Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

Może wpis na kopercie w schronisku dotyczył innej suni ??

Niestety dotyczył Loczki.

Poszłam za ścianę i nie minęły 2 minuty jak sunia zaczęła głośno szczekać. Na brak reakcji zaczęła mocno drapać w drzwi.

Musimy zacząć ją uczyć zostawania w domu. Obawiam się ,że nie będzie to łatwe.

Mam nadzieję ,że nie zniszczy nam drzwi,bo one są robione na zamówienie  i będzie wielki kłopot.

Przed chwilą psiolubna pani z osiedla powiedziała mi ,że Loczka bardzo ujadała jak mnie nie było.

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem u Loczki z wątku Wikuni.Loczka bardzo kocha człowieka i chce być z nim 24godz.Jest śliczna,kocham takie kudłacze.A ja przypadkiem gościłam przesympatycznego Kolę z Turowa,którego odwoziłam do Poznania,Z Poznania odebrała go Koska z Gdańska u której znalazł DT.Kola jest inwalidą,znalazł cudowny dom w Gdańsku.Kola jest bardzo podobny do Loczki.

Link to comment
Share on other sites

I ja jestem u Loczki z wątku Wikuni.Loczka bardzo kocha człowieka i chce być z nim 24godz.Jest śliczna,kocham takie kudłacze.A ja przypadkiem gościłam przesympatycznego Kolę z Turowa,którego odwoziłam do Poznania,Z Poznania odebrała go Koska z Gdańska u której znalazł DT.Kola jest inwalidą,znalazł cudowny dom w Gdańsku.Kola jest bardzo podobny do Loczki.

Bo są z jednego stada, pewnie to nawet rodzeństwo 

Link to comment
Share on other sites

Niestety ze szczekaniem i wyciem to prawda.

W czasie mojej pracy za ścianą Loczka tak szczekała i drapała w drzwi,że byłam zmuszona przypiąć jej smycz i przywiązać w pokoju do kaloryfera. Piszę o tym licząc się z gromami na moją głowę.

Na szczęście dziś pracowałam tylko ok.40 minut .Loczka cały czas nadawała na różnych tonach.

Zaczynamy jutro ćwiczyć zostawanie.

Poza tym jest słodka, chodzi za mną jak cień.Z kotą super. Nadal nie je.Na spacerku było co trzeba.

Link to comment
Share on other sites

hi, hi...Loczka bez loczków.... ;-)

Ciekawe co  kruszyna potrafi pod Waszą nieobecność. Oby nie została gwiazdą wątku o psich szkodnikach . ;-)

Jak to bez loczków? Na zdjęciu słabo widać i jest obciachana.

TFU,TFU, wypluj swoje słowa.

Link to comment
Share on other sites

Utyta na schroniskowym wikcie.W naszym schronie psy prawie stale mają pełne miski.Jedzą ile chcą ,a ruchu mało. No i Loczka jest po sterylce w grudniu. Odchudzę ją.

Ona jest taka śmieszna.Jak śpi to chrumka i wydaje różne  odgłosy.

Link to comment
Share on other sites

Bo są z jednego stada, pewnie to nawet rodzeństwo 

Wiecie co wczoraj przypadkiem oglądałam stary polski film "przygody psa Cywila". W pierwszym odcinku jest sunia ( przybrana matka Cywila), która do złudzenia przypomina Loczkę........Przecierałąm oczy ze zdumienia,.......tamta sunia była klonem Loczki. Jesli ktos ma możliwość prosze obejrzeć.  Może więć byc tak, ze stado Loczki ma swoje dawne, silne korzenie,  kto tam wie jak to było z przodlami Loczki......

Link to comment
Share on other sites

Anula, teraz przypomniałam sobie Kolę. A może Ds zechce jego siostrzyczkę do kompletu?Spytać nie zawadzi.

Z koską nie mam kontaktu,na Dogo jej też już od dawna nie ma.Wątek Koli też gdzieś wsiąkł,a był.Jak pamiętam to Pani jeszcze miała swoje psiaki i zaadoptowała  Kolę.Adopcją zajmowała się koska.Ja z Panią nie mam i nie miałam nigdy kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Poker,wzięłaś naprawdę śliczną, loczkową dziewczynkę... :)

Nie da się ukryć jest urodziwa,przynajmniej dla mnie.

dziś pracowałam za ścianą ,ale mąż spał na piętrze i Loczka tylko cicho popiskiwała.

Nie było mnie kilka godzin w domu, jaka była radość po moim powrocie, nie da się opisać.

Oczywiście chciała zająć miejsce na skórzanej kanapie,ale na polecenie pańcia posłusznie zeszła.

Jak ją wykąpiemy, bo jest śmierdziuszkiem, to ani chyba wyląduje u nas w łóżku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...