Jump to content
Dogomania

Mokka - śliczna suczka trzymana w domu i oddana do schronu w Radysach, bo jest stara......pilny dom potrzebny! Tymczasowy, stały albo hotelik!


Ayam1980

Recommended Posts

MOKKA - śliczna, kudłata i ciągle jeszcze zadbana suczka. Wygląda, mimo całkiem niemałych rozmiarów, na domową maskotkę, i takie też sprawia wrażenie - kochanego, zadbanego pieska. Tak też się czuje - im bliżej człowieka, tym bezpieczniej. Nie mamy pojęcia, co było przyczyną tego, że Mokka straciła dach nad głową, i, co ważniejsze, swojego pana. A jej dramat polega na tym, ze nie jest młodym psem, ba! nie jest nawet psem w średnim wieku, który jakoś sobie poradzi. Mokka ma zęby w fatalnym stanie, sugerujące niezbicie, że większość życia już za nią. Ma też mocną zaćmę na jednym oku. Dobrze wiemy, czym dla starych psów kończy się pobyt w schronisku, zwłaszcza takich, które przyzwyczajone są do tego, że ktoś o nie dba, gdy tracą siły. I nie wiadomo, co dla starych psów będzie tym gwoździem do trumny: czy choroby, związane z wiekiem, czy samotność. Możemy się domyślać, co będzie w przypadku "domowej" Mokki: odprowadzona do kojca po zdjęciach, kurczowo objęła przednimi łapami pracownika, nie chcąc go wypuścić - bo nie wypuszcza się z łap raz danej szansy...
Mokka ma ok. 9-10 lat. W schronisku przebywa od listopada 2014r.
KOJEC: IX - 43
NR: 5907
Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: [email protected] (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 513-83-55-80 ; 506-99-23-13
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją psiaka z naszego schroniska, a mieszkasz w wojewódzwie pomorskim, podlaskim, mazowieckim lub kujawsko - pomorskim i nie masz możliwości po niego przyjechać, proszę zadzwoń do wolontariuszy, ponieważ istnieje możliwość transportu. 

Bowiem, jeśli chodzi o pomoc w transporcie - najlepiej dzwonić do schroniska i dogadywać się osobiście, ponieważ transport jest możliwy za zwrotem kosztów.  Tak zaproponowało kierownictwo.

Od czasu do czasu (w miarę regularnie) organizowany jest transport do Warszawy, ale może odpłatnie można też zorganizować do innych miast - trzeba rozmawiać.  :)

Link do zdjęć Mokki:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.340549266132295.1073741965.299621636891725&type=3

 

 

1743715_340549276132294_887901538750688110177500_340549472798941_13641305713065010393757_340549469465608_60687261830542110945532_340549546132267_355703380130464

Link to comment
Share on other sites

Poza tym tak sobie myślę,że jak nas więcej będzie zaglądało i wątek będzie wysoko to jest większa szansa,że wpadnie komuś w oko.

To są wspaniałe psy.Genetycznie przystosowane do bycia z człowiekiem.

We wszystkich książkach pisze,że nie mogą być w boksach w zamknięciu bo to się bardzo źle na ich psychice odbija.

Z opisu widać jak bardzo człowieka potrzebuje /łapie łapami jak by chciała zatrzymać-to z opisu/

Link to comment
Share on other sites

Napisałaś tam gdzie ja - adres wrocławski to ich główny adres.

 

No ale może to ich trochę ruszy, jak tyle osób się nią interesuje.

No widzisz jak to jest z czytaniem bez zrozumienia.

Ja myślałam że pisałaś do sznupków.

Nic się nie stało,ja myślę,że jeśli więcej osób napisze to może się odezwą.

Znalazłam też wątek u nas na dogo ,ale tam nikogo od 2012 nie było.

Próbowałam wysłać pw do osoby tam piszącej , ale wiadomo jak jest obecnie na dogo.

Dostałam komunikat nie jest możliwe dodanie wiadomości.

Masakra.

Co chwila na własną pocztę zaglądam ale nic zwrotnego nie ma od Czernyszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...