Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Justa , to STO lat ,STo lat :-)
Internet mi nie dziala,nasza kochana TP SA nie umie poradzic sobie z jakas awaria w centrali.Moze pojawi sie szpieg z krainy deszczowcow i powie w " kregach" ,ze TP SA jestr do d..py
Mam objawy odwyku :-) i wszystko mnie wkurza :-)
Ola, Zuzia na szczescie ma sie dobrze i nic nie wskazuje ,ze nabawila sie babeszji, obserwujemy ja pilnie zeby czegos czasem nie przeoczyc.Dziekuje za pamiec :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']Pora i tutaj napisać :)
Jestem posiadaczką dwóch kochanych psiaków :)
Sznaucera mini czarnego 7-miesięcznego Narvica z Sardanu i 15-letniego mieszańca sznuacera Fidka.[/quote]

witaj :multi: moze kiedys spotkamy sie na jakiejs wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
jak to TP.SA siadła?:crazyeye: toż to ja to mam i wszystko pięknie działa:roll:[/quote]

A bo rozumiesz od tygodnia nie mamy pozadnego sygnalu z neostrady ,tylko polaczenie rwie sie co kilka sekund /minut i czasem kilka godzin nie daje sie ponownie polaczyc.
Na infolini siedza jakies biedne niemoty z ktorych kazdy mowi cos innego na temat tej awari.A my teraz kazdy dzien zaczynamy od zadzwonienia do TPSA i ponowienia zgloszenia awari.
No i cholera mnie bierze ,bo przez kilka miesiecy mielismy takie klopoty z telefonem ,polaczenia nie bylo albo sie rwalo i nawet monter co przyjezdzal nie potrafil tego naprawic.
Teraz znow neostrada sie rwie.
Ludzie w kosmos lataja a tu sie okazuje ,ze sprawa wlasciwego polaczenia kliku kabli przerasta mozliwosci panow z TPSA ,ale forse to potrafia brac.Ceny za dostep do netu jedne z najwiekszych w Europie.
O! dziekuje za wysluchanie :-) ,nie ma to jak z rana popsioczyc :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]JUSTA[/B] 100 lat!!!! :tort: :BIG: :laola: :beerchug:
Ale Ci zazdroszczę, też bym chciała mieć znów 18 latek :roll:

[quote name='Elitesse']synek Lancusia dzis w Banskiej Bystricy rozpoczal Championat Slowacji :multi:
[/quote]

Aga - gratki!!! Śliczny chłopak :multi:

Też musze się pochwalić :cool3: , bo moje psiaczki w Łodzi pieknie się spisały.
Andziusia - I lokata, ocena wybitnie obiecująca i piękny opis :loveu:
Unisonek - I lokata, ocena doskonała, CWC :loveu:
Berry - I lokata, ocena doskonała, CWC, ResCACIB :loveu: (miała bestia szansę na CACIBA, ale zaczęła swoje wydziwiania przy porównaniu :razz: )
:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Po primo ogromne Gratulacje dla Berry ! Niesamowicie sie cieszę, że obie siostrzyczki tak ładnie idą do przodu !!!!

Secudno Gratulacje dla wszystkich wygranych z Banskiej i Łodzi!!!
Jeśli macie dostep do stawek to byłabym bardzo zobowiązana gdyby ktos mógł wypisac.

No i Tertio - prosz eo wybaczenie błedów, ale siadłam do kompa prosto z Busa ;)

W piatek około godizny 16 wyruszyliśmy razem z wesoła i cudowną gromadką psiarzy z Warszawy w daleka droge do SARAJEWA. Przed nami było prawie 1400 km ale w sumie co to dla nas hihihi ;)

W busiku były 2 yorczki, basengi , staffik, bolończyk, beagle i 2 sznaucerki. Więc niezła ekipa.

W znanej niektórym restauracji pod Banska Bystricą zjedliśmy kolacje i ruszylismy w droge.
Kiedy wjechalismy do Bośni i Hercegowiny przezyłam niemały szok. Pomiędzy odnowionymi domami stały domy spalone z dziurami po kulach w scianach, bez okien . Czase całe opuszczone osiedla.... Widac było dramat tych ludzi.
Samo Sarajewo to miasto kontrastów, zreszta jak juz odpoczne pokaże Wam zdjęcia.

Sama wystawa na terenie pieknego hotelu z basenem. W pierwszy dzień pogoda była cudna i przesympatycznie sie wystawiało.

NO i wybiegaliśmy:

BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina Rivendell FCI
1. CAC CACB BOB - ma juz 4 Caciby i do intera brak jej jedynie przerwy czasowej :smile:
DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia FCI
1. CAC CACIB BOB - jemu również brak jedynie przerwy czasowej a dokąłdnie 2 tyg do ukońćzenia interchampionatu :smile:

Wszystkie busikowe pieski wzieły rase a niektóe nawet ulokowały sie na podium na BOG.

POtem pojechalismy do Hotelu - który był poprostu SUPER. Zjedlismy pyszna kolacje i wszyscy padli jak niezywi do łóżek.

Niestety pogoda popsuła sie.
Kiedy wstalismy rano lało jak z cebra. I jak tu wypuścic sznaucera na spacer??? :O

Zjedlismy pyszniutkie sniadanko z pyszniutkim mijscowym chlebem i pojechalismy na wystawe, a tam ja wziełam psa , Kasia parasol i latałysmy jak głupie z parasolem nad sznaucerem żeby sie załatwił. Podobno wyglądało to tak zabawanie, ze inni żałowali, ze nie mieli kamery ;)

Ale deszcz nam nie straszny i tego dnia wybiegaliśmy :

[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]BELLADONNA TUK BARONESS OF Dolina Rivendell FCI
1. CAC BOB - i CH. BiH - cenny dla nas tym bardziej, że to pierwszy dorosły championat uzyskany przez pieska urodzonego w Hodowli Dolina RIvendell :)[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]DANGEROUS D'ARTAGNAN Hajan Polonia FCI
1. CAC BOB - również CH.BiH a do tego jeszcze dołozył na koniec w pięknym stylu 2 BOG II za pieknym rosyjskim młodziutkim Szwajcarem , tym samym który wziął BIS w Kijowie .[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]powrót minał nam juz szybciutko, troszke w deszczu a troszke w słońcu.[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]Sa takie miejsca gdzie chciałoby sie wrócic z kolejnymi psmai i myśle, ze to właśnie do takich zaliczę!![/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]A co było miłe to, że Dyplomy potwierdzające CHampionat wydano nam od ręki !!![/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]A teraz pora troszke odpocząć, bo kolejny weekend zapowiada sie równie ekscytująco !!!!![/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Izus a ja bym Ci chciala jeszcze raz bardzo podziekowac, ze wzielas i wystawilas mojego Bandziorka, hiehie bo ja zdolniacha mialam juz paszport niewazny :shake: . Strasznie sie ciesze, ze wszytsko sie super ulozylo i mieliscie wspaniala przygode :multi: . No i jeszcze raz ogromniaste gratki :loveu: .

Rowniez ogrmne gratulacje dla wszystkich zwyciezcow weekedowych!!!!!!! Ze szczegolnym uwzglednieniem naszej siostrzyczki Berry :multi: :multi: :multi: :multi: !

Justa a dla Ciebie STO LAT hihihi stara dupo :evil_lol: :cool3: .

Fidekangela witaj :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek']Gratulacje dla wszysktich razem i każdego z osobna .

Jostra podaj stawke jak pamietasz :cool3:[/quote]

Było sporo czarnych sznucków, więc nie pamiętam. :(
Ale w domku mam katalog i chętnie później podam stawki.

[quote name='Ka-Vanga']
Rowniez ogrmne gratulacje dla wszystkich zwyciezcow weekedowych!!!!!!! Ze szczegolnym uwzglednieniem naszej siostrzyczki Berry :multi: :multi: :multi: :multi: !

[/quote]

Dzięki bardzo i oczywiście wzajemnie. :)
Mam nadzieję, że i Berry wkrótce będzie dorosłym championem, bo na koniec czerwca mija nam pół roku od pierwszego CWC - więc proszę o :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Było sporo czarnych sznucków, więc nie pamiętam. :(
Ale w domku mam katalog i chętnie później podam stawki.
Dzięki bardzo i oczywiście wzajemnie. :)
Mam nadzieję, że i Berry wkrótce będzie dorosłym championem, bo na koniec czerwca mija nam pół roku od pierwszego CWC - więc proszę o :kciuki:[/quote]

Ja bede bardzo zobowiązana za stawke :)

A co do Championatu to o ile mnie pamięć nie myli to ob dziewczynkom mija na koniec maja, bo wyście chyba obie zaczeły w Kielcach z końcem listopada :)

KA VANGA dla mnie to była czysta przyjemność !!!! Prosze częściej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a mi sie wydaje, ze ktos Ci poprostu delikatnie powiedzial co mysli o Ginger:))i wcale nie chodzi o jej puchatosc lapek tylko o caloksztalt, bo nawet gdyby miala puchate lapki to i tak by reszta pozostala, a widzialam te suke na zywo, ale [B]skoro Tobie sie podoba to najwazniejsze. Innym nie musi:))))))))[/B]
Czekamy na relacje z Sarajewa!!!![/quote]

Udeż w stół a nożyce się odezwą, Świat jest taki mały. Żebyś Ty wiedziała skąd ja to wiem ;) hihihihi
Szczerze mówiąc opinia tej osoby wogóle mnie nie interesuje, bo ona nie ma żadnego doświadczenia. Ale już wiem co chciałam wiedzieć :) hihihihi

A w Sarajewie było super :) I miłe było to, że właściciele innych cz-sr psów od razu podeszli i powiedzieli ze mnie znaja :) i moje psy im sie bardzo podobaja. To cieszy :) Może nawet jakiś szczeniorek tam pojedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Dołączam się do gratulacji dla wszystkich.
Niestety nie dane nam było pojechać do Łodzi, bo Fancy się rozchorowała :-([/quote]

Jeku Olivka strasznie Wam współczuję Ola mi juz opowiedziała, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!! Musi być dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Ja bede bardzo zobowiązana za stawke :)

A co do Championatu to o ile mnie pamięć nie myli to ob dziewczynkom mija na koniec maja, bo wyście chyba obie zaczeły w Kielcach z końcem listopada :)
[/quote]

Oczywiście, że na koniec maja :)
Stawki wrzucę wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Hihihi Jostra juz zaczela liczyc miesiace czy na pewno dobrze policzylam z tym majem i czerwcem :lol: , ja chcialam jechac do Radomia konczyc, ale tam sedziuje p. Broll a od niego mamy pierwsze CWC wiec nici i dlatego my jedziemy do Plocka :).

Olivka i jak Fancy sie czuje? Juz z nia lepiej????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga']Hihihi Jostra juz zaczela liczyc miesiace czy na pewno dobrze policzylam z tym majem i czerwcem :lol: , ja chcialam jechac do Radomia konczyc, ale tam sedziuje p. Broll a od niego mamy pierwsze CWC wiec nici i dlatego my jedziemy do Plocka :).
[/quote]

Dobrze policzylam, tylko źle napisałam :lol:
Kurcze, całkiem zapomniałam, że to CWC z Kielc to od p.Brolla i nastawiłam się, że może w Radomiu skończymy CH PL :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Dobrze policzylam, tylko źle napisałam :lol:
Kurcze, całkiem zapomniałam, że to CWC z Kielc to od p.Brolla i nastawiłam się, że może w Radomiu skończymy CH PL :wallbash:[/quote]
Hiehie no wlasnie, ja sprawdzalam jeszcze, ale nic z tego, sedziuje p. Broll mini. A tak fajnie pasowalo akrat minelo 6 miechow i jeden dzien.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...