Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Mogę zrobić bazarek.

 

Chętnie wystąpiłabym też w roli 'chińskego ochotnika', ale jeszcze przez 2tyg będę sama w domu, a mam teraz 2 chore psiaki i półdziekiego kociego tymczasa ( też chorego). Ewentualnie gdyby był transport łączony, to mogę pomóc na krótszym odcinku.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,na fb jest wpis od p.Aleksandry Martyniak,która jedzie 17 lipca z Warszawy do Opola.Skontaktujcie sie z nią!

https://www.facebook.com/groups/transportpsowikotow/?fref=ts

 

Oferuję transport:

17 lipiec 2015 (piątek)
trasa: Warszawa - Opole
wyjeżdżam w godzinach porannych
powrót tego samego dnia w godzinach późnowieczornych
trasa: Opole - Bełchatów - Warszawa

To jest dobry pomysł tylko jakoś by to trzeba ułożyć w całość.Agat21 gdzieś by musiała przechować sznupka przez noc aby przekazać go rano oferującej transport.

Z Opola już było by to o wiele bliżej do Hoteliku.W ostateczności ja bym odebrała w Opolu sznupka albo TZ szafirki.

 

Druga wersja jest taka,że jutro albo w środę TZ Murki zawozi psiaka do Sosnowca do DS.Zabrałby sznupka za 100,00zł(transport) ale ktoś by musia go odebrać.TZ szafirki nie może jechać w tygodniu,ponieważ pracuje a dla mnie to jest za daleko.

Link to comment
Share on other sites

To jest dobry pomysł tylko jakoś by to trzeba ułożyć w całość.Agat21 gdzieś by musiała przechować sznupka przez noc aby przekazać go rano oferującej transport.

Z Opola już było by to o wiele bliżej do Hoteliku.W ostateczności ja bym odebrała w Opolu sznupka albo TZ szafirki.

 

Druga wersja jest taka,że jutro albo w środę TZ Murki zawozi psiaka do Sosnowca do DS.Zabrałby sznupka za 100,00zł(transport) ale ktoś by musia go odebrać.TZ szafirki nie może jechać w tygodniu,ponieważ pracuje a dla mnie to jest za daleko.

Druga wersja nieaktualna,pozostaje pierwsza.

Jest problem przenocowania sznupka w Warszawie jedną noc.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja już o tej porze nie widzę? zniknęło ogłoszenie tej Pani z fb, proszę niech ktoś zobaczy, jeżeli jest, to będę dalej szukać. Napisałam wiadomość do tej osoby z prośbą o nr tel. a teraz chciałam też w komentarzu poprosić o to i nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja już o tej porze nie widzę? zniknęło ogłoszenie tej Pani z fb, proszę niech ktoś zobaczy, jeżeli jest, to będę dalej szukać. Napisałam wiadomość do tej osoby z prośbą o nr tel. a teraz chciałam też w komentarzu poprosić o to i nie ma.

Haniu,ono jest a przynajmniej ja je widzę, po wejściu na link transportowy.Zwróć uwagę na datę bo ta oferta była zamieszczona 9 lipca,Wiec zjedź na dół i tam ją powinnaś znaleźć...

Link to comment
Share on other sites

Mogę zrobić bazarek.

 

Chętnie wystąpiłabym też w roli 'chińskego ochotnika', ale jeszcze przez 2tyg będę sama w domu, a mam teraz 2 chore psiaki i półdziekiego kociego tymczasa ( też chorego). Ewentualnie gdyby był transport łączony, to mogę pomóc na krótszym odcinku.

Serdecznie witamy :) Jeżeli możesz zrobić bazarek,to było by super!Propozycja dowiezienia gdzieś na trasie pociągiem,też bezcenna :) Ale to już w razie potrzeby,nasze kochane dziewczyny będą się kontaktować

 

deklaruję 15zł :)

Proszę o dane do przelewu na PW.

Kochana,serdeczne dziękujemy za deklarację stałą :)

Link to comment
Share on other sites

Haniu,otworzyłam i jest to ogłoszenie nadal.Nie wiem dlaczego ty nie widzisz....? Ja teraz nawet je "polubiłam" Może jeszcze udostępnić?Ja jestem taka cienka na fb... :(

Może ktoś pomoże bardziej obeznany.... ? Ciotki kochane,meldować się z pomoca!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobra, jak jest to jest, jutro rano świeższy wzrok odnajdzie :)

To jest 7 post(jeżeli to można nazwać postem) za psiakiem o dwóch łapkach na wózeczku.

Bogusik,może Ty poprosisz o nr.tel.do tej Pani i prześlesz Hani.

Link to comment
Share on other sites

To jest 7 post(jeżeli to można nazwać postem) za psiakiem o dwóch łapkach na wózeczku.

Bogusik,może Ty poprosisz o nr.tel.do tej Pani i prześlesz Hani.

Ja już do niej napisałam zapytanie na priw. Nie ma możliwości napisania pod postem.Więc teraz dołączyłam do grupy i czekam na zatwierdzenie.Może wtedy będzie opcja odpisania pod ofertą,a być może Hania ma rację i ukarze się jakaś zmieniona lista ofert...Zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Sznaucerki są bardzo wdzięczne i śliczne, trzeba tylko z niego to wydobyć, a szybko skradnie czyjeś serce. Wieso, tak jak w pierwszym poście, maluch mógłby pojechać do hoteliku w Nowej Soli, tylko szukamy transportu, chociaż z Zamościa do Krakowa, Gliwic...


Gdybyście potrzebowały "przystanku" dla malucha w Krakowie przed jego wyruszeniem dalej, to zawsze może to być przystanek u mnie :)oczywiscie na chwilę

Piesek jest malutki, śliczny. Powinien szybko dom znaleźć. Może zacznijcie już teraz mu ogłoszenia robić? Tamten mały Blaky juz ma dom?
Link to comment
Share on other sites

Bleki od miesiąca jest już w swoim domku :) Kochane ciocie no nie ma tego ogłoszenia! ja jestem w tej grupie "Transport dla psów i kotów" i było ogłoszenie, ale chyba kobieta je usunęła, możliwe, że nieaktualne :(

To jakaś dziwna sprawa,bo ja mam je cały czas. Pani nie odpisała,szukamy dalej...

 

Oferuję transport:

17 lipiec 2015 (piątek)
trasa: Warszawa - Opole
wyjeżdżam w godzinach porannych
powrót tego samego dnia w godzinach późnowieczornych
trasa: Opole - Bełchatów - Warszawa

Bogumila Gurowietz Pani Olu,szukamy właśnie na tej trasie Warszawa-Opole transportu do przewiezienie małego pieska .Bardzo proszę o dane kontaktowe.

 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Gdybyście potrzebowały "przystanku" dla malucha w Krakowie przed jego wyruszeniem dalej, to zawsze może to być przystanek u mnie :)oczywiscie na chwilę

Piesek jest malutki, śliczny. Powinien szybko dom znaleźć. Może zacznijcie już teraz mu ogłoszenia robić? Tamten mały Blaky juz ma dom?

Bardzo dziękujemy :) Jeżeli będzie taka potrzeba,to skorzystamy chętnie

Link to comment
Share on other sites

Ja też widzę ten wpis,dziwne,że szafirka tego nie widzi,tak jak napisałam 7 wpis po piesku na wózeczku.

A teraz jak odświeżyłam stronę to jest na 3 miejscu wraz z wpisem Bogusik.Ja nie wiem jak to działa,jeżeli napisze się pw to jest jakieś zawiadomienie?

Link to comment
Share on other sites

No i się udało !!! Bogusik wynalazła Pana, który jeździ z Ełku do Zielonej Góry do swojej dziewczyny :) Chętnie weźmie psiaka z Warszawy w piątek. Rozmawiałam już z Agat, która w piątek pojedzie po sznupka do Zamościa i na godz. 17 dostarczy Panu do Warszawy. Ja z Zielonej Góry go odbiorę. Pan powiedział, że nie chce okreslać twardej ceny i chciałby, aby się dorzucić do paliwa "co łaska". Potrzebny będzie transporterek, ponieważ nikt z nas nie zagwarantuje, że psiak będzie grzeczny. Agat nie ma transporterów, ale dzwoniłam do Joli - dorci, która pomoże w tej kwestii, załatwi transporter, skontaktuje się z Agat, aby go przekazać. Przed chwilą rozmawiałam z Tolą, Tola wyciągnie sznupka ze schronu i dowiezie go do hoteliku u Murki, aby Agat miała mniej do jeżdżenia. Tak to oto wygląda plan, jeśli wszystko się uda, to w piątek w nocy sznaucerek będzie spać już w naszym hoteliku i będzie wolny :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...