szuka wyręki w pilnowaniu wypasionych aut! Co on myśli, że będzie brał kasę za spanie albo oglądanie TV, a Nesia za niego będzie tyrać?!?!? Po naszym trupie! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani Nasca już po sterylizacji . Wszystko odbyło się szybciutko i bez komplikacji . Zajechałyśmy prawie punktualnie , tylko troszkę pobłądziłyśmy. Bardzo szybko odebrałam Nesce i bardzo szybko trafiła w objęcia Martynki ;)

1440521043228.jpg

 

Pan Doktor ocenił sunie na 2-3 lata . Powiedział że była ciut przed cieczką tak że zdążyłyśmy dosłownie w ostatniej chwili.

Na razie biedactwo leży i sie nie rusza ...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wszystkie informacje są prawdziwe ;) Przeczytaj Izunia uważnie i w razie czego popraw :)

 

Nesca – podwójna bezdomność

 

Nesca to niewielka, ok. 2-3 letnia sunia, której domem był dotąd śmietnik przy pewnej firmie. Tam mieszkała, tam rodziła szczenięta, tam był jej dom – innego nie znała. Dokarmiali ją dobrzy ludzie i jakoś szło. Aż do momentu, gdy firma postanowiła śmietnik… zburzyć. Kto by się tam przejmował, że burzy jedyne psie schronienie? I tak bezdomna Nesca stała się jeszcze bardziej bezdomna.

 

Los się jednak do niej uśmiechnął, bo znaleźli się ludzie, którzy ruszyli na pomoc. Sunia jest już po sterylizacji, dochodzi do siebie w domu tymczasowym.

 

Nesia jest malutka (waży ok. 8 kg). Jest nieco zdezorientowana – w końcu w kilka dni cały jej świat runął w gruzy wraz ze śmietnikiem! Ale chyba jednak czuje, że teraz jej życie odmieni się na lepsze, bo wszystkim działaniom i zabiegom poddaje się bez cienia protestu. Jest cichutka, spokojna i grzeczna. Chodzenie na smyczy jest dla niej nowością, ale coraz lepiej sobie radzi.

 

Nesca czeka teraz na kogoś, kto zabierze ją do prawdziwego domu – ciepłego, bezpiecznego i takiego na zawsze!

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...