Jump to content
Dogomania

Mokka - śliczna suczka trzymana w domu i oddana do schronu w Radysach, bo jest stara......pilny dom potrzebny! Tymczasowy, stały albo hotelik!


Ayam1980

Recommended Posts

Kiedy "sunia", "sunieczka" to wyraz czułości, nie ma nic wspólnego ze wzrostem! A co powiesz na "suniusia"?Moi znajomi tak nazywają swoją suczkę, co prawda maleńka, ale ładunek czułości w tym słowie ogromny, starczyłby i na bernardynkę.

Link to comment
Share on other sites

No,ale Ty miałaś wziąć Gwiazdeczkę na dt.a nie Mokkę.

Zgadza się, ale na domowy DT nie wezmę Gwiazdki dopóki moja obecna tymczasowiczka nie pójdzie do domu. Gwiazdka miała być w budzie na zewnątrz.

No ale do kwietnia wszystko może się zdarzyć - ja jednak mam nadzieję,że Gwiazdka będzie zmieniać miejsce swojego pobytu - już bezpośrednio do DS.

To przecież bardzo piękna i mądra sunia - musi się ktoś w niej zakochać!

Link to comment
Share on other sites

Pod opiekę sznaucerów Malawaszka ją bierze.

Tylko cały czas ma problem z dt.

Nawet tu na wątku pisała,że pokryją koszty jeśli chętny się znajdzie.

Jeżeli jest problem z DT to Mokka nie może wyjechać ze schronu w sobotę bo niby gdzie.Szkoda mi jej, jest przepięknym,pogodnym psem.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jest problem z DT to Mokka nie może wyjechać ze schronu w sobotę bo niby gdzie.Szkoda mi jej, jest przepięknym,pogodnym psem.

 

 

nie decydowałabym się na zabranie psa jakbym nie miała żadnego miejsca dla niego - także spokojnie ;) w sobotę odbierze ją z parkingu moja znajoma i weźmie do siebie (nigdzie nie pisałam, że wezmę ją do siebie ;) - choćbym chciała to ja już nie wcisnę ani pół psa), potem jak będziecie mocno trzymać kciuki to kto wie - może będę miała wieści najlepsze z najlepszych :kciuki: bo dziś dzwoniła do mnie jeszcze inna znajoma i wybiera się na zapoznanie Mokki - jakby to się udało to ach! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...