Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

hm,... czyżby z tymi fotkami to o mnie chodziło??

a co do nas to chciałam sie pochwalic że skończyłam robić Deniska:) jest golutki i jak dla mnie śliczniutki a jak dla was to zobaczmy jak wstawie zdjecia;) najpierw było dokładne trymowanko (... moje biedne paluszki....) trymerkiem i paluszkami.... a potem przejechałam go jeszcze na krótko maszynką:) to samo zrobiłam z brzuchem który był bardzo skołtuniony i długi i o dziwo wcale nie wyglada źle z ogolonbym brzusiem:) łapki w sumie zrobiłam szybko tylko wyrównałam nożyczkami... jak bede miała jeszcze czas to moze coś bardziej je dopraxcuje ale moim zdaniem ni jest źle:) uszu tradycyjnie sobie nie dał zrobić.... wiec zrobiłam ile sie dało... ja nie wiem co on z tymi uszami ma ale za nic sobie nawet nozyczkami (bo rozumiem ze szumu maszynki moze sie bac) ni da przyciac wlosow wewnatrz ucha i na okolo niego:((( to ja zaraz pozmniejszam zdjecia i wstawie do galerii:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

fotki poogladane właśnie-super i efekty też, a ten klombik w tle również ciekawy.
Mek, co do kapania to nie ma problema, bo ona tak to załatwia,że z niej nie kapie. No, ale króluje głównie po zwyszkach, więc będzie troche prania.
a to i :mad:, to bejsbol w dłoni na spacerze? Chodzę wtedy z synem, on ma prawie 2m, więc mało prawdopodobne żeby ja któryś dostał u niego na rękach. Ja sie tylko boję agresji tych luzem biegajacych kundli jak im sie dupencje sprzed nosa sprzątnie.

Link to comment
Share on other sites

opowiem wam ciekawa historie z Bydgoszczy :)

Wacio wchodzi na ring , sedzia dyktuje opis :
nieduzy, samczy, szlachetny, bardzo elegancki, o doskonalych proporcjach, silna bezbledna glowa, wzorowo prezentowany
chwali Przema ktory wystawial ze ma pieknego psa, ocenia 2 pozostale pieski i wreczajac Waciowi brazowy medal uzasadnia ze nasz pies jest : dlugi, ma zle proporcje ciala, za krotka glowe itp :evil_lol:
ja tu kurcze czegos nierozumiem - zbrzydl mi w czasie oceny czy jak ?

Link to comment
Share on other sites

Elitess , ale jako pierwszy wszedła na ring ??
Jezeli tak to wszsytko zalezy od tego jakie psy weszły pózniej :evil_lol:

PS doczytałem ,ze pierwszy ..............

A jakie wyniki . innych kategorii ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']powiem tak - wiele osob mi opowiadalo o tym facecie i z gory podawalo wyniki a ja jak to ja hcialam sie przekonac na wlasnej skorze, szczegolnie w sredniakach bylo widoczne kto dostaje tytuly za "przyjazn" :diabloti:[/quote]

Cześć [B]Elitesse [/B]- nie przejmuj się a wygrało Czerwone Wino :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Cześć [B]Elitesse [/B]- nie przejmuj się a wygrało Czerwone Wino :lol: ?[/quote]

no a jak ! :diabloti: czyli przerosniety wagon we wlasnej osobie a jego ocena sie zaczynala slowami "witaj tomku ! co slychac ? " :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no a jak ! :diabloti: czyli przerosniety wagon we wlasnej osobie a jego ocena sie zaczynala slowami "witaj tomku ! co slychac ? " :evil_lol:[/quote]

Uważaj ;) wiesz, że u nas obowiązuje wzorzec +2 cm, czyli jak ma 37 to jest jeszcze w normie:evil_lol:. Ciekawe, czy w drugą stronę też, czyli 28 cm też jest chyba OK:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

No to ten sędzia to tak jak ta litwinka w opolu - wystawiałem, nie swojego oczywiście, psa w otwartej, stawiam go na stole, ona dyktuje opinie, zachwyca się nim, jak nie wiem co, mocna, szlachetna głowa, idealne proporcje, coś tam jeszcze, nie pamiętam już, ale zachwycała się niemiłosiernie. I co? Dała doskonałą i zostawiła go na trzeciej lokacie, na trzy psy ;)

Link to comment
Share on other sites

:mad: :mad: :mad: :mad: Sędzia z Bydgoszczy-HA ,HA ,HA

Najlepszy w stawce zawsze u niego jest pies ,któremu On sam cioł uszy.Sama przez to przeszłam, pierwszy raz decyzja jego mało mnie do ziemi nie przymurowała.Następnym razem,wystawa i co ja widzę-zmiana sędziego,na ringu gwiazda pan W........Reakja obronna na stoliku przy ocenie proszę szybko wymienić osiągnięcia psa (można dla polepszeni wizii troche zasług dodać) robi to na tym panu wrażenie.Jedna podstawowa zasada do niego się nie jeżdzi , a rozsądny organizator nie zaprasza.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie na darmo był dwukrotnie zawieszany jako sedzia ,doczeka sie ,że zostanie trafiony dożywotnio,czs dla Niego szybko pracuje. Niczego się nie nauczył.Jeszcze bardzo lubi usiąsć przy stoliku ,żadnego psa nie dotknąć i nieodwróci głowy za nim w ruchu.Psy sędziowane najmniej Go interesują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']Nie na darmo był dwukrotnie zawieszany jako sedzia ,doczeka sie ,że zostanie trafiony dożywotnio,czs dla Niego szybko pracuje. Niczego się nie nauczył.Jeszcze bardzo lubi usiąsć przy stoliku ,żadnego psa nie dotknąć i nieodwróci głowy za nim w ruchu.Psy sędziowane najmniej Go interesują.[/quote]

hehe jakbym czytala sprawozdanie z wczorajszej wystawy :) chyba Bydgoszcz nie jest rozsadnym organizatorem bo on sedziowal sznaucery juz drugi rok z rzedu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hehe jakbym czytala sprawozdanie z wczorajszej wystawy :) chyba Bydgoszcz nie jest rozsadnym organizatorem bo on sedziowal sznaucery juz drugi rok z rzedu :evil_lol:[/QUOTE]

Przecie Ten Pan z Torunia, więc chyba to jego macierzysty oddział :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szorka']:mad: :mad: :mad: :mad: Sędzia z Bydgoszczy-HA ,HA ,HA

Najlepszy w stawce zawsze u niego jest pies ,któremu [COLOR=red][B]On sam cioł [/B][/COLOR]uszy.Sama przez to przeszłam, pierwszy raz decyzja jego mało mnie do ziemi nie przymurowała.Następnym razem,wystawa i co ja widzę-zmiana sędziego,na ringu gwiazda pan W........Reakja obronna na stoliku przy ocenie proszę szybko wymienić osiągnięcia psa (można dla polepszeni wizii troche zasług dodać) robi to na tym panu wrażenie.Jedna podstawowa zasada do niego się nie jeżdzi , a rozsądny organizator nie zaprasza.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:[/quote]

.....On sam cioł....mam rozumieć "CIOŁ....JAK CIOŁEK ? " a może cofnijmy się do szkółki :czytaj: .

A tak w temacie to nie zawsze kupa kłaka i tona pudru na łapach jest odzwierciedleniem piękna u sznaucera.To jest moje zdanie a teraz zdanie Pana W..... jak to określasz. Nie jest etyczne to co wygłaszasz o jego zawieszeniu i końcu jego kariery jako sędziego dlatego też ta wypowiedź jak i następna zostanie naświetlona ale we właściwych kręgach. Przykre,że pozwalasz sobie na tak mocne słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lil']ta wypowiedź jak i następna zostanie naświetlona ale we właściwych kręgach. Przykre,że pozwalasz sobie na tak mocne słowa.[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jakże mnie nie dziwi, że od razu pojawił się jakiś szpieg z krainy deszczowców :lol: jezu jezu strach się bać - teraz to w pl takie modne - to NAŚWIETLANIE W ODPOWIEDNICH KRĘGACH :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: naród idzie za władzą a jak! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jakże mnie nie dziwi, że od razu pojawił się jakiś szpieg z krainy deszczowców :lol: jezu jezu strach się bać - teraz to w pl takie modne - to NAŚWIETLANIE W ODPOWIEDNICH KRĘGACH :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: naród idzie za władzą a jak! :evil_lol:[/quote]

no a jak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][quote name='malawaszka']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jakże mnie nie dziwi, że od razu pojawił się jakiś szpieg z krainy deszczowców :lol: jezu jezu strach się bać - teraz to w pl takie modne - to NAŚWIETLANIE W ODPOWIEDNICH KRĘGACH :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: naród idzie za władzą a jak! :evil_lol:[/quote][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][COLOR=#00ff00][/COLOR][/B]
:hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Zawsze mowilam ze ktos w krzakach siedzi :diabloti:

ale ze ostatnio takie jakies nudy na forumie, to moze jakas aferke ? :evil_lol:

[B]Madz[/B], ja gole uszyska maszynka ... ustawiam na 1 mm, podkladam dlon pod ucho i z gory lece brzegi przyciskajac ostrzem wlosy do mojej dloni.
Nie wiem jak to wytlumaczyc hmmm jak jedziesz ucho w zdluz to zostaja wlosy na brzegach jak podloze dlon pod ten brzeg to mam kawalek ucha i wlosy na dloni.. no i czuje gdzie sie konczy malzowina i tam przykladam (poprzek) maszynke. Najwyzej siebie uszczypne a nie psiaka... chociaz nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lil'].....On sam cioł....mam rozumieć "CIOŁ....JAK CIOŁEK ? " a może cofnijmy się do szkółki :czytaj: .

A tak w temacie to nie zawsze kupa kłaka i tona pudru na łapach jest odzwierciedleniem piękna u sznaucera.To jest moje zdanie a teraz zdanie Pana W..... jak to określasz. Nie jest etyczne to co wygłaszasz o jego zawieszeniu i końcu jego kariery jako sędziego dlatego też ta wypowiedź jak i następna zostanie naświetlona ale we właściwych kręgach. Przykre,że pozwalasz sobie na tak mocne słowa.[/quote]


hihihi Szorka na pewno umiera ze strachu przed Twoimi kregami:lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam nadzieję ,że piszę z ,,dorosłymi,, ludzmi.
Zdarzyła mi się zwykła literówka.Wprawdzie dzisiaj pierwszy dzień matur i nie sądziłam, że ten egzamin obowiązuje również na Dogomani.Trudno
u sznownej LIL nie zdałam.
Nie mam sobie nic do zarzucenia, podałam prawdę i tylko prawdę.Może PEWNYM KRĘGOM przykro wspominać stare grzechy,ale historii nie da się zmienić - można tylko sfałszować.
Zyczę LIL wychodowania puchatych łap i kupy pudru.
Do sędziego trafiałam z przypadku(zmiana sędziego),wygrywałam wiele razy BOB. nawet Grupę.Ale nigdy sama Przytomna na umyśle nie zgłoszę do tego Pana Swoich Kociubów.
Nie jestem wystawcą zerwanym z księżycai doskonale wiem że te psy sędziują tylko ludzie ,a nie maszyny-jednak w tym co się robi trzeba zachować dystans i umiar. Buziaki.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dajcie na luz. Przciez wystawa to ma być zabawa. Fakt , że Pan sedzia wogóle nie patrzył na psy w ruchu i wkurzyło mnie to na ringu niemiłosiernie, ale cóż i tak nie mamy na to wpływu.
Ja spędziłąm tam bardzo miło czas, wypieściłam synusia Dengisiowego.
Bardzo mi było miło pogadać z forumowymi znajomymi. Mam nadzieje, ze sie spotkamy znowu w Szczecinie :)

Wprawdzie dowiedziałam się, że mam schroniskowego zabiedzonego sznaucera, ale cóż nie każdy ma puszyste łapki. A Gingerek jest malutki i bynajmniej nie amerykański i mi sie podoba , a to chyba najważniejsze :)

Mam znowu tonę fot, ale pokaże je dopiero jak przeniesiemy strone na inny serwer czyli po niedzieli :) Jutro wybywam prawie nad adriatyk :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny OGROMNE GRATULACJE, SUPER Wam poszlo na ostatnich wystawach!!!!!!!!!!!!

Romasku, jak sie czuje Zuzia???

[quote name='Elitesse']Ola ty sie sukcesami chwal !! :) zreszta nie ty jedna robisz tajemnice hihi ktos byl w Kijowie i nie powiedzial i ktos ma teraz szczeniaczki i tez siedzi cicho :evil_lol:[/quote]

No juz pisze, pisze ;). Jak Wy balowaliscie w Opolu, my postawnowilismy wybrac sie do odleglej Rumunii. Straaaaaaaaaszne korki, jechalismy i jechalismy. W kocu zaczelismy jechac objazdami roznymi i nagle przed samochodem przekicala nam sarna!!!. Do hotelu dojechalismy poooozno. Rano ruszylismy na wystawe, kiedy przjechalismy spotkalismy troszke Polakow :multi: . Sama wystawa bardzo przyjemna, zreszta oni maja fajne wystawki, takie w formie pikniku, az przyjemnie tam jechac, wszyscy dla siebie mili. Nas sedziowala Wegierka, troszke Wegrow sie zjechalo i tak: Bangitka - pokonala konkurentke w swojej klasie, a w porownaniu wziela res CACIB, Lo - tez CAC i res CACIB, hiehie i na koncu wystawialam Nafke, ktora wzielam tylko dlatego, ze wszyscy powyjezdzali na dlugi weekend i musialam ja zabrac, a Nafka pokonala wegierska championke (wystawiana przez szefa klubu :cool3: ), a nastepnie w porownaniu wziela CACIB - tym samym zebrala CACIBy potrzebne jej do INTERCHAMPIONA :multi: :multi: :multi: . Tym bardziej sie ciesze z Nafulca mojego, bo nie byla wystawiana juz okolo roku. Spotkalismy tez rodzine Nafki, corke jej brata :). Pozegnalismy sie ze wszystkimi i ruszylismy do domu. A teraz wszystich zapraszam do galerii na duza porcje fotek owlosionych i "lysych" sznaucerkow ;) .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...