Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

Bardzo dziękujemy za pomoc dla Blekusia.Dzisiaj doszedł przelew w kwocie 40,00zł.

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest Bleki do dzieci? Czy dałby radę w domu rodzinnym z 7.dzieci, które są przyzwyczajone do obecności psa? Ile on waży i ile ma w kłębie?

 

 

Kto i kiedy mi odpowie?

Jutro wyślę sms do szafirki z zapytaniem i postaram się ją ściągnąć na wątek.Safirka ma 2 letnią córeczkę i raczej Blekuś nie napada na nią ale nie wiem jaka jest jego bliższa relacja z dzieckiem. Nie mam pojęcia jak by zachowywał się do 7 dzieci.Ma być zważony jak będzie szczepiony.Może szafirka zważy i zmierzy Blekusia.

Chyba ogłoszę Blekusia chociaż na OLX z tymi fotkami jakie są,a jak będą lepsze to podmienię.

Link to comment
Share on other sites

Jutro wyślę sms do szafirki z zapytaniem i postaram się ją ściągnąć na wątek.Safirka ma 2 letnią córeczkę i raczej Blekuś nie napada na nią ale nie wiem jaka jest jego bliższa relacja z dzieckiem. Nie mam pojęcia jak by zachowywał się do 7 dzieci.Ma być zważony jak będzie szczepiony.Może szafirka zważy i zmierzy Blekusia.

Chyba ogłoszę Blekusia chociaż na OLX z tymi fotkami jakie są,a jak będą lepsze to podmienię.

Albo do 3. dzieci

Link to comment
Share on other sites

Bleki waży 13 kg i ma w kłębie 35 cm. Nie jest psem agresywnym, raczej pieszczochem, więc z pewnością poradzi sobie z dziećmi. Jeśli znudzi mu się głaskanie przez moją córeczkę, to po prostu wstaje i sobie idzie. Wydaje się być cierpliwym i pozytywnym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Jak Blekuś zachowuje się do dzieci ?

Mam chętny domek na psa/sunię wielkości dużego jamnika.Jest 1,5 roczne dziecko, które dotychczas przebywało z psem. Pani wybiera się do pracy za 3 miesiące i dlatego chcą wziąć psa teraz , żeby był czas na aklimatyzację.

Doczytałam powyżej ,ze do dzieci OK.

A ile córunia ma lat?

Link to comment
Share on other sites

Jak Blekuś zachowuje się do dzieci ?

Mam chętny domek na psa/sunię wielkości dużego jamnika.Jest 1,5 roczne dziecko, które dotychczas przebywało z psem. Pani wybiera się do pracy za 3 miesiące i dlatego chcą wziąć psa teraz , żeby był czas na aklimatyzację.

Doczytałam powyżej ,ze do dzieci OK.

A ile córunia ma lat?

Córeczka szafirki ma 2 lata.Gdyby co to podam nr.tel. do ewu.

Link to comment
Share on other sites

Szlag człowieka o mało nie trafi tzn.mnie .

Z 6. domów , które bardzo chciały psa i zgodziły się , abym pomogła znaleźć go tylko 1. odpowiedział i czeka już na przyjazd chłopaczka.Reszta milczy jak grób , mimo że wysłałam kilka mejli.

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki za domek, Anulko jeżeli podałaś moje dane do kontaktu to do mnie nikt nie dzwonił w sprawie adopcji Blekusia

Ja podałam w ogłoszeniach kontakt na ewu,z tego powodu,że ewu prosiła o pomoc dla Blekusia i wyciągnęła go ze schronu.
 
 

Szlag człowieka o mało nie trafi tzn.mnie .
Z 6. domów , które bardzo chciały psa i zgodziły się , abym pomogła znaleźć go tylko 1. odpowiedział i czeka już na przyjazd chłopaczka.Reszta milczy jak grób , mimo że wysłałam kilka mejli.

No nieraz tak jest.Często ludzie w przypływie myśli,że chcą zaadoptować psiaka, dzwonią,piszą zapytanie o psa a później im to mija.W każdym razie i dobrze,ponieważ adopcja powinna być przemyślana - "stanę na głowie abym miała tego psiaka"
Link to comment
Share on other sites

Dziś nie chciałam do ludzi dzwonić ,ale jutro zadzwonię i w jak się wkurzę to nagadam.Zawsze uprzedzam ,że wysyłanie psich  kandydatów mejlowo wymaga ode mnie poświęcenia dużo czasu. Zwykle potakują ze zrozumieniem , a potem i tak mają w głębokim poważaniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...