Jump to content
Dogomania

Maksio staruszeczek -nasz skarb za TM


dorcia2

Recommended Posts

troche sobie tych smaczkow Maksio pojadl :)))

Tak pojadł, chrupał,bardzo mu smakowały.Obawiałyśmy się,że sobie nie poradzi,ponieważ były dosyć spore,obawa była niepotrzebna.

 

Piękna relacja, Maksio jak widać dobrze sobie radzi. :)

Tak,jak na staruszeczka to dobrze sobie radzi.Sporo chodzi po całym ogrodzie,robi rundy w koło domu.W zasadzie robi to na co ma ochotę.Szafirka Maksiowi daje pełny luz.Nie ogranicza mu ruchu.Jest kochanym staruszkiem,oby cieszył się życiem jak najdłużej.Przebywa w bardzo dobrych warunkach.Ma swoje legowisko,kocyki i miseczki.Podawane są Maksiowi leki,karma sucha stoi non stop w miseczce,kiedy Maksik chce to sobie podjada.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bogusiu, dziekujemy za te dobre wiesci, to zasługa Anuli ze teraz moze sobie Maksiulek tak dziarsko kroczyc2.gif

u wielu staruszkow widac kosteczki! u ludzi tez ;)

 

Aniu przepraszam ale przez to,że walczyłam dwa dni z kompem aby móc wstawić zdjęcia,nie zauważyłam Twojego wpisu.Dzięki temu,że Anula nawiązała kontakt z szafirką,Maksiu jest u niej.Naprawdę dobrze się ma, jak na swój wiek i swoje dolegliwości.Jeszcze musimy trochę odczekać,bo przecież miał  w sobie "sublokatora" co również nie pozwala na osiagnięcie lepszych "gabarytów" Zobaczymy za jakiś czas bo jeszcze ma dostać dawkę powtórkową na robale dla pewności.Zwyrodnienia stawowe i tak pozostaną widoczne i tego się nie zmieni.Cały czas mam przed oczami Maksika,jest taki uroczy i kochany :)
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi :) Bogusiu ja wiem,że sama serdeczność z Ciebie wypływa! i dla ludzi i dla psiaków, Anulka walczyła o Maksiulka od samego początku jak go tylko poznała i chyba tak to jest, że jeśli robisz coś z sercem, to wychodzi :) na zdjęciach widać ,że Maksiulkowi jest jak u ... Pana Boga w ogródku :)

Link to comment
Share on other sites

https://www.empikfoto.pl/albumy93/703944/2694086/117931881_dsc03342.jpg

 

Śliczne cudaki. :) Wszystkie do adopcji? Widać, że Maksio dobrze funkcjonuje w towarzystwie innych psiaków. Fajnie ma. :)

 

Sznaucerki nie sa do adopcji,to piesie Hani :) Są cudne, bardzo przyjazne i niesamowite z nich pieszczochy :) Do adopcji jest Bleki,kochany i wesoły czarnulek :)

 

https://www.empikfoto.pl/albumy93/703944/2694014/117920715_dsc03362.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Niewykorzystane środki finansowe Czikuni  (która szczęśliwie grzeje już pupcię w DS) w kwocie 121,01 zł zgodnie z wolą edek - darczyńcy Czikuni, przelałam dzisiaj na konto skarbnika Naksia.

Gdy znajdą się na koncie, bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania tej kwoty na wątku Czikuni.

 

 

13 maja przelałam 121,01 zł na konto skarbnika Maksia i prosiłam o potwierdzenie na wątku Czikuni. Przelew na pewno już przeszedł, a potwierdzenia nie mam.

Proszę o potwierdzenie, że kwota 121,01 zł została przekazana na konto Maksia.

 

Ja rozumiem, że to byle jaka kwota, ale wypadałoby potwierdzić jej wpływ, albo napisać, że nie dotarła. Będę wtedy szukała przyczyny.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem, że to byle jaka kwota, ale wypadałoby potwierdzić jej wpływ, albo napisać, że nie dotarła. Będę wtedy szukała przyczyny.

 

Dorcia była tu 11 maja z tego co nieraz pisała jest zarobiona. Bądźmy ludźmi...

Sama nie widziałam Twojego postu bo bym jej przekazała.

Link to comment
Share on other sites

pieniążki po Czikuni od Cioci Edek wpłynęły dla Maksiulka 13/05/2015  121,01  ślicznie dziękujemy za wsparcie

 

majątek Maksia opiewa na: 1226,79

na koncie prywatnym ma: 575,46

na koncie Fundacji ma: 651,33

do Fundacji SOS Dla Jamników dotarły już oryginały faktur na 526,50 i pewnie niebawem Maksik otrzyma zwrot na swoje konto.

 

Bardzo przepraszam za chwilową nieobecność ale w życiu różnie bywa.

 

Miałam telefon w sprawie adopcji Maksika, Pan był bardzo zainteresowany , wysłałam mu informacje o Maksiulku ale nie odezwał się więcej. 

Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem, że to byle jaka kwota, ale wypadałoby potwierdzić jej wpływ, albo napisać, że nie dotarła. Będę wtedy szukała przyczyny.

 

Ciociu Kochana , najmocniej Cię przepraszam za opóźnienie

a kwota nie jest byle jaka , jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Maksika :)

 

dziewczynki  cudne zdjęcia Maksika, wygląda na nich na szczęśliwego ,szkoda, że ja mam do niego tak daleko

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Kochana , najmocniej Cię przepraszam za opóźnienie

a kwota nie jest byle jaka , jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Maksika :)

 

dziewczynki  cudne zdjęcia Maksika, wygląda na nich na szczęśliwego ,szkoda, że ja mam do niego tak daleko

 

Bardzo pięknie dziękuję za potwierdzenie.

Maksiowi życzę, aby wypatrzyła go jakaś dobra dusza i przygarnęła na serca i domu :)

Link to comment
Share on other sites

Nasz Maksik jest bardzo fajnym pogodnym psiakiem,jednym słowem jest kochany.Też bym chciała bardzo aby znalazł domek już na zawsze swój.Wiem,że u szafirki absolutnie nie dzieje się Maksiowi krzywda ale domek to zawsze domek.Maksik wymaga szczególnego domku,który by dbał o jego zdrowie i rozumiał potrzeby Maksika.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...