Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

Dla mnie to trochę stracił na urodzie.Może dlatego ,ze lubię kudłate mordki. Pocieszające jest to ,że sierść odrośnie.

Do ogłoszeń proponowałabym jednak dać jakieś zdjęcie sprzed fryzjera z komentarzem ,że tak wyglądał wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale przeoczyłam pytanie o karmę. Jest to Brit M, w załączeniu paragon. Bleki ma teraz mięciutką sierść, o wiele milej się go głaszcze. Na zdjęciach widoczna jest wyłysiała plamka, nie jest to rana i już są na niej odrastające włoski. Blekuś jest wykastrowany, więc mam nadzieję, że z tym obsikiwaniem mu przejdzie. Według moich obserwacji psiaczek z pewnością nadaje się do domu z dziećmi. Jest zaczepny, ale ostrożny, lubi się bawić i nie jest agresywny. Jest zwariowanym kanapowcem, który rozweseli każdego :)

Link to comment
Share on other sites

Blekuś nie do poznania po wizycie u fryzjera , cudny z niego psiaczek

 

A Blekuś jest wykastrowany? Jeżeli nie,to temat trzeba podjąć,podczas wizyty u weta,kiedy można by zabieg przeprowadzić.

 

wykastrować go trzeba , nie ma wyjścia , to i dla jego zdrowia

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wstawienie paragonu i fotki.

Poker,jeżeli chodzi o długą sierść to do ogłoszeń raczej nadają się fotki ze schroniska,u szafirki są mierne,szkoda bo sierść na tych fotkach ma błyszczącą,bardzo ładną.Nie wiem czy mam dawać fotki Blekusia,skołtunionego,brudnego? Kilka razy przewalałam zdjęcia już.Wiem jedno,czarnym psiakom kiepsko wychodzą,doświadczyłam już to robiąc sporą ilość i wybierając tylko dosłownie kilka.

 

2715440c113252bbmed.jpg

 

4e50355def898c3dmed.jpg

 

aa86cd933ee50446med.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

A ja poproszę numer konta Blekowego Przystojniaka :) Zebrało się nam z bazarku 80zł :D

http://www.dogomania.com/forum/topic/146252-dla-blekiego-rozliczamy/

Bardzo,bardzo dziękuję.Już dane do przelewu wysłane.

 

Blekuś śliczny psiaczek, domki powinny się o niego bić k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,23_bc_orig.

Mam nadzieję,że tak będzie bo następny psiak czeka w kolejce na pomoc.

Jeżeli Schronisko nie prześle mi książeczki albo chociaż zaświadczenia o szczepieniu w tym tygodniu, to Bleki musi zaliczyć wizytę u weta aby wydał książeczkę,zaszczepił,ocenił wiek i zdrowie Blekusia i zaczynamy intensywnie ogłaszać chłopczyka.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam w tym tygodniu jechać z nim do weterynarza, bo trzeba też zapytać o podstawowe szczepienia na wirusówki, ale OK, poczekamy do przyszłego tygodnia. Może akurat książeczka dojdzie. Bleki jest uroczym pieszczochem i przy tym baaaaaardzo energicznym :) więc też myślę, że szybko znajdzie nowy domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...