Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

Pokerku śliczny ten nowy tymczasik. A imię wybraliście idealne. Zdjęcie z kotą rozczulające. Moja kota od razu wstaje jak moje sunie kładą się obok. :)

 

Dobrze, że wzięłaś Loczkę :)

Uważam, ze nikt nie ma prawa narzucać kto jakiego psa ze schroniska ma wziąć. To decyzja i odpowiedzialność  - biorącego.

Jeśli by się dało Białą wziąć na konsultacje  - to byłoby świetnie, jeśli nie ... trudno. Nie można pomóc wszystkim psom.

 

NikaEla świetnie to ujęła. Nikt inny nie może o tym decydować, bo nie bierze na siebie odpowiedzialności. Najważniejsze jest kolejne uratowane życie. :)

Link to comment
Share on other sites

Loczka robi małe postępy.

Już nie wyje i nie drapie w drzwi jak pracuję za ścianą.

Wyje jak widzi ,że ubieram płaszcz i wychodzę na zewnątrz.Dziś podsłuchiwałam.

Robiłam dzisiaj z nią ćwiczenia polegające na tym ,że wychodziłam z domu  jednymi drzwiami , a po paru minutach wracałam innymi. Sunia zgłupiała , nie wiedziała co się dzieje .Oczywiście krócej lub dłużej szczekała i wyła .Jutro będzie powtórka z rozrywki.

Ona tak się do mnie przywiązała ,że nawet jak wychodzę z łazienki, to wita się jakby mnie rok nie widziała.

Niestety jednak nie przepada za dziećmi.Dziś schowała się przed wnukiem , wlazła pod biurko do Dolarka.

Link to comment
Share on other sites

 

....Robiłam dzisiaj z nią ćwiczenia polegające na tym ,że wychodziłam z domu  jednymi drzwiami , a po paru minutach wracałam innymi. Sunia zgłupiała , nie wiedziała co się dzieje . ....

hahah, no każdy by zgłupiał   :P 

 

Przywitam się u Loczki, później poczytam  :) 

Link to comment
Share on other sites

hahah, no każdy by zgłupiał   :P 

 

Przywitam się u Loczki, później poczytam  :) 

Witam u loczki.

Właśnie chodziło o to ,żeby zgłupiała i nie zdążyła za mocno się rozszczekać i rozpiszczeć do mojego wejścia do domu.

Muszę ją nauczyć zostawania w domu , bo z adopcji będą nici.

Link to comment
Share on other sites

Witam u loczki.

Właśnie chodziło o to ,żeby zgłupiała i nie zdążyła za mocno się rozszczekać i rozpiszczeć do mojego wejścia do domu.

Muszę ją nauczyć zostawania w domu , bo z adopcji będą nici.

 

 

musi zgłupieć, żeby potem zmądrzeć.... i nie szczekać....

Link to comment
Share on other sites

No, ktoś tu pisał o małej suczce... ;)

Ano pisał.Loczka jest jeszcze za duża :rolleyes:

 

Loczka przesliczna, a kota i Dolarek fantastyczni w roli gospodarzy :)

To prawda ,tyle psów ile oni już przeżyli w naszym domu i że  jeszcze się nie wkurzyli to cud.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...