Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

Trzymam za domki mocno kciuki! Tez jestem ciekawa,który będzie odpowiedniejszy... Miałam takie przeczucie,że będzie zainteresowanie naszym Pszenicznym,bo on jest bardzo ładnym i spokojnym pieskiem.Nie każdy szuka "zwariowanego" młodzieniaszka,co widać po odzewie z ogłoszeń :) Havanko,przynosisz szczęście swoimi ogłoszeniami :) więc jak będę w wielkiej potrzebie /a raczej jakaś bidulka / to będę błagać,oj będę...! :)

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że trudno się pisze trzymając zaciśnięte kciuki to napiszę że Pszeniczny otrzymał z bazarku 65 zł

 

www.dogomania.com/forum/topic/148206-koniec-zagrajmorska-bitwaczyli-gra-w-statki-wygraj-i-wybierz-cel-do-24082014-godz-20-zapraszam/page-12

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mimo, że trudno się pisze trzymając zaciśnięte kciuki to napiszę że Pszeniczny otrzymał z bazarku 65 zł
 
www.dogomania.com/forum/topic/148206-koniec-zagrajmorska-bitwaczyli-gra-w-statki-wygraj-i-wybierz-cel-do-24082014-godz-20-zapraszam/page-12

 
Czego się nie robi dla dobra futerka ! Pisanie z zaciśniętymi kciukami, to nie lada sztuka !
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Poproszę o konto do wpłaty dla Pszenicznego :).

Co do oceny powodzenia adopcji, to jest naprawdę bardzo indywidualna sprawa. Wyadoptowałam kiedyś labradorkę do naprawdę mikroskopijnego mieszkanka, ludziom z maleńkim dzieckiem. Minęło już kilka lat od tej adopcji. Dzisiaj sunia mieszka w domu z ogrodem z dostępem do lasu i jest najukochańszym psem w swojej rodzince. Ma wszystko to, o czym marzyłby każdy pies :).

A za Pszenicznego trzymam nieustająco kciuki :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...