Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

Chciałam w tym tygodniu jechać z nim do weterynarza, bo trzeba też zapytać o podstawowe szczepienia na wirusówki, ale OK, poczekamy do przyszłego tygodnia. Może akurat książeczka dojdzie. Bleki jest uroczym pieszczochem i przy tym baaaaaardzo energicznym :) więc też myślę, że szybko znajdzie nowy domek.

Szafirko,wstrzymaj się jeszcze z wizytą w Lecznicy,tak jak piszesz do następnego tygodnia.Tak sobie głośno myślę,wiem,że przed szczepieniem przynajmniej tydzień przed należy odrobaczyć psa.Szafirko,bardzo proszę,kup tabletki na odrobaczenie i podaj Blekusiowi.Nawet gdyby przyszła ta nieszczęsna książeczka to zapewne nie będzie wpisu o odrobaczeniu a jedynie o wściekliźnie.Jak nie przyjdzie książeczka to trzeba Blekusia zaszczepić i Bleki już będzie przygotowany do szczepienia.Ja nie pojadę po książeczkę do schronu,jest to niemożliwe ze wzgledu na odległość.Prosiłam ewu o pomoc odnośnie książeczki.Nie jestem przychylna temu aby Bleki był dwa razy szczepiony na wściekliznę no ale to zależy od książeczki albo chociażby zaświadczeniu o szczepieniu.Szafirko weź paragon za tabletki (tabletkę).

Bogusik 10.05.15 przyjeżdża do Polski na tydzień.Chcemy odwiedzić psiaki w tym tygodniu.Mam nadzieję,że nie będziesz miała nic przeciw temu.

Link to comment
Share on other sites

Jutro bedę u weterynarza po wyniki badań i leki dla Maksia, to wezmę tabletkę. Ewu już prosiła o książeczkę przy wypisie i jej nie dostała :( Zapraszamy, przekażę psiakom, że znowu będą miały większą porcję głasków :) A oto Blekuś z Maksiem.

Link to comment
Share on other sites

Niestety tak to jest z książeczkami:(

Nie musi być książeczka,ponieważ każdy wet ją wypisze,ważne jest zaświadczenie od weta o szczepieniu.W normalnych Schroniskach wydają książeczkę,zaświadczenie i jeszcze obrączkę z nr.czipa,no ale to są normalne Schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Paragon za odrobaczenie. W przyszłym tyg. pójdę na szczepienie.

Dobrze by było zaszczepić Blekusia także na wirusówki aby miał pełen pakiet szczepień.Książeczka ani zaświadczenie nie przyszło.
Zaraz zrobię zwrot pieniążków za odrobaczenie.
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przyszła książeczka Blekusia.Wygląda na to,że Bleki przebywał rok w Schronisku.

1. Szczepienie przeciw wściekliźnie (Biocan R) - 09.05.2014

2. Kastracja - 16.05.2014

3. odrobaczenie - ?

Szafirko,bardzo proszę po 09.05.15 zaszczep Blekusia na wściekliznę i choroby wirusowe.Zaraz wyślę książeczkę do Ciebie.

Cieszę się,że raczej dzięki ewu,książeczka dotarła.Mamy troszeczkę informacji o Blekusiu.W książeczce jest podany wiek szacunkowy Blekusia ok. 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...