Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Przepraszam za offa. Proszę, wchodźcie na bazarek z mojej sygnaturki. Bazarek jest dla Ulv w całości. Sytuacja u Niej jest TRAGICZNA! Dług w samych tylko lecznicach niedługo osiągnie kwotę blisko 10 tys.zł. O innych długach nie wspomnę. Dogomaniacy! Ona to robi dla nas! Pomóżmy Jej!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa. Proszę, wchodźcie na bazarek z mojej sygnaturki. Bazarek jest dla Ulv w całości. Sytuacja u Niej jest TRAGICZNA! Dług w samych tylko lecznicach niedługo osiągnie kwotę blisko 10 tys.zł. O innych długach nie wspomnę. Dogomaniacy! Ona to robi dla nas! Pomóżmy Jej!

... może dodam tylko , że Ulv to jedna z największych miłośniczek naszych Braci Mniejszych!  tylko ,że ona nie prosi o pomoc, po prostu taka jest! ... ale nigdy nie odmawia pomocy! poznałam Magdę osobiście :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że na bieżąco nie wpisywałam wpłat ,ale miałam na głowie ogromne kłopoty

 

Anica - 20 zł (VII,VIII) 0heart.gif

Kyioshi - 10 zł (VIII) 0heart.gif

Usiata - 50 zł (VIII) 0heart.gif

p.Natalia - 50 zł (VIII) 0heart.gif

cancer43 (VII)

 

Po opłaceniu hoteliku na koncie Mufinki  jest 631,77 zł

Link to comment
Share on other sites

Niestety,ale nie

.... Danusiu, Ty jesteś aniołem!..  ale też musisz wiedzieć, że... Musisz najpierw pomóc sobie!!!... żeby móc pomagać! ...

Ja często bardziej przeżywam cudze problemy, niż swoje własne. Jeśli Ty także, to serdecznie współczuję :(

Oby jak najszybciej się skończyły.

... chyba zacznę wpadać w kompleksy przy Was ;)

Mufinko, przepraszam kochana że nie zajmuję się Tobą, ale moja sunia miała operację i jak tylko stanie troszkę na łapy to zrobię Ci nowe ogłoszenia kwiatkinh9.gif

... to trzymamy!  i ciepłe myśli przesyłamy :)

Link to comment
Share on other sites

Mufinko, przepraszam kochana że nie zajmuję się Tobą, ale moja sunia miała operację i jak tylko stanie troszkę na łapy to zrobię Ci nowe ogłoszenia kwiatkinh9.gif

Trzymam kciuki za sunię. Jak teraz się czuje ?

 

 

.... Danusiu, Ty jesteś aniołem!..  ale też musisz wiedzieć, że... Musisz najpierw pomóc sobie!!!... żeby móc pomagać! ...

Jestem za  :)

 

 

 ...

... chyba zacznę wpadać w kompleksy przy Was ;)

...

Nie masz powodu :)

Link to comment
Share on other sites

Mufinko malutka, cmokam w nochalka Bisous04.gif

 

 

Trzymam kciuki za sunię. Jak teraz się czuje ?

Tak średnio na jeża - nerki źle zareagowały, codziennie zaglądamy do weta po kroplówki i zastrzyki, dzisiaj płukanie nerek; poza tym, to sunieczka w miarę dobrze, nie poddaje się i walczy bo to twarda sztuka  ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Tak średnio na jeża - nerki źle zareagowały, codziennie zaglądamy do weta po kroplówki i zastrzyki, dzisiaj płukanie nerek; poza tym, to sunieczka w miarę dobrze, nie poddaje się i walczy bo to twarda sztuka  ;)

 

bardzo bardzo trzymam kciuki za Twoją suczynkę

Link to comment
Share on other sites

 


 
Tak średnio na jeża - nerki źle zareagowały, codziennie zaglądamy do weta po kroplówki i zastrzyki, dzisiaj płukanie nerek; poza tym, to sunieczka w miarę dobrze, nie poddaje się i walczy bo to twarda sztuka  ;)

 
Też mocno trzymam kciuki, żeby sunia wyszła "obronną łapką".
Link to comment
Share on other sites

Życie pisze swoje scenariusze bez względu na opinie i poglądy dogomaniackie, zasoby pieniężne, moją małą psinkę i dostęp non-stop do diagnostyki i opieki weterynaryjnej. Moja śliczna, kochana maleńka pozdrawia zza Tęczowego Mostu.

 

(Jednocześnie uprzedzam netowe wszy przed ich potencjalną działalnością trollingową bo mi właśnie cierpliwości zaczyna brakować...)

 

Spokojnego wieczoru życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Życie pisze swoje scenariusze bez względu na opinie i poglądy dogomaniackie, zasoby pieniężne, moją małą psinkę i dostęp non-stop do diagnostyki i opieki weterynaryjnej. Moja śliczna, kochana maleńka pozdrawia zza Tęczowego Mostu.

...

 

Spokojnego wieczoru życzę :)

Usiata, kochana to straszna wiadomość :( :( Te wysokie temperatury nie są dobre dla chorych psiaczków :(

Nie ma słów, które oddałyby współczucie. Wiem, znam ten ból :(  I choć nic, żadne słowa nie pocieszą, wiedz, że moje myśli krążą wokół Ciebie i Twojej Suni. Czas leczy rany, choć nigdy ich całkowicie nie wyleczy. Nasze kochane zwierzaczki na zawsze pozostają w naszych sercach, ale z czasem wspomnienia będą mniej bolały.

Trzymaj się kochana. Z pewnością jest tu duże grono osób, które szczerze będą Ci współczuły.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Usiata ,przytulam do serca .... bardzo smutno, kiedy odchodzi ktoś ,kogo kochamy.... proszę napisz imię Twojej sunieczki, która teraz biega szczęśliwa już za TM...  myślę ,że wiele tu życzliwych osób chciałoby suni zapalić świeczkę... była przecież kochana! była Twoja....

biegaj maleńka ,szczęśliwa...

 

16.gif

most.jpg

Link to comment
Share on other sites

Elik i Anica - bardzo, bardzo dziękuję ze szczerego serca. Moje kochane Maleństwo już jest za TM :) I tak źle się czuję, bo wystarczy że to wątek Mufinki - pogadamy btw; czas najwyższy żeby zatroszczyc się  o Mufinkę i o stały domek dla Niej  

Link to comment
Share on other sites

Elik i Anica - bardzo, bardzo dziękuję ze szczerego serca. Moje kochane Maleństwo już jest za TM :) I tak źle się czuję, bo wystarczy że to wątek Mufinki - pogadamy btw; czas najwyższy na Mufinkę 

Przytulamy Ciebie kochana  bo to trudny czas dla Ciebie!... ale wiesz, że każdy z nas musi kiedyś ... pożegnać ukochaną istotę :(  to nieuniknione! ... może się kiedyś dowiemy dlaczego... tak jest ?

1hKNC-141.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anico kochana, psiaki zawsze były towarzyszami w moim życiu odkąd sięgnę pamięcią, a wychodzi na jakiś 3 rok życia. Dzisiaj mam te 3 razy kilkanaście, kilka psiaków w moim życiu, ich leczenie, i pewności żadnej - że TEN wet jest najlepszy w okreslonej sytuacji. Bo psiaków do szablonów leczenia nie przyłożysz .. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...