Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Mnie też nie ma w rozliczeniu, 28.05 wpłaciłam stałą za czerwiec i lipiec :)

Idę się zabić,widziałam twoją deklarację , - 20 zł ale,durna baba,myślałam że już ją wcześniej wpisałam,przepraszam i dziękuję  :D

Pilnujcie mnie,bo Alzheimer czai się za rogiem

Link to comment
Share on other sites

Mufkę w mordeczkę cmokam   :wub:  :wub: Kasiu kochana - napisz, bardzo proszę, kilka informacji o suni - ile waży, jaki ma charakter, co lubi, czego nie lubi, jakie ma upodobania, jaki ma stosunek do dzieci, do kotów, do innych psów (o ile mamy takie dane) - potrzebne to jest do ogłoszernia Mufinki (spróbuję sklecić jakiś tekst, może się uda  <_<  ) 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z serdecznościami, jeszcze raz dopytam ,kto może pomóc jak wysyłać( chyba wklejać!) zdjęcia z Picasa?.. i jeszcze ,że przelew dla Mufeczki za czerwiec poleciał :)

Z chęcią podpowiem.

W zdjęcie, które chcesz wkleić na wątek musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy. Gdy się powiększy zaznacz go i z menu prawym klawiszem myszki wybierz opcję - Kopiuj. Tylko Kopiuj, nie wybieraj opcji - Kopiuj obrazek. Przechodzisz na stronę, gdzie jest wątek i wklejasz w post. I to by było na tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Z chęcią podpowiem.

W zdjęcie, które chcesz wkleić na wątek musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy. Gdy się powiększy zaznacz go i z menu prawym klawiszem myszki wybierz opcję - Kopiuj. Tylko Kopiuj, nie wybieraj opcji - Kopiuj obrazek. Przechodzisz na stronę, gdzie jest wątek i wklejasz w post. I to by było na tyle :)

Dziękuję81.gif... i zapisuję!

Link to comment
Share on other sites

wszystko w porządku u Muffeczki Majeczki....

jakoś tak z czasem trochę nam imię przeewoluowało na Majeczkę.....  bo tak  "poręczniej" się woła psinkę

a sama dziewuszka ma się znakomicie.... najpiękniej ze wszystkich wita się po powrocie, bo u nas Wiecie,niemal  same starowinki, więc Muffinka jako jedna z najmłodszych najenergiczniej wyskakuje mi zawsze na powitanie, nawet jak nie ma mnie tylko 20 minut, przepięknie sie cieszy, biega skacze  i majta ogonkiem

to jest taka psinka sama słodycz...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nareszcie udało mi się tu dotrzeć,przepraszam Mufinko nasza. 

Co udało mi się wejść na dogo,zanim przeczytałam privy,wywalało.

To zanim znowu wywali melduję że dotarły wpłaty za czerwiec od 

Anica - 10 zł 0heart.gif

p.Natalia M. - 50 zł 0heart.gif

 

Dokładne rozliczenie w 2 poście

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deklaracje,które dziś dotarły na konto

 

Usiata - 50 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/]0heart.gif[/url]

Sybil i p.Marta B. - 40 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/]0heart.gif[/url]

Kiyoshi - 10 zł [url=http://emotikona.pl/emotikony/]0heart.gif[/url]

 

Serdeczne podziękowania od Mufinki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...