Jump to content
Dogomania

MUFKA - mam nie tylko imię !!!!! Mam Przyjaciół !!!!!!


Recommended Posts

Bo jakże mogłoby być inaczej ??? :)

 

Cioteczko Ustata, czy mogłabyś potwierdzić otrzymanie fancika ? Plissssss :P

A ty wiesz Elik, że od 4 dni chodzę z poczuciem że o czymś zapomniałam?!? i tyle czasu się męczę ... kochana, proszę CIebie  - szturchaj mnie zaraz jak tylko zapomnę, co ? :D (juz lecę bo znowu zapomnę)

Link to comment
Share on other sites



A ty wiesz Elik, że od 4 dni chodzę z poczuciem że o czymś zapomniałam?!? i tyle czasu się męczę ... kochana, proszę CIebie  - szturchaj mnie zaraz jak tylko zapomnę, co ? :D (juz lecę bo znowu zapomnę)

Na wszelki wypadek, jednak szturcham, cobyś nie zabyła  :Pbf1b47a6111d8f7e52ce7b0374a69401.gif

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Kikou,Mufka miewa się dobrze, jej krzywe nóżki to wynik niedoborów karmienia w szczenięctwie i nic się nie da z tym zrobić.Na wszelki wypadek dostaje preparat wzmacniający stawy,nazwy zapomniałam,a nie chce przekręcić.

Z ząbkami nie ma dramatu,Kasia pomału będzie jej czyścić ,żeby nie obciążać organizmu narkozą.

Wg Kikou Mufinka byłaby doskonałą towarzyszką dla starszej,mało aktywnej osoby bo i Mufka nie przejawia aktywności nadmiernej

Mam obiecane zdjęcia i będzie można myśleć o ogłaszaniu.

No i już nie pamiętam co jeszcze

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wiedziałyśmy od samego początku, że Mufeczka nie mogła trafić lepiej niż do Kasi thumbsup.gif a  ja chyba właśnie "dlatego" lubię staruszeczki, że... nie przejawiają aktywności nadmiernej! ;)

 

 

No i już nie pamiętam co jeszcze

 

... też tak mam ;)

Link to comment
Share on other sites

...

Mam obiecane zdjęcia i będzie można myśleć o ogłaszaniu.

...

 

Zgłaszam sie na ochotnika do ogłaszania. Tylko ja tekściara nie jezdem ;? Trza będzie ładny tekst + ładne zdjątka i ogłaszam.

 

 

...

No i już nie pamiętam co jeszcze

 

...

... też tak mam ;)

 

Nie patrz na to. Patrz na serce :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dziękujemy za pozdrowienia i buziaczki,

tak Mufinka ma się w porządku - to bardzo milusia mięciusia psinka i rzeczywiście raczej dla starszej i spokojnej osoby bo maleńka nie lubi się forsować, natomiast moze być też miły starszy pan bo Muffinka bardzo lubi pańcia, przytula się w łóżku tylko do pańcia. :)

 

Natomiast maleńka nie lubi bardzo się fotografować, jak biegam za nią po trawie to zwykle tylko mam ogonek w kadrze:

 

 

83bf1da8a929583agen.jpg

 

najlepiej pozuje jak odpoczywa z kolegami (tu z dziadziem Ambrożym)

0ecfb8d5217c4f22gen.jpg

 

 

albo na ramieniu pańcia

 

d78381085ca54d64gen.jpg

ecc407f688aa4e34gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fotka z pańciem - najpiękniejsza oklaski.gif

Mi też się najbardziej podoba :)

 

Myślałam, że tylko mój banerek Mufinki sie spsował, ale widzę, że wszyscy tak mają ;)

Taki sam problem jest z banerkiem Selmy. Nie pamiętam kto je robił, ale chyba je wykasował na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...