Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Olu i Agatko!

Fancy może troszkę lepiej, dzisiaj już coś zjadła, bo jak do tej pory, to była odżywiana kroplówkami, trzeba było ja nosic na rękach, bo się przewracała, taka była słaba. Nie mogła się napić nawet wody.
Dzięki dziewczyny, wasze kciuki chyba pomogły:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

gratulacje dla wszystkich TYLKO_CO_DOROSŁYCH Dogomaniaczek. Przede mną też osiemnastka - w czerwcu...... mojej córki.
Gratulacje dla odważnych globtroterek wystawowych. Gratuluję sukcesów , podziwiam za odwagę i zazdroszczę zwiedzania świata.
A my na razie zaczęłyśmy drugi tydzień cieczki......UFFFF........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Olu i Agatko!

Fancy może troszkę lepiej, dzisiaj już coś zjadła, bo jak do tej pory, to była odżywiana kroplówkami, trzeba było ja nosic na rękach, bo się przewracała, taka była słaba. Nie mogła się napić nawet wody.
Dzięki dziewczyny, wasze kciuki chyba pomogły:lol:[/quote]

Biedactwo :shake: A na co się mała rozchorowała??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Olu i Agatko!

Fancy może troszkę lepiej, dzisiaj już coś zjadła, bo jak do tej pory, to była odżywiana kroplówkami, trzeba było ja nosic na rękach, bo się przewracała, taka była słaba. Nie mogła się napić nawet wody.
Dzięki dziewczyny, wasze kciuki chyba pomogły:lol:[/quote]
Olivko to SUPER!!!!!!!!!!!! Widzisz mowilam Ci ze wyzdrowieje :multi: :multi: :multi: . Wysciskaj malego chorowitka od nas koniecznie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, to Gratulacje ,Sarajewo fiu ,fiu tez bym chciala tam pojechac.
A tymczasem mialam jechac do Radomia i widze,ze tylko ja sie tam wybieram :-) Moze pociagne za Wami do Plocka :-) :-)
Olivka, co sie stalo Fancy? Biedaczynka.Mam nadzieje ,ze to nic groznego i psinka podniesie siez tej choroby zaraz .Trzymam kciuki !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']A tymczasem mialam jechac do Radomia i widze,ze tylko ja sie tam wybieram :-) Moze pociagne za Wami do Plocka :-) :-)
Olivka, co sie stalo Fancy? Biedaczynka.Mam nadzieje ,ze to nic groznego i psinka podniesie siez tej choroby zaraz .Trzymam kciuki ![/quote]
Baaaardzo wszystkim dziekuje za gratulacje :).
Romasku Jostra chyba jedzie do Radomia wiec nie bedziesz sama :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Fancy zachorowała na krwotoczne zapalenia jelit i żołądka. Choroba poważna, bo śmiertelna dla psów.[/quote]

:-o O bosh! to straszne :shake:

[quote name='Romas']Dziewczyny, to Gratulacje ,Sarajewo fiu ,fiu tez bym chciala tam pojechac.
A tymczasem mialam jechac do Radomia i widze,ze tylko ja sie tam wybieram :-) Moze pociagne za Wami do Plocka :-) :-)
[/quote]

Ja się wybieram do Radomia, bo mam w planie rozpoczęcie MŁ CH PL z Andzią. Bercia i tak jest zgłoszona, więc pojedzie sobie rekreacyjnie. :evil_lol:
Wygląda na to, że będzie kończyć CH PL dopiero w lipcu albo sierpniu. Niestety sędzina w Lublinie całkiem mi nie odpowiada, a nie chce mi się jechać z Rzeszowa na krajówkę w Słupsku albo Gorzowie Wlkp. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Fancy zachorowała na krwotoczne zapalenia jelit i żołądka. Choroba poważna, bo śmiertelna dla psów.[/quote]

Oj to niedobrze ,ale piszesz ,ze z nia lepiej znaczy sie ,ze walczy i trzeba byc dobrej mysli.Sle Ci pozytywne wibracje, trzymajcie sie i pisz co z mala.

[QUOTE]Ja się wybieram do Radomia, bo mam w planie rozpoczęcie MŁ CH PL z Andzią. Bercia i tak jest zgłoszona, więc pojedzie sobie rekreacyjnie. :evil_lol:
[/QUOTE]

A no to O.K nie bede sama :-) jesli sie zdecyduje pojechac.Mam chetke ale nie wiem jeszcze czy wszystko sie uda poukladac.Ale jakby co to bede Cie szukac Jostra :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']To powiedz wiesz może,jak poszło tej bialej suczce z Kielc. Ona była w klasie pośredniej.[/quote]

Na 90% zeszła z ringu bez lokaty. Szybko oddano jej papiery, a sędzia porównywał między sobą tylko 2 pozostałe suczki.

[quote name='Romas']
A no to O.K nie bede sama :-) jesli sie zdecyduje pojechac.Mam chetke ale nie wiem jeszcze czy wszystko sie uda poukladac.Ale jakby co to bede Cie szukac Jostra :-)[/quote]

Zdecyduj się, nie ma się co zastanawiać. Napewno nie będzie mnie trudno znaleźć. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Za pozno ...okazuje sie ,ze zgloszenia byly tylko do 6stego,gapa ze mnie.Pozostaje mi Lublin w czerwcu ,moze to nie jest zle ,bo futerko Biance odrosnie lepiej po moich fryzjerskich dzialaniach :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Fancy zachorowała na krwotoczne zapalenia jelit i żołądka. Choroba poważna, bo śmiertelna dla psów.[/quote]

przezywalam to w zeszlym roku u Wacia a dwa lata temu u Tessi :( niech mala szybko wraca do zdrowia !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Fancy zachorowała na krwotoczne zapalenia jelit i żołądka. Choroba poważna, bo śmiertelna dla psów.[/quote]

jejku Olivko trzymam kciuki za Fancy - niech szybko zdrowieje!!! czy to jest to samo co parvowiroza??? :roll:

Wielkie gratulacje dla wszystkich :klacz:

Link to comment
Share on other sites

gratuluje wszystkim ogromnych sukcesów wystawowych!!!

Olivko.... dopiero teraz przeczutałam o Fancy:(( tak mi przykro, ale będzie dobrze!!! Zobaczysz - MUSI BYC!!!! TRZYMAMY kiucki i trzymaj się cieplutko:))) i oczywiście pisz co z malutką i czy jej się polepsza....:-(

Link to comment
Share on other sites

Zdrowia dla Fancy!!! ja juz to przerabialam z Judi 2 razy na szczescie nasza i weta szybka rekacja, zdusilismy chorobe w zarodku 3 zastrzyki i pies zdrow jak ryba. Ponoc czesto choroba ma czesciowo swoje zrodla w stresie lub skrajnych warunkach. Judi dostal tego swinstwa po pierwszej wystawie oraz po dniu kiedy bylo bardzo goraco.( to byly pierwsze upaly w jej zyciu) Jest to niestety bardzo czesta przypadlosc wlasnie sznaucerow miniaturowych :shake:

Link to comment
Share on other sites

no biedne te nasze psiaki jak choruja nie z naszej winy oczywiscie...tzn. zawsze sa biedne, ale jesli choruja, przez wlasciciela, to czlowieka szlag trafia.
Mam nadzieje, ze Fancy juz sie lepiej czuje!!!i ze za niedlugo powroci na ringi!
a ja jestem w Wawie na szkoleniu i na chwile wpadlam do kafejki-i wiecie co-ostatnio w Kryminalnych akcja sie rozgrywala W TEJ KAFEJCE:))))))))))))))))cool:)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Taaa... ludzie .... :mad:
Na szczęście Beksa , mimo złych wyników czuje się nadal dobrze ... (odpukać)
Może te dodatkowe leki zbiją amoniak do jakichś w miarę rozsądnych granic...
Za 2 tyg. kolejne badania...

Trzymamy kciuki za Fancy !

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Olivko, mam nadzieję, że choroba Fancy minie jak zły sen i szybko o niej zapomnicie...

M@d - super oglądać Beksę w tak fajnej kondycji. Pokazujcie się częściej :loveu:

Wstawiłam do galerii troszkę zdjęć z naszego długiego weekendu :cool3:. Zapraszam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestey, to nie cudowny lek, dostał dodatkową dawkę L-Karnityny, wspomagajacej prace watroby ...
Zobaczymy ...
Za 2 tyg. kolejne badania i ... chwila prawdy...
Wykładowca wydziału weterynarii i czynny wet w kilku klinikach prowadzacy Beksińskiego (który odkrył przyczyny jego choroby) powiedział, że Beks ma rekordowy poziom amoniaku, jaki on widział w swojej praktyce (ponad 200 !! przy normie ok 50 !!)
Tak więc bardzo niedobrze, bo prowadzi to do uszkodzenia układu nerwowego :/
Do tego stopnia, że może przestać nas poznawać ...
I szeregu innych objawów neurologicznych...
A w konsekwencji smierci - ale wczesniej trzeba go bedzie poprostu uspić ...
Raz żeby sie nie meczył, dwa, ze może być agresywny ...
Miejmy nadzieję, że w nastepnych badaniach amoniak będzie niższy ...
On jest teraz na bezmięsnej i beznabiałowej diecie - ziemniaki, buraki , jabłko ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...