Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

O rany!Ale  cieszę się! :) Haniu,serdeczne dzięki kochana,że się tym wszystkim zajęłaś :) Teraz odezwała się do mnie p.Ola,która też chętnie może malucha zawieżć.Napisałam Haniu pw z nr telefonu ale napiszę jej,że nieaktualne, bo mamy transport,więc do niej nie dzwoń

Kochane dziewczyny Agat,dorcia i Murka :) Pięknie dziękujemy za pomoc! :)

Musimy zastanowić się ile Panu Maćkowi dołożyć do paliwa? Anula przeleje tylko nie wiem czy do Hani czy do Agat ?

Link to comment
Share on other sites

No i się udało !!! Bogusik wynalazła Pana, który jeździ z Ełku do Zielonej Góry do swojej dziewczyny :) Chętnie weźmie psiaka z Warszawy w piątek. Rozmawiałam już z Agat, która w piątek pojedzie po sznupka do Zamościa i na godz. 17 dostarczy Panu do Warszawy. Ja z Zielonej Góry go odbiorę. Pan powiedział, że nie chce okreslać twardej ceny i chciałby, aby się dorzucić do paliwa "co łaska". Potrzebny będzie transporterek, ponieważ nikt z nas nie zagwarantuje, że psiak będzie grzeczny. Agat nie ma transporterów, ale dzwoniłam do Joli - dorci, która pomoże w tej kwestii, załatwi transporter, skontaktuje się z Agat, aby go przekazać. Przed chwilą rozmawiałam z Tolą, Tola wyciągnie sznupka ze schronu i dowiezie go do hoteliku u Murki, aby Agat miała mniej do jeżdżenia. Tak to oto wygląda plan, jeśli wszystko się uda, to w piątek w nocy sznaucerek będzie spać już w naszym hoteliku i będzie wolny :)

Wspaniałe, wspaniałe wieści!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Jakoś się udało,aby udało się do końca wszystko.Linia pw i telefoniczna była mocno rozgrzana,dobrze,że Dogo się nie zapaliło i telefon Hani też.

 

Wszystkim uczestniczącym w "akcji  transport malizny", wielkie podziękowanie składam.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

Fantastycznie,wielkie brawo! :) Powodzenia :)

 

Edit.Proszę o nr.konta abym mogła obiecany grosik przelać

Na razie nikt nie zgłosił się na skarbnika malutka.Prawdopodobnie ja zostanę nim.Bardzo proszę poczekajmy jeszcze zanim malutek trafi do Hoteliku.

 

Przy przewozie konieczna będzie obróżka,smycz i adresówka z wypisanym adresem i nr.tel do Hani.Adresówka nawet zwykła taka od kluczy albo zwykły plaster i na nim napisane mazakiem dane.To jest bardzo istotna sprawa przy transporcie psiaka.Bardzo proszę o przypilnowanie tego.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że już wszystko ustalone, teraz tylko czekamy do piątku.

 TZ dzwonił do schroniska - piesio jest juz w izolatce i na pewno nawet nie przypuszcza, że już niedługo odmieni się jego życie.

 

Na razie nikt nie zgłosił się na skarbnika malutka.Prawdopodobnie ja zostanę nim.Bardzo proszę poczekajmy jeszcze zanim malutek trafi do Hoteliku.

 

Przy przewozie konieczna będzie obróżka,smycz i adresówka z wypisanym adresem i nr.tel do Hani.Adresówka nawet zwykła taka od kluczy albo zwykły plaster i na nim napisane mazakiem dane.To jest bardzo istotna sprawa przy transporcie psiaka.Bardzo proszę o przypilnowanie tego.

Wszystko będzie przygotowane :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że już wszystko ustalone, teraz tylko czekamy do piątku.

 TZ dzwonił do schroniska - piesio jest juz w izolatce i na pewno nawet nie przypuszcza, że już niedługo odmieni się jego życie.

 

Wszystko będzie przygotowane :)

Tolu,w tej euforii szczęścia,pominęłam Ciebie,dziękując dziewczynom.Więc kochana teraz to czynię i bardzo dziękujemy,za wyciągnięcie sznupka, dowiezienie do Murki i bezpieczną "wyprawkę" na podróż  :)

Link to comment
Share on other sites

Anulo 

wyslalam przed chwilka 10 zl jednorazowej 

dla niunia  :)

Serdecznie dziękuję.Ewuś bardzo mnie wzrusza Twoja pomoc dla psiaków.Jesteś Kochana tyle robisz dobrego dla nich.

 

Bogusik dla szafirki podesłała 50,00zł za rozmowy telefoniczne.Bogusik bardzo dziękuję,zaraz umieszczę to w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Hania bardzo dobrą parzy kawę a więc warto skorzystać. Przy tym by były dwie korzyści.

 

Uwiellbiam kawę :)

 

 

ale to ja chyba bym musiała się wybrać do ŻAr, bo spa raczej nie jest przenośne, aczkolwiek na kawkę zapraszam :)

 

Czasami można przenieść, gorzej z czasem, więc zapraszam do spa :)

Link to comment
Share on other sites

Super akcja! Powodzenia! Musi się udać, skoro tyle osób działa, a reszta kciuki trzyma :)


Swoją drogą, ten pan co jeździ przez cała Polskę do dziewczyny, no, no.....,

Jak kocha, to jeździ. Znam takich co z Londynu co 2. tygodnie przylatywali.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze,że Pan jest psiolubny i zgodził się wziąć maliznę i to,że tyle osób poświęciło czas na znalezienie transportu i ogarnięcie tego wszystkiego logistycznie.Oby teraz tylko nie było jakiś niespodzianek.Trzymajmy mocno kciuki od dzisiaj za ten feralny piątek.

1.dorcia2 załatwia i przekazuje transporterek dla agat21

2.17.07.15 -Tola zabiera psiaka ze Schroniska rano i zawozi do Murki.

3.Agat21 przyjeżdża z Warszawy do Murki i zabiera go do Warszawy

4.Z Warszawy o 17godz. przejmuje psiaka Pan z Ełku i wiezie do Zielonej Góry

5.Hania odbiera w Zielonej Górze i zabiera już go do siebie tj.do Nowej Soli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...