Jump to content
Dogomania

Nela zwana Perełką, pojechała do DS w Bielawie. Bądź szczęśliwa cudowna kruszynko!!!


Gabi79

Recommended Posts

biedny piesek :(

 

 

Strasznie mi przykro Gabrysiu.

Ściskam Was mocno, trzymajcie się.

 

 

Przykra wiadomość - obcy nie śpi, atakuje bezwzględnie :(

 

 

Tak to jest, radość przeplata się ze smutkiem....

 

To prawda, nic się nie poradzi na choróbsko. Dziękuję Wam za słowa otuchy!!!

 

Denerwuję się strasznie jutrzejszą sterylką Nelusi. Proszę trzymajcie kciuki, by wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

Przed 12 tą dzwonili z lecznicy.

Nelcia była już po zabiegu, wybudzała się!

 

 

Dobrze,  że już po :)

 

 

Dzielna mała.

 

 

Uffff:)
Zuch nasz malutki:)

 

 

:) teraz kilka ciężkich dni przed nią, ale już z górki będzie;)

 

 

Gabryniu teraz tylko walizki szykować :) i Nelcia może wyruszać do domku:)

 

Ciocie Kochane, dziękujemy za trzymanie kciuków!!!

 

Właśnie rozmawiałam z Kasią (przyszłą Panią Nelusi)

 

Przyznam się wam, że Nelusia jest przez nas nazywana Perełką i na to imię reaguje.

 

Wiem, że to trochę nie fair, bo wygrało imię Nela, ale mamy koteczkę Melę i dziewczynom się myliło, którą wołamy.

 

Maleńka była bardzo dzielna, rano jak pan doktor ją zabierał ciągnęła trochę za nami.

 

Odebraliśmy ją z Michałem przed 15tą. Wzięliśmy ręcznik, żeby wygodnie ją było nieść, patrzymy, a ona dzielnie kroczy z wetem.

 

Bardzo się ucieszyła na nasz widok. Siku nie zrobiła, najwyżej zrobi w domu.

 

Teraz co jakiś czas zmienia miejsce, leży grzecznie, tylko chwilami cichutko popiskuje.

 

Pan doktor namówił nas na zrobienie badań, uznałam, ze jak zrobimy będę spokojna, że oddaję Kasi i jej rodzinie zdrowego psa.

 

Wyniki są ok. coś tam na granicy normy (jak sprawdzę, to napiszę co i wstawię fotkę), ale nie należy się martwić.

 

W sumie zapłaciłam 302 zł. Fakturę  dostanę w sobotę.  Panu doktorowi zaciął się papier, chyba nie potrafił zmienić....

Ale paragon jest.

 

[url=http://www.up.programosy.pl/foto/82_15.jpg]82_15_min.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ciocie Kochane, dziękujemy za trzymanie kciuków!!!
 
Właśnie rozmawiałam z Kasią (przyszłą Panią Nelusi)
 
Przyznam się wam, że Nelusia jest przez nas nazywana Perełką i na to imię reaguje.
 
Wiem, że to trochę nie fair, bo wygrało imię Nela, ale mamy koteczkę Melę i dziewczynom się myliło, którą wołamy.
 
Maleńka była bardzo dzielna, rano jak pan doktor ją zabierał ciągnęła trochę za nami.
 
Odebraliśmy ją z Michałem przed 15tą. Wzięliśmy ręcznik, żeby wygodnie ją było nieść, patrzymy, a ona dzielnie kroczy z wetem.
 
Bardzo się ucieszyła na nasz widok. Siku nie zrobiła, najwyżej zrobi w domu.
 
Teraz co jakiś czas zmienia miejsce, leży grzecznie, tylko chwilami cichutko popiskuje.
 
Pan doktor namówił nas na zrobienie badań, uznałam, ze jak zrobimy będę spokojna, że oddaję Kasi i jej rodzinie zdrowego psa.
 
Wyniki są ok. coś tam na granicy normy (jak sprawdzę, to napiszę co i wstawię fotkę), ale nie należy się martwić.
 
W sumie zapłaciłam 302 zł. Fakturę i paragon dostanę w sobotę, bo panu doktorowi zaciął się papier, chyba nie potrafił zmienić....


Czyli Nelcia przebadana, wysterylizowana, moze powoli szykować walizki !
Ona jeszcze nie wie, ze szykuje jej sie taki fajny domek.
Link to comment
Share on other sites

To Nelcia będzie 60km ode mnie :)

 

Jagusko, to może kiedyś odwiedzisz maleńką, jeśli Kasia się zgodzi.

 

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale mam dzisiaj zły dzień. Pimpuś mojego TZ-a już za TM

 

Ja cały dzień ryczę. TAK MI SMUTNO!!!

 

Z Nelusią ok. wszystko się ładnie goi. Dostała antybiotyk i jeszcze ma dostać w poniedziałek.

 

Nie wiem, jak ja i TZ to przeżyjemy, strata Pimpusia i jeszcze rozstanie z Nelusią....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...