Jump to content
Dogomania

Nela zwana Perełką, pojechała do DS w Bielawie. Bądź szczęśliwa cudowna kruszynko!!!


Gabi79

Recommended Posts

Mam nadzieję ,że wszystko OK z Nelcią skoro pojechała. Pewnie gotzej z GAbi. Dobrze,że ma remont to będzie miała się czym denerwować zamiast Neli.

A tak a propos remontów to ostatnio usłyszałam od fachowca ,że to moja wina,że są krzywe ściany w budynku z 1960 r !!!

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze!

Perełka całą drogę jechała wtulona w panią Kasię a jak tylko weszła do domu zajęła łózko.

Wszyscy są nią zachwyceni i mówią, że jest dużo ładniejsza niż na zdjęciach.

 

Dzisiaj będą nowe informacje.

Ciekawe, jak minęła nocka...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki dziękuję, że napisałyście za mnie jak podróż i pierwsze chwile w DS.

 

Noc minęła skokojnie, Perełak władowała się na łóżko.

 

Kasia zadzwoniła dzisiaj i określiła sytuację jednym słowem : REWELACJA!!!

 

Perełka chodxi za Kasią krok w krok, ale cpanów się nie boi, pozwala się miziać.

 

Kasia wyszła dzisiaj na zakupy, a Perełka została z Rafałem i było ok. (Kasia dzwoniła do Rafała, by się dowiedzieć, czy mała płakała za nią.

 

Jestem ciekawa, jak Perełka zachowała się po powrocie Kasi.

 

Po południu lub wieczorem Kasia da mi znać.

 

Na dworku Perełka jest bardzo grzeczna, w domu też, na razie nie merda ogonkiem i się nie uśmiecha, ale myślę, że to kwestia dni.

 

Ja wczoraj miałam moment załamania, jak wyszłam z Kajunią, aż się poryczałam na dworze, dzisiaj rano też dziwnie było bez Perełki.

 

Ale jestem dobrej myśli.

 

Jestem spokojna o Perełkę.

 

Niestety dobiły mnie inne problemy, ale to nie miejsce, by o tym pisać....

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Perełkę, za Jej DS i za pomyślne rozwiązanie Twoich problemów Gabi :)

 

 

Wspaniałe wiadomości. Powodzenia Perełko na nowej drodze życia.
Problemy mają iść precz od Gabi, siooooo.

 

Bardzo \wam ciocie dziękuję za miłe słowa.

 

Priblemy pójdą precz, jak TZ znajdzie nową pracę, bo dostał właśnie wypowiedzenie

Link to comment
Share on other sites

U Perełki gitara ;) bardzo się cieszę :)

Gabi, wiem co czujesz, co przeżywacie :( mój mąż od ponad 4 mies. szuka pracy, już "spuścił z tonu",

bo w mieście "eldorado pracy" i tak w nosie mają kwalifikacje .... jesteśmy w wieku niepoborowym:

za wcześnie, by umierać, za późno by pracować ....

Jednak nie wolno się poddawać, wspierajcie się i mocno wierzcie, że los się odmieni na lepsze, czego Wam z całego serca życzę.

Link to comment
Share on other sites

Ale pięknie wyszło :) Cudownie!! Jeszcze Gabrysi by się jakaś nagroda od losu przydała... chrząkam głośno, żeby coś się ocknęło, odkorkowało... Trzymaj się Gabuniu kochana!!!

Dziękuję Lindeczko, oby się wszystko ułożyło.

Ale dla mnie największą nagrodą jest super domek dla Perełki i to, że poznałam Kasię i jej tatę oraz fakt, że nadajemy z Kasią na tych samych falach.

 

Perełka chyba śpiewa

 

Poker, Perełka tak cudnie się uśmiecha :)

 

U Perełki gitara ;) bardzo się cieszę :)

Gabi, wiem co czujesz, co przeżywacie :( mój mąż od ponad 4 mies. szuka pracy, już "spuścił z tonu",

bo w mieście "eldorado pracy" i tak w nosie mają kwalifikacje .... jesteśmy w wieku niepoborowym:

za wcześnie, by umierać, za późno by pracować ....

Jednak nie wolno się poddawać, wspierajcie się i mocno wierzcie, że los się odmieni na lepsze, czego Wam z całego serca życzę.

 

Gusiaczku, ja mam już czarną wizję przyszłości, tyko się cieszę, że zwierzaki mają zapas suchej karmy,

 

Życzę Twojemu mężowi znalezienia pracy, jak najszybciej!!!

 

Śliczny uśmiechnięty pychol:) :)

 

Prawda, cudna jest i wyluzowana, jakby mieszkała z Kasią i jej rodziną od dawna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...