Jump to content
Dogomania

Przegubowa Szyszka - cud, że choć jedno auto się zatrzymało...


Nutusia

Recommended Posts

Dziś pierwszy raz widziałam nieśmiały... galop w wykonaniu Szyszoliny :) Wpadła do domu z ogrodu i pogalopowała... na fotel :D W domu się okropnie ślizga na kaflach - szczególnie, gdy chce zawrócić w miejscu. Widać, że tylne łapy jeszcze mają problem. Poza tym, manewrowanie tak długim ciałem wcale nie jest łatwe, jeśli się nie ma stalowych mięśni Kresi ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś pierwszy raz widziałam nieśmiały... galop w wykonaniu Szyszoliny :) Wpadła do domu z ogrodu i pogalopowała... na fotel :D W domu się okropnie ślizga na kaflach - szczególnie, gdy chce zawrócić w miejscu. Widać, że tylne łapy jeszcze mają problem. Poza tym, manewrowanie tak długim ciałem wcale nie jest łatwe, jeśli się nie ma stalowych mięśni Kresi ;)

To tak jak nasza Amiśka, a do tego przed schodkami bierze rozpęd i pokonuje je w galopie :)

Link to comment
Share on other sites

eee nie ja myślę, że wilczyca Szyszunia szybko znajdzie domek, ma pychol uroczy i sierściuch jest z niej fajny, a gabaryty do każdej miejscówki. tylko trzeba zwracać uwagę, czy nie za wąsko na zakretach, bo nie wyrobi z nadrzucaniem :P

Link to comment
Share on other sites

To tak jak nasza Amiśka, a do tego przed schodkami bierze rozpęd i pokonuje je w galopie :)

tak chyba łatwiej, bo nawet mój słabiutki, stareńki Misio schodki w ten sposób pokonuje...

 

a wracając do Szyszuni.... czy long vehicle ma odpowiednie ( znaczy się - przepisowe ;) )  oznakowanie??? ;) ;)

może chociaż  jakieś biało-czerwone odblaski z tyłu? ;)

Link to comment
Share on other sites

I znowu lato się nam skończyło :( Psi zostały w areszcie domowym :(

 

A ja uzupełniłam post rozliczeniowy. Wpisałam wydatek na karmę w czerwcu i na paliwo na dojazd na wizytę PA...

 

Karmę policzyłam od 8 czerwca. Szyszka przyjechała do nas 3go, ale dostaliśmy karmę od Doktora na długi weekend (po którym miała wrócić do lecznicy). Karmę wcięły moje psy, bo Szyszolina odmawiała poboru suchego jedzenia, więc jej kupowałam puszki i elementy wsadowe do gotowanego żarełka i się wyrównało ;)

 

Na razie Szyszol jest na minusie, ale zamierzam właśnie otworzyć bazarek. I już bym to zrobiła, gdyby mi dogo zezwoliło na wstawienie zdjęć, a nie komunikowało, że mu się format nie podoba :(

Link to comment
Share on other sites

:-) W stolicy się skończyło za to na prowincji się zaczęło ;-) korzystać z pogody jednak nie mam siły bo dopiero doczołgałyśmy się do domu z tułaczki po służbie zdrowia. Pozdrawiamy Szyszkę i resztę bandy no i ludziów oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Format fotek z gmaila nadal się pani dogomanii nie widzi, ale mądrzejsze Ciotki pomogły i udało się wstawić przez inne coś, co niestety przemawia do mnie w obcym języku, ale na migi się jakoś dogadaliśmy ;)

 

Zapraszam zatem na bazarek na żarełko dla Szyszoliny i na dwie sierotki od ewu: http://www.dogomania.com/forum/topic/147531-lektury-na-lato-na-szyszk%C4%99-tomiego-i-benia-do-1307-godz-21/?p=16276363

Link to comment
Share on other sites

Całe szczęście, że nie przemawia po francusku, bo już wcale bym sobie nie  poradziła

 

Nie mogłam się oprzeć i wstawiam zdjęcia "mojego" Karmelka  - to mój jeden z najwcześniejszych "ostatnich tymczasików". No czyż on nie jest podobny do Szyszoliny?

 

 

 

nuria_wybieg_Karmelek3_zpsaixmpqi7.jpg

 

 

nuria_wybieg_Karmelek8_zpsmxvbixn1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...