Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Agatka']Wprawdzie dowiedziałam się, że mam schroniskowego zabiedzonego sznaucera, ale cóż nie każdy ma puszyste łapki.[/quote]

:crazyeye: hahahha umarłam - to może ja mam z Bolusiem jakieś szanse bo on co prawda schroniskowy, ale ma mega puszyste łapki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


OLA - GRATULACJE!!!!!!!!! klan Ka-Vangowy zebrał laury zasłużone zresztą bo to mój ulubiony klan :cool1: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Agatka']Wprawdzie dowiedziałam się, że mam schroniskowego zabiedzonego sznaucera, ale cóż nie każdy ma puszyste łapki. A Gingerek jest malutki i bynajmniej nie amerykański i mi sie podoba , a to chyba najważniejsze :)

:)[/quote]

a mi sie wydaje, ze ktos Ci poprostu delikatnie powiedzial co mysli o Ginger:))i wcale nie chodzi o jej puchatosc lapek tylko o caloksztalt, bo nawet gdyby miala puchate lapki to i tak by reszta pozostala, a widzialam te suke na zywo, ale [B]skoro Tobie sie podoba to najwazniejsze. Innym nie musi:))))))))[/B]
Czekamy na relacje z Sarajewa!!!!

Link to comment
Share on other sites

hahahaha litosci chyba nie myslisz ze tak wyglada moj ogrodek?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
KaVang ic na jakas łączkę tam jest kupa, chociaz u Was cieplej wiec juz mogly przekwitnac:(((((

Link to comment
Share on other sites

[quote]Pora i tutaj napisać
Jestem posiadaczką dwóch kochanych psiaków
Sznaucera mini czarnego 7-miesięcznego Narvica z Sardanu i 15-letniego mieszańca sznuacera Fidka.[/quote]
Witam witam, widziałem tego twojego sznaucerka w galerii, słiit ;)

[quote]witam.

rany. właśnie mi stuknęła 18-nastka.[/quote]Kongratulejszym, ja musze jeszcze poczekać do stycznia :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...