Jump to content
Dogomania

Maksio staruszeczek -nasz skarb za TM


dorcia2

Recommended Posts

Dzisiaj wykupiłam w aptece tabletki Maksiowi, bo już się skończyły. Wyliczyłam też, że gotowanie dziadziusiowi w miesiacu maju kosztowało mnie ok 45-50 zł. Maksik kochany korzysta z ciepełka i dużo spaceruje. Wcina też chętnie smaczki, które zostawiły Anula z Bogusik. Na paragonie przez przypadek znalazł się rivanol, więc trzeba go odliczyć. Zatem 28,34 - 2,96 = 25,38

Link to comment
Share on other sites

przelałam pieniążki na domek Maksia za maj 250,00 - 29/05/15 , Haniu proszę o potwierdzenie jak dotrą , 23/05 puściłam 24,00- za odrobaczenie -dotarły ?

 

w tym momencie Maksik ma na koncie 351,46  ale nie przyszedł jeszcze zwrot z Fundacji

 

Szafirko, resztę pieniążków tzn. 75,38 -za gotowane jedzonko i paragon (Lotensin+Euthyrox) puszczę jutro

 

Haniu dziękuję Ci bardzo , że Maksik jest u Ciebie bezpieczny

 

w czerwcu bądź lipcu musimy Maksia zapisać na kolejne badanie Echa serca , Haniu postaraj się  proszę Cię zapisać Maksia na wizytę :)

Link to comment
Share on other sites

Doszły pieniażki za hotelik i za resztę też :) dziękuję. Zapiszę Maksika na echo. Maksiu czuje się dobrze, jedzonko nie spowodowało rewolucji żoładkowych, więc jest szansa na dodatkowy kilogramik. Z drugiej strony, to on tyle maszeruje dziennie, że nie wiem, czy nie przybędzie mu tłuszczyku dopiero zimą.

Link to comment
Share on other sites

dziękuję w imieniu Maksiulka za wpłaty od Cioteczek:

01/06 - Werenn 15zł

01/06- Bogusik 30zł

01/06  Anula 30zł

08/06  Anica 20zł

i ja 50zł

 

saldo Maksika na dzień dzisiejszy to: 371,08 , niestety Fundacja jeszcze pieniążków nie przelała , zaraz napiszę prośbę o przyspieszenie zwrotu :)

Link to comment
Share on other sites

Za bardzo nie rozumiem Fundacji.Bazarek był zrobiony na Maksika i pieniążki zostały przekazane Fundacji.Wg.wymogów,faktury zostały dostarczone a więc o co chodzi? Czy tak ciężko przelać pieniądze? A może tych pieniędzy nie ma,ponieważ poszły na innego psiaka?

Figunia od Loni też miała problemy z tą Fundacją.

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie,Maksik będzie zaopatrzony w Karsivan.Dzięki ,ania shirley.
Co u Maksika naszego słychać?

Na OLX:
Od: 9 cze
Do: 9 lip

Starszy jamnik-Maksio szuka domu
podgląd edycja zakończ
Za darmo
1
Wyróżnione do 25 cze

Statystyki:
Wyświetleń: 5495
Tel: 401
GG: 0
Skype: 0
Obserwuje: 8

Link to comment
Share on other sites

Maksik będzie zaopatrzony w Karsivan.Dzięki ,ania shirley.

 

dziękujemy k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

Anulko, napisałam do Fundacji e-maila z prośbą o rozliczenie wydatków Maksia (oryginały faktur dotarły bo otrzymałam potwierdzenie ) i pw do Cioci Isadory7 , mam nadzieję że coś się ruszy bo kasa na Echo serca będzie potrzebna

 

jak nasz misiaczek w te upały się miewa ?

Link to comment
Share on other sites

Maksik upały znosi różnie, czasami nie chce wychodzić z domu, leży lub drepcze i załatwia się, gdzie mu się podoba. Czasami natomiast woli być tylko na dworze - wtedy spaceruje sobie po trawce, kładzie się w cieniu. U nas w jednym miejscu ogrodu jest zawsze micha z wodą, więc tam sobie pije, a jedzonko też daję mu wtedy na dworze. Wydaje się być zadowolony i zrelaksowany. Mam nadzieję, że zbliżające się lato nie wymęczy go za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Karsivan doszedł do Maksika we wtorek, ale dopiero dzisiaj udało mi się coś napisać na dogo :/ Aniu, rzeczywiście masz znajomości na poczcie, dziękujemy :)
Maksiowi kończą się powoli Oleokardin (zostało 6 tabl.) i arthrovet plus (zostało 10 tabl.). Vetmedin też się kończy, ale Maksiu prawdopodobnie dostanie 14 tabl. od weta w prezencie. Maksiowi od 3 dni cięzko się wstaje po spaniu - trzęsą mu się łapki i trochę się zatacza, ale po kilku metrach się rozkręca i już wędruje jak to on.

Link to comment
Share on other sites

Szafirko

kup proszę Oleokardin

Vetmedin- na ile dni jest zapas ? zamówię 2 opakowania i wyślę Ci jak najszybciej (z konta Fundacji zostanie jeszcze ok 100zł więc fakturę wyśle do rozliczenia)

 

Ciocia Isadora7 odpisała mi, że się zajmie rozliczeniem wydatków Maksia z konta Fundacyjnego , będę więc wyglądać na pieniążki

 

Haniu, wybierz się proszę z Maksiem do lekarza bo takich nagłych problemów ze wstawaniem nie można zignorować

 

Haniu, udało Ci się Maksika zapisać na Echo serduszka?

 

dziękuję kochana za opiekę na nim ,

czy wszystkie koszty mamy rozliczone ? niczego nie pominęłam ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...